Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2'nin 4K Ultra Ayarlarında, RTX 2080Ti Bile 60 FPS Vermiyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
4.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Insomniac34

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1 sene önce oynayanlardan biride benim ultimate edition sahibiyim hatta ama gelipte burada saçma sapan yorumlar atmıyorum sonuçta modellemeler aynı modelleme gidipte pc için yeniden yüksek çözünürlüklü modelleme yapmayacaklar elbet sadece 60fps oynayacak olmak bile yeterli bir sebep bence
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam. Aklımda o şekilde kalmış.
  • Testi yapan eleman triple buffer'ı kapatsa performans daha yüksek çıkabilirdi.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O tam öyle değil kardeş, bak şimdi kardeş Ps 4 Ddr5 ram kullanıyor, ayrıca kullandıpı Gpu özelleştirilmiş Gpu ve ayrıca safi oyun için kullanılıyor yatıp kalkıp o grafikleri göstetebilmek için optimize ediyorlar, ayrıca sadeve ekran da görülen nesneler işleniyor. Yani sen low-medium ayarda 30 fps (oynadım oyun o kadar hantal çalışıyor ki dayanamadım kapattım) oynayabiliyorsun. Zaten konsolun da ana hedefi ucuza oyun oynatabilmesidir, oyun şimdi Pc'de bir sürü ayarla ve çok daha yğksek çözünürlüklerde oynayabileceğiz. Ben Rx 570'de konsoldan daha iyi detaylarda oynayacağım, yani sana bir seçenek sunmuyorlar önüne geleni almak zorundasın ama Pc çok daha özgür çok daha seçeneği bol, bağımsız kişilerin yapacağı Türkçe yamayı ve modları saymıyorum bile. Ayrıca konsoldaki oyun fiyatlarını da eklersek orta vadede Pc her zamana daha avantajlıdır, daha iyidir. Ha birde Pc platformu artık konsoldan daha fazla para kazandırmaya başladı, 100 miluon Os4 satmış ama 10 milyon exc oyun satmış bu da uzn vafede exc oyun kavramını oldukça azaltacaktır.

Şunu da ekleyeyim Xbox One X'de oynayanlar varsa işte Pc'ye en yakında görüntü odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Kasım 2019; 21:15:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunun 1080p benchmark sonuçları SS !

Red Dead Redemption 2'nin 4K Ultra Ayarlarında, RTX 2080Ti Bile 60 FPS Vermiyor

Panayıra gel ! Ultrada bile değil tüm ayarlar. Sadece Texture Ultra, gerisi custom optimize edilmiş ayarlar ! Bu nedir arkadaş, rezaletti tamam ama bu kadarını ben bile tahmin etmiyordum. Birde Ray Tracing isteyenler vardı bu oyuna

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Biz işsiz miyiz kardeş konsolda dandik grafiklerle oynamak yerine Pc'de gözlerimiz şenlik ediyor. Tercih meselesi tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Oyunun 1080p benchmark sonuçları SS !

Panayıra gel ! Ultrada bile değil tüm ayarlar. Sadece Texture Ultra, gerisi custom optimize edilmiş ayarlar ! Bu nedir arkadaş, rezaletti tamam ama bu kadarını ben bile tahmin etmiyordum. Birde Ray Tracing isteyenler vardı bu oyuna
    Rockstar rezil rüsva etmiş kendini, bir de Rockstar için optimizasyonu iyi yapar falan diyordu millet.
    Bu oyunun, bu grafiklerin hakkı burada yazan fpslerin en az 2 katı.
    Optimizasyon özürlüsü AC Odyssey'i 60 fps oynayabiliyorum da, RDR2'nin grafikleri daha mı iyi sanki de 34 fps oynayacağım.
    AC Odyssey gibi kötü bir optimizasyonla çıksa şu tablodakilerin en az 2 katı fps verirdi oyun, iyi optimizasyonla çıksa 2.5-3 katını verirdi fps olarak. Ama bu oyun AC Odyssey'in kötü optimizasyonundan bile kötü bir şekilde çıkmış. İyi ki çıkışında bir rezillik olacağını öngörüp ön sipariş vermemişim.

