Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt+enter veya alt+tab tuşlarını dene bende düzeldi pencere arası geçiş ile düzeldi

• baristu B kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkür ederim üstat hata setting dosyasındaymış.Vulkan yazan yeri DX112 yapınca düzeldi.

• Bende 5 oyun saatinden sonra atmalar başladı.Olur olmaz atıyor masaüstüne

• gio88 kullanıcısına yanıt
    Youtubede çözümü var bendede olmustu yeni bir dosya vermişler Onu Yükleyince düzeliyor
  • Arkadaşlar yamayı hallettim oyuna da giriyorum fakat yeni ve sinir edici başka bi sorunum var.
    Oyun önceden oynanıp %40 seviyelerindeydi yeni hikayeye başlamak istiyorum siyah ekranda kalıyor.Save dosyalarını da çıkarıp denedim yine olmadı sorun nedir bilen var mı ?

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

• Yama ile bitirdim,çeviriler bence çok anlaşılırdı.Sayenizde bir oyunu daha anlayarak sonuna geldim.Herkese öneririm.

• Emeği geçenlerin eline sağlık ama tamamen google çeviri ile yapılmış sanıyorum. İngilizce devam etmek daha sağlıklı

• Font sorunu yine başlamış nasıl çözeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Font sorunu yine başlamış nasıl çözeceğiz

oyuna güncelleme gelmiş galiba ona bakıyorum yarına kadar font fix uygulaması güncellenmiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Font sorunu yine başlamış nasıl çözeceğiz

arkadaş denedi son güncellemede font_fix programı çalışıyormuş rc launcher ile girmeyi dene oyuna birde.

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

arkadaş denedi son güncellemede font_fix programı çalışıyormuş rc launcher ile girmeyi dene oyuna birde.

Alıntıları Göster

her ihtimale karşı oyunda otomatik güncelleştirmeyi durdurun arkadaşlar. Güncelleştirmeler online için geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedre -- 11 Mayıs 2021; 3:12:0 >
  • Çok teşekkürler yama gayet güzel ve sorunsuz çalışıyor

• Büyük İ ve küçük ı harflerinde sorun var ama normal mi acaba? Yoksa yanlış bir şey mi yaptım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rootzilla

Büyük İ ve küçük ı harflerinde sorun var ama normal mi acaba? Yoksa yanlış bir şey mi yaptım?

1.1355.23 orjinal oyun son güncelleme FIX

bunu indir altında kurulum yapılışı var onun yaparsan font sorunun yaşamasın.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam düzeldi. Emeğinize sağlık yama harika
  • edit: çözüldü

oyun bende açılmadan atıyor. menü ve öncesi gelmiyor. benzer durumla karşılaşıp çözebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 13 Mayıs 2021; 18:12:41 >
  • Yama eh işte idare eder düzeyde chapter 3 e kadar geldim ama bazı cümleler kelimeler aşırı anlamsız kalıyor bazen inanın okuduğumu anlamıyorum çeviri makine çevirisi olduğu çok belli ama hiç yoktan iyidir az çok anlıyoruz ama anlamadığım böyle büyük bir oyuna çeviri nasıl olurda yapılmaz hangi oyunlar çeviriliyor bu çevrilmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 14 Mayıs 2021; 20:23:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle gpt3 değil de google çeviri kullanılsa çok daha anlaşılır şeyler ortaya çıkacakmış chapter 3 e kadar anlaşılıyor konu ama chapter 3 ten sonra metinler çok anlamsızlaşıyor aşırı basit cümleleri bile çok saçma sapan çeviriyor google çeviri ile yapılsa eminim ki daha rahat anlaşılır bi seviye olacakmış. Veya bunun google çeviri versiyonu yok mu? kendimiz yapabilir miyiz?

• bavyerus B kullanıcısına yanıt

yapmayın ya chapter 3e kadar geldim zaten zor anlaşılıyor bazı kelimeler hikaye hızlanınca hepten bozulacak öylemi ? mesela bir yere yaklaşın diyecek örnek atların olduğu kısma yaklaşın gibisinden sadece yaklaşım yazıyor m ile bitiyor birde falan çok değişik baya bekledim yamaya çıkmayınca başladık artık bakalım ne olcak

edit:chapter 4 başına geldim gittikçe kötüleşiyor çeviri kullanacak arkadaşlar haberi olsun az biraz ingilizcem var mesela maybe diyor karakter çeviride bu mümkün yazıyor belki anlamına geliyor aslında ım so worried kelimesi birde çok endişeliyim ama çeviri ben çok güvenemiyorum gibi saçma bir kelime yazmışlar yani yama bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum adeta google çeviri başka bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 15 Mayıs 2021; 17:50:36 >
  • Arkadaşlar yamanın calışan sağlam linkini özelden gönderebilir misiniz? Ben nexusmodda yamanın linkini bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.