Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kesinlikle bana göre en iyi oyundur RDR2.

• quote:

Orijinalden alıntı: eerdaalll0001.

Yanlız var ya oyun tam bi şaheser, nasıl güzel işlenmiş bütün karakterler, doğası nasıl güzel yapılmış bazen durup sadece etrafa bakıyorum. On numara oyun.

Genel anlamda süper ama, bir de özel olarak bazı yerlere sandalye koyulmuş. O sandalyeye oturulduğunda bazı şeyler oluyor. İşte R*'ın o sahnelere verdiği emeği Ubiçöft bütün bir oyununa vermiyor. Bir oyunda bir sandalyede oturmak o kadar zevkli olabilir mi? Sandalyede otururken görüp yaşadıklarınıza ve R*'ın işine verdiği önem ve değere şaşırıp kalıyorsunuz.

R* gibi bir oyun firması bu dünyaya zor gelir.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Valla bende en beğenilen yorumları okuyamıyorum, daha fazla yorum göstere tıklıyorum ama yorumlar çıkmıyor. Konuya birileri bir şey yapmış ama anlamadım neyse zoruna gidenin borusuna gitsin :D
  • Öyle mi ? Onu deneyimlemedim hala:) şuan 30 a yakın saat oynadım ama sindirerek gidiyorum, birinde görmüştüm 226 saat oynamıştı bende rahat o kdr oynarım belki daha fazla.

Witcheri beğenen biri olarak büyü filan olması biraz beni soğutuyordu, haa seven olabilir bana biraz olağanüstü şeyler uzak geliyor. Ama tabi witcherin kalitesi de on numara.

Cy2077 de bende hiç sorun yaşamadım diye cok zevk alarak oynadım hala devam ediyorum. Cd proj. Benim yanımda yeri başkadır, oyunları türkçe yapıyorlar kalbimi fethetmişler.

Gta serisi de iyi ama bilmyrm, internet kafede gta v.sanders oynayıp sadece araç sürüp bikini giyen kızları ezdiğim için yıllar sonra sistem kurup oynama fırsatım olsada hikayesi sarmıyor bir türlü. Yaş ufakken güzelmiş sanki :)

Ama red2 başka bir şeymiş, gerçekçi olması ve benim yaşımdakilerin babası ile trt kuşağında kovboy filmleri izleyenler için of of fena :))

• sen varya adamin dibisin kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: eerdaalll0001.

Yanlız var ya oyun tam bi şaheser, nasıl güzel işlenmiş bütün karakterler, doğası nasıl güzel yapılmış bazen durup sadece etrafa bakıyorum. On numara oyun.

Oyun çok güzel görünüyor, ben henuz indirip oynama fırsatı bulamadım ama optimizasyon işi beni korkutuyor. Laptop kullaniyorum ben, masaüstü be bir türlü isinamiyorum. Şimdiye kadar çoğu oyunu 1080 de en kötü orta ayarda oynadim ama bu oyunun optimizasyonu hakkında soylenenler beni bi dusundurmuyor değil.😀 Ama görüntü den çok, hikaye adamiyim. En kötü 720 p de oynarim artık 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbero kullanıcısına yanıt
    Yanılıyorsun eğer bir çok oyunu öyle oynadysan bunuda rahat oynarsın, söylenenlere bakma rockstar optmzsynu rahatlatan oyunlar yapar... hikaye on numara zaten bende hikayeciyim oyun tam senlik o zaman.
  • Hocam chapter 3 e yeni geldim oyun güzel ama görevlerde şuana kadar pek Bi derinlik bulamadım görevler daha çok gel şunu avlayalım rakip çetenin kampı soyak koyunları getir şeklindeydi belki arthurun evrenin daha iyi anlayalım diye böyle bir yol seçmişlerdir ilk başta inşallah sonradan oyun daha çok güzelleşiyordur bir iki görev ise güzeldi gerçekten ama sayıları kısıtlıydı

• Kaganova K kullanıcısına yanıt
    Oynadıkça başka görevler açılıyor ama uzun süre oynayanlar daha iyi yorum yapabilir.
  • Kaganova K kullanıcısına yanıt

Chapter 4-5-6 da asıl oyunu oynamış oluyorsun. Yani chapter 4 e gelince oyun açılacak.

