Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Orjinal kullanıyorum aynı işlemi yapacaksiniz hocam hazır diyince tamam diyip açacaksiniz
  • oynadım bitrdm, grçketn resmi yama gibi olmuş yapanların emeklerine sağlık

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

Tekrar deneyeceğim hocam, haber vereceğim. O ilk açılıştaki zamanlamayı yanlış yapmış olabilirim dediğiniz gibi.

• Kontrol ettim, düzelmiş...İnşalla Open IV 4.1'in çıkmasıyla oyuna tam anlamıyla bir Türkçe yama gelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

1.1355.23 orjinal oyun son güncelleme FIX

ana konuya eklenmiştir orjinal oyun olanlar fix indirerek oyunun kurulu oldugu yere atsın ordan giriş yapsınlar ''' sorunu olmaz

Bende olmadı dosyayı indirip oyunun klasörüne attım ama oyun ingilizce açılıyor her halükardaRed Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]  Ne güzel ya %30 a geldim full türkçe olarak en azından neyin ne olduğunu anlayarak oynuyordum. Çözemeden bir adım daha atmayacağım oyunda, anlamadan ilerlemek istemiyorum. Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Bende olmadı dosyayı indirip oyunun klasörüne attım ama oyun ingilizce açılıyor her halükarda  Ne güzel ya %30 a geldim full türkçe olarak en azından neyin ne olduğunu anlayarak oynuyordum. Çözemeden bir adım daha atmayacağım oyunda, anlamadan ilerlemek istemiyorum.  

Alıntıları Göster

Yama çalışıyor. biraz önce denedim.

eski RDR2_TR 'ten değil (bu dosyayı silmeyin) yeni RDR2_TR_fix'e tıklayarak girin.

1- önce RDR2_TR_fix e basın o arka planda çalışmaya başlasın.

2- sonra epic store'dan oyunu başlatın (bende epic var)

3- epicten başlat'a tıklatınca zaten rockstar'da otomatik devreye giriyor ona da evet deyin.

4- ben yukarıdaki aşamaları yaparak giriyorum fix sorunsuz çalışıyor.

not: epic ve rockstar'ı şifreniz otomatik tanımlı olsun yani her tıklamada şifrede girmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdagger -- 16 Şubat 2021; 20:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

Yama çalışıyor. biraz önce denedim.

eski RDR2_TR 'ten değil (bu dosyayı silmeyin) yeni RDR2_TR_fix'e tıklayarak girin.

1- önce RDR2_TR_fix e basın o arka planda çalışmaya başlasın.

2- sonra epic store'dan oyunu başlatın (bende epic var)

3- epicten başlat'a tıklatınca zaten rockstar'da otomatik devreye giriyor ona da evet deyin.

4- ben yukarıdaki aşamaları yaparak giriyorum fix sorunsuz çalışıyor.

not: epic ve rockstar'ı şifreniz otomatik tanımlı olsun yani her tıklamada şifrede girmeyin.

Alıntıları Göster

Ben steamden giriyorum dediklerini yaptım ve oldu. Çok sağol reis Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

• Fix için teşekkürlerimi @zartzurt456

• şu dosyayı başka yere yükleseniz indiremedim saçam sapan reklamlardan üye ol demesinden.fix den bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizlion -- 17 Şubat 2021; 22:45:1 >
  • son güncellemeden sonra fontlar bozuldu, Türkçe karakterler gözükmüyor. Düzeltme imkanınız var mı. Varsa lütfen düzeltebilirmisiniz. Oyunum orjinal, rockstar games launcher da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramses45

son güncellemeden sonra fontlar bozuldu, Türkçe karakterler gözükmüyor. Düzeltme imkanınız var mı. Varsa lütfen düzeltebilirmisiniz. Oyunum orjinal, rockstar games launcher da.

fix indirebilirsiniz

oyun klasörünün içine atıp artık bu .exe dosyasından aktifleştireceksiniz türkçe yamayı

https://www120.zippyshare.com/v/yA4PGjB3/file.html

• @zartzurt456 RDR2_TR_fix dosyasını windows defender trojan olarak algılıyor eskisinde virüs uyarısı çıkmıyordu?

• V10 gelmeyecek sanırım

• Balıkçılık rezil derecede yanlış.Çeviri o kadar yanlış ki tuşları yanlış ayarlamış balık tutamıyorum.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

fix indirebilirsiniz

oyun klasörünün içine atıp artık bu .exe dosyasından aktifleştireceksiniz türkçe yamayı

https://www120.zippyshare.com/v/yA4PGjB3/file.html

Alıntıları Göster

Teşekkürler...

• Evet bugün oyunun hikaye kısmını bitirdim. 6 bölüm 2 tane epilogue.. maşalalh çeviri de gayet güzeldi. eli öpülesi abimizsin sayın @zartzurt456

• Burda şair ne demeye çalışmış anlayan var mıRed Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]
  • ı harfi yerine i yazsanız da böyle program vs uğraşmasa kimse direk oyuna girse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capcuk -- 18 Şubat 2021; 23:12:58 >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.