Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bağış hesabı açın içinden gelenler 5-10tl ateslesin ya. Ben oyunu İngilizce oynayıp, anlayarak bitirdim ama yamayı duyunca yine indirdim bekliyorum. Sabırsız olan arkadaşlarda beklesinler lütfen, düzgün oynayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyor gönlümün efendisi 😭

• fantasy4926 kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Bağış atmaya hevesli vatandaşlar yama ücretsiz çıkmak zorunda son kaleyide kaybetmeyelim art niyetli insanlar sürekli konuyu takip ediyor çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusudayız bekliyoruz hocam  

• arkadaşlar adam yılbaşına kadar çıkarıcak işte biraz sabredelim anlayarak oynayalım 4-5 gün daha geçsin ne olacak yeter ki düzgün olsun valhalla yaması mesela anlaşılmıyor onun gibi olmasın. arkadaşlara kolay gelsin teşekkürler

• kaç ay beklemişiz 2 gün mü bekleyemeyeceğiz? saygılarımla...

• redown1787 R kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlaşılmıyor? Hikaye gayet anlaşılıyor. İnsan çevirisi gibi olmaz. Bu da en az onun kadar olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redown1787

arkadaşlar adam yılbaşına kadar çıkarıcak işte biraz sabredelim anlayarak oynayalım 4-5 gün daha geçsin ne olacak yeter ki düzgün olsun valhalla yaması mesela anlaşılmıyor onun gibi olmasın. arkadaşlara kolay gelsin teşekkürler

Kardes sen bu kafadaysan buna anlasilmaz dersin.ne bekliyonki yapay zekadan? Mantikla cozuyosun anlasilmayan yerleride zaten. Divan edebiyati türkcesine cevirmicekki bu yapay zeka...

• TangırTungur T kullanıcısına yanıt

haklısınız hocam ben biraz gereksiz mükemmeliyetçiyim ondan galiba sadece biyerde bi hata buluyorum mesela o beni gıdıklıyor rahatsız ediyor o yüzden yoksa yanlış anlaşılmasın oynuyorum yine emeğe saygı :)

• Kkursat43 kullanıcısına yanıt

öncelikle divan edebiyatı kısmına kahkaha attım :D haklısın hocam benle alakalı ama işte

• redown1787 R kullanıcısına yanıt
    Emekçilerin moralini yüksek tutalım 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: redown1787

arkadaşlar adam yılbaşına kadar çıkarıcak işte biraz sabredelim anlayarak oynayalım 4-5 gün daha geçsin ne olacak yeter ki düzgün olsun valhalla yaması mesela anlaşılmıyor onun gibi olmasın. arkadaşlara kolay gelsin teşekkürler

Valhalla yı anlamadıysan bunu hiç anlamazsın cümle yapısı ondan daha karışık ve daha düzetme yok valhalla kaç kez düzeltilmiş hali birde o

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Daha düzeltme yok derken?
  • Dostlar var mı güzel haberler ?
  • Yaparız dediler. Satarız dediler. Gamepassi yüksek fiyatlarla kitleriz dediler. Kimseyede hesap vermeyiz dediler. Para yoksa yama yok dediler. Ama unuttukları bir şey vardı.
    Oda ZARTZURT 456 ydı.

• Aceleye gerek yok. Sonuçta bu %100 ilk yama olacak. Bu yüzden de ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi olur, bu da zaman ister... Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.