Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendimi aklamak gibi bir amacım olsaydı şu an RDR'nin çevirdiğim 2 saatlik kısmını yayınlardım ve bir konu açardım. Ancak fark ettim ki buradaki kimse ücretsiz ve düzgün bir yama hak etmiyor. Siz ve sizin gibilere yaranıp gönüllü bir proje yayınlayacağıma, projelerimi çeşitli gruplarla paylaşırım veya tanıdığım belirli kişilerle paylaşırım daha iyi. Herkes hâlinden memnun, ancak sanırım çoğunuzun içinde ukde kalmış ki, hâlâ düzgün ve ücretsiz yamalara erişemiyorsunuz. Amaan, kime anlatıyorum değil mi? Duvara konuşsam daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecthelion of the Fountain

Kendimi aklamak gibi bir amacım olsaydı şu an RDR'nin çevirdiğim 2 saatlik kısmını yayınlardım ve bir konu açardım. Ancak fark ettim ki buradaki kimse ücretsiz ve düzgün bir yama hak etmiyor. Siz ve sizin gibilere yaranıp gönüllü bir proje yayınlayacağıma, projelerimi çeşitli gruplarla paylaşırım veya tanıdığım belirli kişilerle paylaşırım daha iyi. Herkes hâlinden memnun, ancak sanırım çoğunuzun içinde ukde kalmış ki, hâlâ düzgün ve ücretsiz yamalara erişemiyorsunuz. Amaan, kime anlatıyorum değil mi? Duvara konuşsam daha iyi...

merhaba reasoncs kardeşim konuya çok hakim değilim ama galiba oyunun intro kısımlarını siz çevirmişsiniz elinize sağlık. Zartzurt başkan ve sen seviliyorsun :D Daha önce oyuna iki üç kere başladım ve ingilizcem olmadığı için bıraktım. Kamp kurana kadar sürekli birilerini öldürüyordum ama neden öldürdüğümü anlamıyordum sayenizde anladım teşekkürler . forumda eleştiri çok olur zartzurt başkana bak hiç cevap veriyor mu güncelleme geldiği zaman mesaj atıp geçiyor sende çok takılma kimseye.

• Yama makine çevirisi olması göz önünde bulundurulduğunda oldukça başarılı. Tek bir kişinin hem programla hem de çeviri ile ilgili bu kadar ağır bir yükün altından kalkması takdire şayan. Makine çevirisi gördüğünüz gibi insan çevirisini bitirmedi. Aksine para karşılığı bu işi yapanları kendilerini cazip hale getirmeleri için kamçıladı. Her hafta yama çıkarmaya başlamışlar. Hatta şu yılan hikayesine dönen MGSV bile çıkmış.  

Forumun kamuoyu yaratma, olaylara yön verme konusunda ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gördük. Önce makine çevirisi yasağını kıran forum üyelerine sonra da makine çevirisini bambaşka noktaya taşıyan @zartzurt456 rumuzlu üyeye çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 2 Ocak 2021; 2:47:7 >

• Yamada emeği geçenlere teşekkür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların hakkını yemeyin az daha çabalarlarsa millete Türkçe öğretecekler...

• v06 yükleyince oyundan atma sorunları yaşıyorum ve save lerde sapıtma gibi birşeyler oldu, kürekli 1131 sürümü sizce sorun nedir

• Adamlar milyon dolarlık oyunları bitmeden piyasaya sürüyo bizim forumdaki arkadaşlar bir iki hatanın derdinde beğenmiyosanız indirmeyin oynamayın ne boş boş atıyosunuz arkadaşın eline sağlık uğraşmış yapmış üstelik parada istemiyor ne yapsın daha....

• ben bu ücretli üyelik sistemine dahil olabilirim.aylık belli bir ücrette verebilirim amma ve lakin her üç beş yama çıkaran bir üyelik sistemi kurmuş . toplanın kardeşim bir araya kurumsal olun .ilgili ilişkili oyun firmalarıyla irtibata geçin.biz sizden para istemiyoruz oyununuzu türkçeleştirecez diyin fakat üyelik sisteminiz var gelir sağlıcaz kendimize diyin kabul eden şirketlerin oyununu çevirin biz de tek bir yere üye olalım olsun bitsin. türk oyuncusunun profili belli geliri belli .sana 20 tl ona 20 tl diğerine 20 tl olmaz böyle.

• evohan kullanıcısına yanıt

crack v2 yapmanız gerekiyor hocam

• konuya sanki troll insanlar basmış cevap vermeye gerek yok

• Bıktık reklamını yapan yayıncılardan. Yakında yayıncı olmak isteyen insanların sayısı yayıncılıktan bi haber insanların sayısını geçecek. Herkes mi yayıncı olmaya çalışıyor arkadaş?

• Ellerinize sağlık.

Steam versiyonda düzgün çalışıyor şuan, sadece Türkçe karakter sorunu vardı, onu da verdiğiniz dosya içindeki exe'yi önce çalıştırıp sonra oyuna girerek çözdüm.

Sonunda şu oyunu anlayarak oynayabiliyoruz.

• whitewolf1907 W kullanıcısına yanıt
    Aslında anlaşma olacak oyun 100tl ise 110 115 120tl olacak 100 tlden artan çeviri ekibine gidecek miss
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Bir kere ing bitirdim bir kere yapay zeka ile bitireyim bir kerede çıkarsa normal çeviri ile bitiririm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 😀😀 ahh arthurum, senin ismi gördükçe, arthuruma bar da saldırdıklarını, şapkamı kaybettiğim aklıma geliyor 😀
  • Yama gayet güzel tabi yer yer devrik cümleler var ama öyle durumlarda sizinde kafayı çalıştırmaniz gerekiyor az çok anlaşılıyor orada ne demek istediği adam tek başına uğraşmış bunun makine çevirisi olduğunu unutmayın helal olsun ne karakter sorunu ne de başka bir sorunla karşılaşmadım 1355 versiyonda oyuna girmeden önce exeyi çalıştırıyorum sonra steamden aciyorum oyunu hiç problem olmadan otomatik Türkçe açılıyor.

• TR.rdr dosyasını notepad ile açarak kendiniz de düzeltme yapabilirsiniz, yaklaşık 250bin satır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: connect455

crack v2 yapmanız gerekiyor hocam

Onu nerden yapıcaz hocam link varmı

• Yama bence de güzel. Makine çevirisi olduğunu unutmamak lazım. Benim soracağım soru şu. Biz kendi dosyalarımızda bi yerleri düzeltebilir miyiz? Kolay bir olay mıdır bu?

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.