Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic games rdr2 oyununa bir türlü türkçe açamadım, hep ingilizce oluyor. yönetici olarak çalıştırdım ama yönetici açtığımda evet hayır ekranı gelmiyor direk açıyor.

ne yapabilirim

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Başkasının ipi ile kuyuya inmeye devam et:) geri kalan hayatında başarılar :)
  • hiç anlamamaktansa yama sayesinde diyologları %80-90 anlıyoruz buda konuyu anlamamıza yardımcı oluyo e fazlasındada gözümüz yok zaten bence yeterli bi yamaya 50 tl verilmez  

Öyle tahmin ediyorum bence yapar
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt
    Oyunun başları insan çevirisi ilerleyen kısımlar yapay zekaymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Mış mış da mış. Elalem ne derciler ile mış mışcılar aynı kabileden... sen kendin test et anlarsın yama iyi mi.kötü mü
  • Rockstar_ASY R kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim o zaman bunca zaman bekledik

• eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt
    Ne zaman görsem şu konudasın hiç mi sıkılmıyorsun :))

Senin gibisine cvp verdiğime o kdr üzüldüm ki dostum ya. Blok listesine alalım arkadaşı
  • Hahaha ne kadar üzüldüm anlatamam

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Bekleyelim o zaman bunca zaman bekledik

O yama parayla satılacak ama ona göre bekle  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Ücretli bile olmıcak.
  • Crack v2 kurduktan sonra nihayet oyundan atmadan oynamaya başlayabildim fakat kamp kurduktan sonra oyun 1 FPS oldu çok ağır hareket etmeye başladı zar zor save alıp görev yöneticisinden sonlandırabildim. Böyle sorun yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockstar_ASY

Ücretli bile olmıcak.

Adam ac valhalla yı ücretsiz diye başlayıp sonra ücretliye döndü rdr gibi bir oyunu ücretsiz çıkarır mı sence  

• Millet makine çevirisinden ne bekliyor gerçekten anlamadım. Adı üstünde makine. Oyunun ana görevlerinin, yan görevlerinin ana fikrini ve konusunu anlıyorsun zaten. Bazı yerlede cümleler çok devrik oluyor ama az bir şey ingilizceniz varsa cümleyi okurken kafanızda cümleyi oturtuyorsunuz.

• Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Bazıları için zordur bunu başarmak unutmayalım:)
  • Yaklasik 3 saattir oynuyorum gercekten muhtesem olmus. Oyuna 3. Baslayasim bu arada, ingilizcem iyi olmaaina ragmen kacirdigim bir suru nokta varmis. Eline emegine saglik kardesim, iyi ki varsin.

• Epic sürümünde tek font sorunu yaşayan benmiyim ya , yönetici başlat dahil her seçeneği denedim olmuyor delireceğim artık oyununu epicden alıp da bu sorunu yaşamayan varsa bana rdr2.exe dosyasını atabilirmi korsanda öyle çözmüşler belki orjinal dede sorun budur  

• arkdaşlar v06 da oyundan atma ve save de sapıtma gibi sorunlar yaşayan oldumu

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.