Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdaki sürümlerin üstüne güncelleme geldi oyuna, onun için yeni fix yapılacakmı acaba, oyunu türkçe oynamak isterip hep. Keşke rockstar games ile anlaşmalı olsa be, uğraşmayız boşuna.

• Teşekkürler mesajım bulunsun

• "ı" karakter sorununu bir türlü aşamadım, rockstar launcher'den play on steam diyerek açıyorum ilk mesajta tarif edildiği gibi tamamda bekleyerek, yine de "ı" karakter sorunu yaşıyorum bir türlü geçemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: iracible

"ı" karakter sorununu bir türlü aşamadım, rockstar launcher'den play on steam diyerek açıyorum ilk mesajta tarif edildiği gibi tamamda bekleyerek, yine de "ı" karakter sorunu yaşıyorum bir türlü geçemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

font_fix olanı indirdinmi son sürüm ojinal oyunlar için olanlar. programı yönetici olarak çalıştır tamamda bekle oyunu başlat tam açılmaya yakın tamam a bas olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

font_fix olanı indirdinmi son sürüm ojinal oyunlar için olanlar. programı yönetici olarak çalıştır tamamda bekle oyunu başlat tam açılmaya yakın tamam a bas olur.

Alıntıları Göster

Fix'i gözümden kaçırmışım, fix ile halloldu yama, emeğinize sağlık.

• Bu türkçe yama için emeği geçen kim varsa teşekkür ediyorum. Bu türkçe yama sayesinde oyunu rahatça oynayabiliyorum  

• Emeği geçen herkese tesekkür edeim.Allah razı olsun dostlar. Basarılarınız ve çalışmalarınız daim olsun.

• Öncelikle emeğinize sağlık, fakat sormak istediğim bir şey var...

Oyunu aylardır almak için bekliyorum malum epic 60 tl indirim kuponu veriyor şuan güncel indirimli hali 200 ve kuponla 140 a iniyor.

Bu yamaya güvenip almalı mıyım ne durumdadır ? gerçekten aralarda ki yorumlar kadar rahatsız edici mi çeviriler almaya değer mi ?

• Umututku55 U kullanıcısına yanıt
    İngilizcesi sıfır olan biri olarak ben yorum yapayım... oyunu defalarca indirip oynamak istedim ama yama yoktu bu yama ile beraber oyunu indirdim. Gayet anlaşılır görevlerde ne anlatılmak isteniyor iyi anlayarak oynuyorum. Oyuna da hayranım bitmesin diye uzatıyorum bilerek 😃 bence indirimde al oyna üstad

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaşalar şu karakter sorununun olayı nedir? Bir düzeliyor bir düzelmiyor vallahi sıkıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eerdaalll0001.

İngilizcesi sıfır olan biri olarak ben yorum yapayım... oyunu defalarca indirip oynamak istedim ama yama yoktu bu yama ile beraber oyunu indirdim. Gayet anlaşılır görevlerde ne anlatılmak isteniyor iyi anlayarak oynuyorum. Oyuna da hayranım bitmesin diye uzatıyorum bilerek 😃 bence indirimde al oyna üstad

Bende de İngilizce vasat fakat yorumlardan tedirgin olaraktan ne yapacağımı bilmiyordum. 17 sinde RDR nin indirimi bitiyor muhtemelen 140 liraya alacağım bu mesajına güvenerek  

• Umututku55 U kullanıcısına yanıt
    Bence al bu oyun oynanmalı. Dediğim gibi olayı anlıyorum bana yetiyor. Ee zaten amaçta o görevi bilmek zaten gerisi oynanış grafik o da bu oyunda fazlası ile var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şu an rdrnin güncel sürümünde çalışıyor mu yama bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

şu an rdrnin güncel sürümünde çalışıyor mu yama bilgisi olan var mı ?

evet çalışıyor. orjinal son sürüm için font_fix var onun indirerek son versiyonda font sorunun olmadan oynaya bilirsin.

• quote:

evet çalışıyor. orjinal son sürüm için font_fix var onun indirerek son versiyonda font sorunun olmadan oynaya bilirsin.

Alıntıları Göster

teşekkürler dostum.

• ne günlerdi be :D

• donanımhaber yönetiminin isteği üzerine indirme linki kaldırılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 24 Haziran 2021; 8:1:40 >
  • quote:

donanımhaber yönetiminin isteği üzerine indirme linki kaldırılmıştır

Uyarı falan mı almışlar başkan?

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.