Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Red Dead Redemption 2'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

83
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Red Dead Redemption 2'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      10408 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:00:51 Konu Sahibi

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin ilk resmi oynanış videosunu yayınladı.

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.

Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2'de modern çağın şafağındaki Amerika'dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      350 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:07:28
      Oha arkadaş ya. R* her zaman ki gibi konuşturmuş.
      |
      |

• Binbaşı
      1115 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:10:20
      Benim düşüncem oyun dünyasına uzak olan kişiler bile Skyrim,Gta gibi oyunların adını öğrendiyse bu oyun da onu başarır.Çok popüler ve eğlenceli bir oyun olacağına eminim.
      |
      |

Bioshock-Condemned-Dead Space-The Last of Us-The Evil Within-Biohazard-Silent Hill-Parasite Eve
    • Yarbay
      5427 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:10:27
      GOTY.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

...
    • Yarbay
      5247 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:11:02
      Harika. Sırf manzara için bile oynanır. Bir sürü ufak tefek detay koyacaklardır tıpki ilk oyundaki gibi. Sağlam GOTY adayı.
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:11:21
      Çok güzel gözüküyooor. Gözlerim resmen yıldız şeklini aldı.
      |
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:13:47
      Bi sahiser geliyor
      |
      |

Ps4 pro
    • Emekli Yönetici
      27384 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:13:52
      God of War gibi sehaser varken bunun GOTY olması zor ama yine de iyi duruyor.

|| Intel Core i7 3770k @4.5Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
    • Yarbay
      6860 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:17:53
      Mükemmel olacağı ortada, kaç yıldır yeni rockstar oyununu bekliyoruz.

|
      |

• Yarbay
      7896 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:26:16
      İzlerken kendimden geçtim ülkenin halini unuttum tüm dertleri unuttum böyle bir güzellik olabilirmi ya

Zotac Gtx 980 ti Amp Extreme Intel Core i7-6700K Skylake Samsung 850 EVO 500 GB SSD Kingston HyperX Fury Black DDR4-2600 MSI Z170A GAMING M5
      Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4
    • Binbaşı
      1127 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:27:11
      Çok iyi gözüküyor. Ah şu fiyatı da istediğimiz gibi olsa, çok daha iyi olacaktı. Mecbur iki-üç ay bekler öyle alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 9 Ağustos 2018; 18:34:49 >
      |
      |

XBL Gamertag: SkyfallTR
      PSN ID: starkiller
      Steam: starkiller
    • Yüzbaşı
      849 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:34:25
      Her ne kadar güzel olursa olsun o fiyat verilmez bence
      |
      |

• Çavuş
      78 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:48:52
      Dövüş ve spor oyunları dışında gamepad ile oyun oynayamıyorum. PC'ye de gelse keşke.
      |
      |

• Yarbay
      12257 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:50:48
      Rockstar'ın aslında ilk sadece yenil nesil için yaptığı oyun diyebiliriz. Sonuçta GTA V ilk önce PS3 ile Xbox 360'a çıktı ve her ne kadar PS4 ile Xbox One için upgrade etseler bile planlarken eski nesil konsolları düşünürek yapmaları gerekiyordu. İlk yeni nesil konsollar için yaptıkları oyun bu ve harika gözüküyor. O kadar iyi gözüküyor ki hele bir open world ve bu kadar detaylı bir oyun için. Açıkçası o ışıklandırmalar ve gölgeleri bu ölçeğe sahip bir oyunda günümüz konsolları kaldırmaz gibi geliyor ve GTA V zamanı bir iki trailer ile yaptıkları gibi başka bir versiyon için olan oynanışı gösteriyor olabilirler. Bu görüntüler eğer PC'den değilse oyun PC'ye çıkınca düşünemiyorum ne hala geleceğini.

Red Dead haberlerini çok yakından takip etmeyen biri olarak geçtiği dönem beni şaşırttı. Belki takip eden arkadaşlar bu yılda geçeceğini önceden biliyorlardı ama yeni gören biri olarak oldukça şaşırdım. İlk oyun kadar olmasa bile yine ilk oyunla benzer bir dönemde geçiyor ve yine ana olay vahşi batı döneminin bitmesi. Açıkçası her ne kadar oyun çok iyi gözüküyor olsa bile ben daha böyle vahşi batı döneminin ortalarında buram buram o atmosferde geçmesini isterdim.

Tek karakter üstüne odaklı olması da beni sevindiren bir diğer başka yanı. GTA V herkes beğense bile ana konusu en zayıf GTA oyunuydu. 3 farklı karakter yüzünden açıkçası ben hiç bir karakteri tam benimseyemedim ve konu da dağılmış gibi geldi bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 9 Ağustos 2018; 18:51:52 >
      |
      |

STEAM ID
      ORIGIN:Bandoper
      uPlay: Bandoper32
      PSN:bandoper

• Yarbay
      4405 Mesaj
      09 Ağustos 2018 18:55:55
      Xbox One X yine toz yutturucak grafiklerde. Oyunun grafikleri güzel gözüküyor ve bazı oyunlar gibi tekdüze değil. Tekdüze olmadığı için zaten yılın oyunu seçilir, duvara ya da yüksek bir yere çıkarken küçük bir videoumsu bir şey izlemiyoruz en azından ya da tüm oyun boyınca ok sallamıyoruz.

|
      |

• Yüzbaşı
      404 Mesaj
      09 Ağustos 2018 19:01:27
      detaylar detaylar detaylar allahım sana geliyorum mükemmel gümbür gümbür geliyor...
      |
      |

• Binbaşı
      1562 Mesaj
      09 Ağustos 2018 19:11:20
      Pc ye cikarirlar yine 1-2 sene sonra insallah. Doya doya herkes oynar. Ilk oyunu birdaha oynayasim geldi. xbox 360 i tozlu raftan kaldiriyim da kurayim bari.
      |
      |

"Even the apocalypse didn't stop us killing one another over ideology."
    • Misafir Üyelik
      148245 Mesaj
      09 Ağustos 2018 19:17:06
      @Mutlak.sıfır ign editörü oyunun ps4 te daha güzel gözüktüğü söylüyor ?
      |
      |

Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
      kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
    • Yarbay
      6075 Mesaj
      09 Ağustos 2018 19:34:09
      WESTERN teması benim hiç ilgimi çekmiyor . Ancak oyun güzel görünüyor belki ucuzlayınca alır bakarım .
      |
      |

Waiting : Half-Life 3 - FROMSOFTWARE GAMES

Steam
    • Yüzbaşı
      623 Mesaj
      09 Ağustos 2018 19:36:15
      Alarm kurdum ya uyanıp izlemek için alarm !

Ohaaaaaa hoca o nedir öyle ya. Çok çok çok çok sağlam yapmışlar. Rockstar GTA'yı nasıl bebe oyunu yapıyorsa bunu da tam tersi tam bir erkek oyunu yapıyor.

Yönetmenler farklı mı diye acaba çok merak ettim...

İlk defa gözümde GoW'un tahtı sallandı. Fena rekabet edecekler.

Görseller, detay seviyesi, çevre dizaynı ... Şaka maka Rockstar'ın etten tırnağa ilk next-gen oyunu. Kötü olmayacağı kesin ama efsane olabilecek mi hep beraber göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 9 Ağustos 2018; 19:47:23 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.