Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yamayı çalıştır, tamama basma. Rocksar launcher açılacak, play tuşu loadinge döndüğünde yamaya dönüp tamama tıkla

• oryal O kullanıcısına yanıt

Düzgün bir yama bekliyorum ben hala başlamadım oyuna yama yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Düzgün bir yama bekliyorum ben hala başlamadım oyuna yama yüzünden

Aynı durum benim için de geçerli.. Orjinal aldığım oyun aylardır köşede bekliyor. Yapan çıkacak mı acaba...

• CrystalChamp kullanıcısına yanıt

valla bende aynıyım hayır böyle büyük oyuna yaparlar diye düşündüm ama başka yama yok

• Forumda bir arkadaş yapıyormuş sanırım %7 olmuş bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaş Türkçe karaktersiz yapsanız ne olacak millet cebelleşiyor burada

• Abi bu kadar mükemmel bir oyuna nasıl düzgün bir yama yapılamaz.Tamam yama işi zor ama zamanında yapılmıştı bir gurup tarafından ve rockstar izin vermemişti yayınlamalarına.En azından el altından korsan olarak yayabilirlerdi o kadar emek insanlara ulaşabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetCem1994

Abi bu kadar mükemmel bir oyuna nasıl düzgün bir yama yapılamaz.Tamam yama işi zor ama zamanında yapılmıştı bir gurup tarafından ve rockstar izin vermemişti yayınlamalarına.En azından el altından korsan olarak yayabilirlerdi o kadar emek insanlara ulaşabilirdi.

Neden versinler ki? Forum olarak birleşip adamları düşman ilan ettiler. Ben olsam ben de vermem. Sonra bir de artistlik yaptılar translate bize yeter diye. Kimse kusura bakmasın ama ağlamaya hakkımız yok. Buyrun translate yeter bize.

• herkese merhaba. ben steam üzerinen oynuyorum hikaye modunu. birkaç aydır gayet güzel oynuyordum. daha dün akşam oynadım bugün açılmıyo oyun. Sanki makinada yüklü değilmiş gibi tekrar yüklemek istiyo. ama steamde her zamanki yerinde duruyo oyun...ne yapsam olmadı. dün bilgisayarda kapatırken güncelleme yaptı onla ilgilimi bilmiyorum. yardım ederseniz çok sevinirim...

• arkdaşlar chapter 5 de oyun dan atıp duruyor ilk çatışmaları geçmedim bir türlü tükçe yamadan yapma ihtimali varmı sizce

• evohan kullanıcısına yanıt
    Oyunu yamasız olarak açıp deneyin hocam. Yine atarsa dosya doğrulaması yaptırın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ecthelion of the Fountain

https://dosya.co/xgcd753qwpe2/RDR2.rar.html

"RDR2TR_YAMA_V09.rdr" dosyasını linkteki .RAR dosyasının içinde bulunan dosya ile değiştirirsen "ı" harfleri "i" olur.

Bu mesajın üstünden 2 ay geçmiş ama teşekkür ederim sorunum çözüldü sayende

• yama şuan ne durumda?Hata çok var mı ?

• Yamayı kurdum ama I hardi
    Gözükmüyor metinlerde I harfimde ? Isaretı cıkıyor nasıl düzelir?
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt

imkansız ben yapamadım

• Arkadaşlar bu yamanın oyunda fps'e etkisi nasıl ?

Ona göre kuracağım.

• Ben bi eksiklik sıkıntı görmedim. Kurabilirsin yama tabi ki orijinal dil gibi değil ama gayet anlaşılır şekild oynanıyor yıllardır yama için beklettiğim oyunh bu yama sayesinde 3. Bölüme kdr getrdim zevk alarak oynuyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt

Fps benim için önemliydi. Çünkü ekran kartım orta seviye. Cevabınız için teşekkürler. 3. kez oyuna başlayacağım.

not: Yamayı yapan kardeşim emeğine sağlık.

• yama ingilizceniz yeterli seviyede değilde gayet başarılı, sorun olmadan devam ediyorum
  • Herkese selamlar.Yama ve fix dosyasını indirip oyunun klasörüne attım fakat oyuna girdiğimde siyah ekranda kalıyor oyun gelmiyor.Çözümünü bilen var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.