Bir de konuya genel olarak cevap vereyim, konsolcuların pccilere laf atması, pccilerin de masterrace o bu muhabbetleri çok saçma.
    Geçen hafta Ryzen 3600 aldım, işlemci + anakarta verdiğim para konsol fiyatı kadar. İstesem PS4 Pro alamaz mıydım? İstesem alabileceğim bir şeyi bu aşamada tercih etmemiş almamışım, konsolcuların benim tercihimle dalga geçmesi o kadar saçma ki. Ayrıca bu güya multimedya konsollarında internette 2 sayfa gezemezsiniz, pc dediğin şey sadece oyun için mi toplanıyor? Örneğin bu satırları şu an konsoldan mı yazıyorum pcden mi?

Pccilerin konsolcuları 4K 60 fps muhabbeti yaparak ezmeye çalışması da ayrı bir saçmalık. Çoğunuz para kazanmayan, babanızın size karne hediyesi olarak aldığı bilgisayarlarla takılan, cdciye gidip abi bilgisayarım açar mı bu oyunu diyen tiplersiniz. Göz 60 fpse alışınca konsoldaki 30 fps cidden berbat geliyor, ama uzun yıllar konsolda oyun oynadım 30 fpse alışınca da öyle rahatsızlık duymuyor insan. Adamlar 400 dolara çıkan her oyunu oynayabiliyor, 2000 dolar dökülen sistemlerin daha iyi performans vermesi daha yüksek fpsle oynatması normal değil mi? Baktığın zaman konsol pcye göre çok daha bütçe dostu.

Onun için oyun kötü optimize diye sevinenler de, pcye duyurulunca üzülenler de, sürekli 4K 60 fps muhabbeti yapanlar da aklı başında insanlar için çok komik gözüküyorsunuz haberiniz olsun.

• Amd kartlar çok iyi iş başarmış ama genel anlamda çok düşük sonuçlar.Bariz safkan konsol port olmuş.
    https://www.guru3d.com/articles-pages/red-dead-redemption-2-pc-graphics-performance-benchmark-review,1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 5 Kasım 2019; 21:55:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Rockstar rezil rüsva etmiş kendini, bir de Rockstar için optimizasyonu iyi yapar falan diyordu millet.
    Bu oyunun, bu grafiklerin hakkı burada yazan fpslerin en az 2 katı.
    Optimizasyon özürlüsü AC Odyssey'i 60 fps oynayabiliyorum da, RDR2'nin grafikleri daha mı iyi sanki de 34 fps oynayacağım.
    AC Odyssey gibi kötü bir optimizasyonla çıksa şu tablodakilerin en az 2 katı fps verirdi oyun, iyi optimizasyonla çıksa 2.5-3 katını verirdi fps olarak. Ama bu oyun AC Odyssey'in kötü optimizasyonundan bile kötü bir şekilde çıkmış. İyi ki çıkışında bir rezillik olacağını öngörüp ön sipariş vermemişim.

Bir de konuya genel olarak cevap vereyim, konsolcuların pccilere laf atması, pccilerin de masterrace o bu muhabbetleri çok saçma.
    Geçen hafta Ryzen 3600 aldım, işlemci + anakarta verdiğim para konsol fiyatı kadar. İstesem PS4 Pro alamaz mıydım? İstesem alabileceğim bir şeyi bu aşamada tercih etmemiş almamışım, konsolcuların benim tercihimle dalga geçmesi o kadar saçma ki. Ayrıca bu güya multimedya konsollarında internette 2 sayfa gezemezsiniz, pc dediğin şey sadece oyun için mi toplanıyor? Örneğin bu satırları şu an konsoldan mı yazıyorum pcden mi?

