Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dil seçeneğini koymamaları konusunda katılıyorum sana. Malesef bu harika oyunlara türkçe koymamaları rockstarın bize yaptığı bir ayıp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenernet

Bu mesaj silindi.

Şikayetimi yaptım.

engelimi bastım.

moderasyon bunu buradan alın, bak bunu buradan alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: asadth

Bu mesaj silindi.

Tıklamayın.Ve banlayın lütfen.Konu sahibi dışındaki linklere itibar göstermeyin.

• Çarşamba veya Perşembe çıkış yapacaktır yama merak etmeyin en erkeni beklemeyin yine de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerdaalll0001.

Bu bloklama nasıl oluyor ya. Blokluyorum ama yazsada görünüyor

1- mesajı alıntıla, cevap yaz kısmı var ya orada bir el işareti var.

2- o el işaretini tıkla adamı blokla

3- hatta sana soruyor neden blokluyorsun diye. en sevdiğim kısım orada döşüyorum küfrü adamın ismi bende hep öyle gözküyor Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

bu kadar basit dostum. trolleri çekemeyenleri bas blokla

• silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Aynen yaw gereksiz saçma sapan kişiler
  • tolgaiü kullanıcısına yanıt
    Hatta ip üzerinden tespit edilip ana hesabıda sınırsız kapatılmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, kuyruktaki bozukluk çok gözüme çarpıyor. %80ultra %20 mediumda oynuyorum. Hangi ayarda bu kaplama sorununu çözebilirim ?

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]
  • burbero kullanıcısına yanıt

Zaten kimse almıyor o yüzden türkçe değil.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    eline sağlık adamsın
  • EVde gOt bUyuTuyorUmM yattigim yeRden YamA BekliyorUm CabuKk cikaRiN YhAw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • graphx223 G kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir şey ben de sunucudayım adam 6 dakika önce 30-31 aralıkta çıkacak demiş daha
  • samdilli kullanıcısına yanıt

sanki manuel keskinlik ayarı var gibi amd nin var mesela ben cyberpunkda açınca haritanın ileri kısımları aynen öyle oluyor çok göze çarpmıyor ama

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Ne anon u ya, ben kucuklugumden beri her oyunu ingilizce olarak oynadim kendimi gelistirmek icin, size bunu yapmanizi da soylemiyorum umrumda degil. Madem cok turkce istiyordunuz niye kalkip binlerce mail attiniz. 5 - 10 mail ile olacak sey degil, kim bilir kac bin mail gitti ve cogunuz bunun icindeydiniz cunku tek derdiniz parali olmasaydi. Karsi olmaniz cok dogal, yaptiklari sistem aptalcaydi o kadar para veren de enayidir yamaya zaten. Ama sen bunu karsiymisin gibi taketwo ya mail atarsan o zaman resmi turkce dil gorme sansini da unutursun.

Rockstar'in yaptigi her oyun cok kaliteli ve gun gectikce turkce dil yayginlasiyor oyunlarda. Adamlar, gelecekteki oyunlarina turkce dil koyabilirdi ama o mail atan binlerce kisi sayesinde tam anlami ile hayal oldu. Bir seyleri yaparken azcik dusunun, nefret ile kor olmus bir sekilde is yaparsaniz sadece kendinize zarar verirsiniz.

Alıntıları Göster

Anlama sorunu var sanırım?

Hala attınız, yaptınız gibisinden komik ithamlarda bulunuyorsun. Kim yaptı abicim? toplu konuşma şahıs olarak biliyorsan adını/nickini söyle, söyleyemiyorsan ''siz'' diye çoğul konuşup kaba etinden sallama.

Bana göre de sen yamayı şikayet ettin hadi buyur kanıtla o zaman şikayet etmediğini. Tekrar söylüyorum BOŞ YAPMA, şikayet edenleri biliyorsan söyle bilmiyorsan da sus, burada ki herkes şikayet etmiş de sonradan bu yamayı bekliyormuş gibi davranma.

• PlayStation mı PC mı bu yama

• zagalo Z kullanıcısına yanıt

Pc

• graphx223 eğer bu arkadaş malum çeviri grubunun bir hesabıysa cidden çok ayıp ediyor. Heyecan ile oyun çevirisi bekleyen insanlara yaptığınız büyük saygısızlık. anymous çeviri grubu şuan üyelik sistemi olan yama satan bir şirket değil mi? Neden forumda bedava reklam yapıyorlar. donanımhaberin bu duruma bir el atması lazım, reklam ücreti almaları lazım. sonuçta burada bedava reklam yapıp yama satıyorlar . Ücretsiz ve oyuncuları gönülden düşünerek yama yapan zartzurt gibi insanlara da toksitlik yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBDF46633 -- 27 Aralık 2020; 17:53:1 >
  • Özgür Karagöz Ö kullanıcısına yanıt

Kardeş Türkçeye tepki olarak mı doğdun bu nasıl üslup :D

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.