• Mseyda kullanıcısına yanıt
    zartzurt456 kullanıcısına yanıt

bat dosyasına sağ tıkla > düzenle >rename RDR2TR_YAMA_V05.rdr yazan yeri rename RDR2TR_YAMA_V06.rdr yap. yani 05 i 06 yapacaksınız @zartzurt456 :)

• elprus kullanıcısına yanıt
    Valentina yakınına kurduğumuz Kampı taşıma olayı ne zaman olacak... şuan etraftaki görevleri yapyrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaganova

Hocam chapter 3 e yeni geldim oyun güzel ama görevlerde şuana kadar pek Bi derinlik bulamadım görevler daha çok gel şunu avlayalım rakip çetenin kampı soyak koyunları getir şeklindeydi belki arthurun evrenin daha iyi anlayalım diye böyle bir yol seçmişlerdir ilk başta inşallah sonradan oyun daha çok güzelleşiyordur bir iki görev ise güzeldi gerçekten ama sayıları kısıtlıydı

O güzelim lay lay lom görevlerin kıymetini biliniz.

• Bazı kişiler gereksiz tepki veriyor.Tamam devrik cümleler veya saçma çevrilmiş kelimeler var ama o kadar abartılcak kadar fazla değil.Oyunda bölüm 3'deyim ve 40 saattir oynuyorum bence yama on numara beş yıldız.ZartZurt başkanın eline sağlık.

• Yama Versiyon v07

1250+ hatalı ve eş anlamlı kelime düzeltilmiştir.

Giriş program güncellenmiştir sorunlar giderilmiştir RDR2_TR.exe

1.1311.xx ve 1.3355.xx versiyonlarında ikisindede çalışır.

sadece programı çalıştırın sonra oyunu başlatın.

kurulum aynıdır sadece rar içindeki bütün dosyaları kopyalayın.

KURULUM

indirmiş olduğunuz .rar dosyası içindeki herşeyi oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın.

oyun versiyonunu ana menü>ayarlardan sol alt köşeden baka bilirsiniz.

---1.1311.xx ve 1.1355.xx versiyon için yama çalıştırma---

Oyun dosyaları içine kopyaladığınız RDR2_TR.exe tıklayın çıkan iletiden tamam a basın,

daha sonra oyunu başlatın.

not: fontlar bozuk çıkarsa epic,steam kullananlar rockstar launcher ile oyunu açın.

normal kendi menülerinden başlatıldığında bazen sorun çıkabiliyor.

not: steam yada epic de font sorunu hala oluyorsa ilk önce oyunu açın sonra programda tamam da bekleyin

oyun tam açılacak gibi oldugunda tamam a basın.

boş geçmeyin tıklayın :D

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 2 Ocak 2021; 21:21:52 >

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • Zartzurt hocam bu v07 nin çalışma mantığı v05 ile aynımıdır v05 steamden girip sorunsuz oynuyordum v07 de problem çıkarsa yamayı kaldırabiliyoruz dimi tamamen sonra v05 dönersek sıkıntı falan olurmu çakışma vesayre gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaganova -- 2 Ocak 2021; 20:45:29 >
  • Font sorunu yaşayan arkadaşlar RDR2_TR_KAPAT-ONLINE dosyasını yönetici olarak çalıştırıp ardından yeni sürüm ile gelen RDR2_TR dosyasını yönetici olarak çalıştırdıktan sonra oyuna girebilirler. Ben bunu yapıp sorunu giderebiliyorum. Sizde deneyin işe yarayabilir.

• Bu v7 sürümü font sorunu için mi
  • Modu indiremiyorum, tek sorun yaşayan benmiyim acaba. Files kısmına tıkladığımda sayfa açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.