Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.1311.xx 1.1355.xx) Türkçe Yama (- v09 -) ~%95 [OpenAI GPT-3 Translate ]

Bu Konudaki Kullanıcılar: hakan_harputlu , atessivas
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.191
Cevap
274
Favori
544.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 822
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 87
  • Favoriye Eklediklerim 285
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eerdaalll0001. (205 mesaj) Bıyıklı Bey (52 mesaj) zartzurt456 (51 mesaj) John Sheppard (43 mesaj) JaReD22 (43 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2599 mesaj) Mobil (519 mesaj) Mini (61 mesaj) (1 mesaj) (11 mesaj)
  • @
625 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Makine Çevirisi (Translate) >> Red Dead Redemption 2 (1.1311.xx 1.1355.xx) Türkçe Yama (- v09 -) ~%95 [OpenAI GPT-3 Translate ]
Giriş
    97 Mesaj

alt+enter veya alt+tab tuşlarını dene bende düzeldi pencere arası geçiş ile düzeldi

• Onbaşı
    24 Mesaj

Cevap için teşekkür ederim üstat hata setting dosyasındaymış.Vulkan yazan yeri DX112 yapınca düzeldi.

|
    |
    baristu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj

Bende 5 oyun saatinden sonra atmalar başladı.Olur olmaz atıyor masaüstüne

• Çavuş
    96 Mesaj

Youtubede çözümü var bendede olmustu yeni bir dosya vermişler Onu Yükleyince düzeliyor
    |
    |
    gio88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Arkadaşlar yamayı hallettim oyuna da giriyorum fakat yeni ve sinir edici başka bi sorunum var.
    Oyun önceden oynanıp %40 seviyelerindeydi yeni hikayeye başlamak istiyorum siyah ekranda kalıyor.Save dosyalarını da çıkarıp denedim yine olmadı sorun nedir bilen var mı ?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Yama ile bitirdim,çeviriler bence çok anlaşılırdı.Sayenizde bir oyunu daha anlayarak sonuna geldim.Herkese öneririm.

|
    |
  • Binbaşı
    1344 Mesaj

Emeği geçenlerin eline sağlık ama tamamen google çeviri ile yapılmış sanıyorum. İngilizce devam etmek daha sağlıklı

|
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj

Font sorunu yine başlamış nasıl çözeceğiz

• Binbaşı
    1690 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kinyas22

oyuna güncelleme gelmiş galiba ona bakıyorum yarına kadar font fix uygulaması güncellenmiş olur.

|
    |
  • Binbaşı
    1690 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kinyas22

arkadaş denedi son güncellemede font_fix programı çalışıyormuş rc launcher ile girmeyi dene oyuna birde.

• Çavuş
    64 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

arkadaş denedi son güncellemede font_fix programı çalışıyormuş rc launcher ile girmeyi dene oyuna birde.

Alıntıları Göster

her ihtimale karşı oyunda otomatik güncelleştirmeyi durdurun arkadaşlar. Güncelleştirmeler online için geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedre -- 11 Mayıs 2021; 3:12:0 >
    |
    |
  • Yarbay
    5296 Mesaj

Çok teşekkürler yama gayet güzel ve sorunsuz çalışıyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    356 Mesaj

Büyük İ ve küçük ı harflerinde sorun var ama normal mi acaba? Yoksa yanlış bir şey mi yaptım?

• Binbaşı
    1690 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Wrench666

Büyük İ ve küçük ı harflerinde sorun var ama normal mi acaba? Yoksa yanlış bir şey mi yaptım?

1.1355.23 orjinal oyun son güncelleme FIX

bunu indir altında kurulum yapılışı var onun yaparsan font sorunun yaşamasın.

• Yüzbaşı
    356 Mesaj

Teşekkür ederim hocam düzeldi. Emeğinize sağlık yama harika
    |
    |
    zartzurt456 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4820 Mesaj

edit: çözüldü

oyun bende açılmadan atıyor. menü ve öncesi gelmiyor. benzer durumla karşılaşıp çözebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 13 Mayıs 2021; 18:12:41 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1176 Mesaj
    Yama eh işte idare eder düzeyde chapter 3 e kadar geldim ama bazı cümleler kelimeler aşırı anlamsız kalıyor bazen inanın okuduğumu anlamıyorum çeviri makine çevirisi olduğu çok belli ama hiç yoktan iyidir az çok anlıyoruz ama anlamadığım böyle büyük bir oyuna çeviri nasıl olurda yapılmaz hangi oyunlar çeviriliyor bu çevrilmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliözcan -- 14 Mayıs 2021; 20:23:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Aynen öyle gpt3 değil de google çeviri kullanılsa çok daha anlaşılır şeyler ortaya çıkacakmış chapter 3 e kadar anlaşılıyor konu ama chapter 3 ten sonra metinler çok anlamsızlaşıyor aşırı basit cümleleri bile çok saçma sapan çeviriyor google çeviri ile yapılsa eminim ki daha rahat anlaşılır bi seviye olacakmış. Veya bunun google çeviri versiyonu yok mu? kendimiz yapabilir miyiz?

|
    |
    aliözcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1176 Mesaj

yapmayın ya chapter 3e kadar geldim zaten zor anlaşılıyor bazı kelimeler hikaye hızlanınca hepten bozulacak öylemi ? mesela bir yere yaklaşın diyecek örnek atların olduğu kısma yaklaşın gibisinden sadece yaklaşım yazıyor m ile bitiyor birde falan çok değişik baya bekledim yamaya çıkmayınca başladık artık bakalım ne olcak

edit:chapter 4 başına geldim gittikçe kötüleşiyor çeviri kullanacak arkadaşlar haberi olsun az biraz ingilizcem var mesela maybe diyor karakter çeviride bu mümkün yazıyor belki anlamına geliyor aslında ım so worried kelimesi birde çok endişeliyim ama çeviri ben çok güvenemiyorum gibi saçma bir kelime yazmışlar yani yama bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum adeta google çeviri başka bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliözcan -- 15 Mayıs 2021; 17:50:36 >
    |
    |
    bavyerus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    146 Mesaj

Arkadaşlar yamanın calışan sağlam linkini özelden gönderebilir misiniz? Ben nexusmodda yamanın linkini bulamadım.

|
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.