Pccilerin konsolcuları 4K 60 fps muhabbeti yaparak ezmeye çalışması da ayrı bir saçmalık. Çoğunuz para kazanmayan, babanızın size karne hediyesi olarak aldığı bilgisayarlarla takılan, cdciye gidip abi bilgisayarım açar mı bu oyunu diyen tiplersiniz. Göz 60 fpse alışınca konsoldaki 30 fps cidden berbat geliyor, ama uzun yıllar konsolda oyun oynadım 30 fpse alışınca da öyle rahatsızlık duymuyor insan. Adamlar 400 dolara çıkan her oyunu oynayabiliyor, 2000 dolar dökülen sistemlerin daha iyi performans vermesi daha yüksek fpsle oynatması normal değil mi? Baktığın zaman konsol pcye göre çok daha bütçe dostu.

Onun için oyun kötü optimize diye sevinenler de, pcye duyurulunca üzülenler de, sürekli 4K 60 fps muhabbeti yapanlar da aklı başında insanlar için çok komik gözüküyorsunuz haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    Konudaki yazılan en aklı başında yorum olmuş tebrik ederim kardeşim....

• Çözünürlük ve framerate dışında son 10 yıldır konsolda oynayıp da PC'ye geçtiğimde Waowwwww dediğim bir görsel fark yaratan oyun olmadı. Ps2 döneminde değiliz bir uyandırayım dedim.

Digitalfoundry'nin sırf bunun için hazırlamış bir videosu var belgesel tadında izle derim. Neden o derin farklar kalmadı, main platform, x86 nedir, bir oyunun üzerine bir şeyler koymak için harcanan emek/para/gelir üçgeninin dengesi falan... aydınlanmış olursunuz.

Not: Gtx 1070, 6700k, 16gb ram'li bir PC'ye sahip, strateji oyunu hastası bir oyuncu olarak yazıyorum bunu.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    40 küsür inç de oynuyorum sırıtıyor çoğu oyun gayette kötü gözüküyor, bunlara iyi diyorsan Pc'de oynasan gözlerin fal taşı gibi açılır herhalde. Üstelik daha pahalı satılmasını da saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Kasım 2019; 21:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Çözünürlük ve framerate dışında son 10 yıldır konsolda oynayıp da PC'ye geçtiğimde Waowwwww dediğim bir görsel fark yaratan oyun olmadı. Ps2 döneminde değiliz bir uyandırayım dedim.

Digitalfoundry'nin sırf bunun için hazırlamış bir videosu var belgesel tadında izle derim. Neden o derin farklar kalmadı, main platform, x86 nedir, bir oyunun üzerine bir şeyler koymak için harcanan emek/para/gelir üçgeninin dengesi falan... aydınlanmış olursunuz.

Not: Gtx 1070, 6700k, 16gb ram'li bir PC'ye sahip, strateji oyunu hastası bir oyuncu olarak yazıyorum bunu.
    Kusura bakma da kardeş katılamayacağım yanlışın var, bir adet Xbox One X ile standart Ps4'ü yan yana koy sonrs Rdr 2'yi aç farkı mis gibi görürsün. Ondan sonra standart Ps4'ü al veya Xbox one'ı koy aynı oyunları Pc ile karşılaştır. Öyle video izlemekle olmuyor anca kendini kandırırsın avutursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Kasım 2019; 21:59:33 >

• Crack çıksın da 1080ti ile kaç alacağım 2K da bakalım.

Bu arada rockstar launcher beni kanser edecek. Gta v giremiyorum günlerdir. Ticket a cevap bekliyorum. 300 TL de veremem hiç bu oyuna. Adam akıllı fiyat versinler. Herkese 50-60 birim para bize 300. Bb

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Uncharted 4, Last of Us Remastered, özellikle Rdr 2. Oyunu Xox'de oyna sonra geç Ps4'e. Bu muhabbeti uzatmayacağım tek cihazda oynasaydım ben de senin gibi düşünebilirdim. O yüzden bir daha alıntı yapmazsan sevinirim anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az kardeş.

• Funder kullanıcısına yanıt
    Bu forumda pc master race geyiği yapanların yarısından fazlası korsancı saten.Bedava diye pc de duruyolar ps4 de aylık ücret öğrenince anakarta tapar bunlar

• Ne çıktı
    Baş 😂

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.