Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Red Dead Redemption 2 İnceleme Puanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
74
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Red Dead Redemption 2 İnceleme Puanları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6171 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:27:22
      bu senenin ilk 3'ü;

RED DEAD REDEMPTION 2 > GOD OF WAR > SPIDER MAN

son 3'ü;

State of Decay 2 > We Happy Few > Sea of Thieves

ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ ÇOMARLARA KARŞI
    • Misafir Üyelik
      148155 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:28:36
      Şu başyapıtı;Ubishit,Activision,EA gibi her sene vasatın altında oyunlar çıkaran firmalarla karşılaştırmayın.Adamlar oyunlar bakımınından sönük geçen 2018 yılını hareketlendirdi...
      |
      |

Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
      kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
    • Binbaşı
      1525 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:32:08
      70 88 ve 90 verenler acaba nereden puan kırdılar ?
      |
      |

Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MIS Carbo Gaming PRO Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
    • Yarbay
      7300 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:33:13
      Slant Magazine baktim nerdeyse her oyuna düsük puan veriyor.
      |
      |

İmzam isyankardır! O yüzden kuraları çiğnedim || Kurallar Yikilmaklmak icindir
    • Teğmen
      165 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:36:33
      Verdiğim 300 lira helal olsun lan size.
      |
      |

• Binbaşı
      1525 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:37:28
      Dost Kayaoğlu Ac:Odyssey'i Açık dünya genişliği bakımından Witcher 3'ü taklit ettiğini incelemesinde belirtmişti. Bende burada diyorum ki, Gelecek Farcry :The Western olmazsa işte buraya yazıyorum. Adamlar taş devrine bile gitti, Mars'a gitti, Vietnam'a gitti, Afrika check, Tropikal Tatil yeri check,Himalayalar check, Western ????
      |
      |

Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MIS Carbo Gaming PRO Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
    • Yüzbaşı
      872 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:38:16
      quote:

Orjinalden alıntı: emrahcey

70 88 ve 90 verenler acaba nereden puan kırdılar ?

Gamespot gerçekçilik yüzünden puan kırmış. Aşırı gerçekçiymiş. Oyunda olduğunuzu hissetmenizi engelliyor demiş kadın editörümüz.
      |
      |

PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
    • Yüzbaşı
      654 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:41:15
      Şu oyunla hersene ısıtılan oyuncukların aynı puanlamaya tabii tutulması tuhaf geliyo benm şahsi fikrim bu

100 + ~ kabulumdur çünkü bir eserle bir satış emelinin aynı kefeye konmaması taraftarıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Sokak Köpeklerine Selam Vermek...
      Adam Olmaya Çeyrek Var Demektir..!
      Sadri ALIŞIK
    • Teğmen
      167 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Darkgothess

25 Ekim 2018 15:43:29

Ne ağladınız be övündüğün firmanın yaptıgı oyunlarda ortada yapsaydı zamanında milleti sömüreceğine yenilikçi olsaydı hoş o yeniliğide sömürdüker yakın zamanda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      BSC Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      348 Mesaj
      25 Ekim 2018 15:48:27
      quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Aynı oyunu ubisoft yapsa metacritic 85 falan olurdu. Rockstar a tanrı gözüyle bakıyor oyun basını malesef.

O yüzden üstüne 1 sene geçmeden çıkardıkları oyunun puanları yüksek.
      https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Assassins_Creed_Odyssey_inceleme_Puanlari-92280.htm

Her anlamda uğraşılmış güzel iş koysunlar ortaya onlarda alsın. Sanki bu siteler zorla çıkarttırıyor her sene birbirinin kopyası oyunları.
      |
      |

• Yarbay
      2145 Mesaj
      25 Ekim 2018 16:04:03
      Zelda botw 97 aldığında öyle puan mı olur, şişiriyorlar bilmem ne diyenler şimdi meta puanına göre oyunu son yüzyılın oyunu seçecekler neredeyse ??

• Misafir Üyelik
      148155 Mesaj
      25 Ekim 2018 16:14:04
      quote:

Orjinalden alıntı: Darkgothess

Ne ağladınız be övündüğün firmanın yaptıgı oyunlarda ortada yapsaydı zamanında milleti sömüreceğine yenilikçi olsaydı hoş o yeniliğide sömürdüker yakın zamanda

övündüğüm yok benim ubisoftla, sadece rockstar oyunlarını gereğinden fazla bir poh pohlama var. Apple telefonları nasıl poh pohlanıyorsa basın tarafından rockstarda öyle işte. Ubisoft demeyeyim Squire Enix olsun, tamamen bu oyunun aynısını çıkarsa koysa puanı 97 olur mu olmaz mı? kesinlikle olmaz benim dediğim bu işte.

• Binbaşı
      1141 Mesaj
      25 Ekim 2018 16:20:16
      Bu tarz puanların açıklandığı haberlerde lütfen sitelerin yanlarına 1-2 cümlelikte olsa bir açıklama yapın. Çünkü çok merak ediyorum bir oyun nasıl 100 puan alabilir. Hayatımda oynadığım hiçbir oyun 100 puan alabilecek değerde değil iken, nasıl her sene 3-5 oyuna full puanlar verilip ortalamaları 96 98 'lere dayatılıyor ? En aşağıda 70 puan veren site haklıdır veya haksızdır demiyorum ama en tepedeki 41 inceleme sitesinin 100 puanından daha kayda değer olduğunu düşünüyorum..
      |
      |

Hiç ülke olmadığını hayal et
      Bunu yapmak zor değil
      Öldürecek ve uğruna ölecek bir şey yok
      Ve din de yok...
    • Yarbay
      4040 Mesaj
      25 Ekim 2018 17:13:04
      Heyecan metre tavan yaptı. Çok iyi oyun yapacaklarına şüphemiz yoktu. Açın artık kapakları, açınnnn
      |
      |

PSN : Thedeli78
      XboxLive : Thedelixbox
    • Misafir Üyelik
      148155 Mesaj
      25 Ekim 2018 17:33:55
      quote:

Orjinalden alıntı: porsux

Bu tarz puanların açıklandığı haberlerde lütfen sitelerin yanlarına 1-2 cümlelikte olsa bir açıklama yapın. Çünkü çok merak ediyorum bir oyun nasıl 100 puan alabilir. Hayatımda oynadığım hiçbir oyun 100 puan alabilecek değerde değil iken, nasıl her sene 3-5 oyuna full puanlar verilip ortalamaları 96 98 'lere dayatılıyor ? En aşağıda 70 puan veren site haklıdır veya haksızdır demiyorum ama en tepedeki 41 inceleme sitesinin 100 puanından daha kayda değer olduğunu düşünüyorum..

Ne alaka? Sana göre etmiyor diye inceleme yapanlarmi sorunlu? Hep siz doğrusunuz zaten herkeste yanlış var.
      |
      |

• Yarbay
      6262 Mesaj
      25 Ekim 2018 17:40:15

Bence en iyisi Gta4. Zaten Gta4 ve Rdr hariç en iyi olabilecek başka oyunu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Jack Rabbit Slims kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.