Şimdi Ara

Red Dead Online indiriminde son saatler: %75 oranındaki indirim bitmek üzere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Red Dead Online indiriminde son saatler: %75 oranındaki indirim bitmek üzere

Tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Red Dead Redemption 2'nin çevrimiçi versiyonu Red Dead Online bildiğiniz gibi bir süredir ayrı bir oyun olarak satılıyor ve güzel bir indirim mevcut. Ancak bu indirim bitmek üzere.

Ayrıca Bkz.Xbox Series X/S ile ilgili bu yıl daha fazla heyecanlandırıcı haber duyacağız

Geçtiğimiz aylarda Red Dead Redemption 2'nin çevrimiçi modu ayrı olarak satılmaya başlamıştı. İsteyen insanlar online moda ulaşabilmek için Red Dead Redemption 2'yi değil yalnızca Red Dead Online'ı alabilecekti. Bu ayrı satın alım başladığından bu yana da güzel bir indirim mevcuttu ancak bu indirim bitmek üzere.

Şu anda tüm platformlarda 40 TL, indirim bittiği zaman ise tüm platformlarda 159,00 TL'ye satılacak. Epic Games Store'da indirim bugün 18:00'da bitiyor. Xbox Store'da ise yarın sabah 12.00'da bitecek. PlayStation üzerinden oyunu indirimli alabilmek için PlayStation Plus abonesi olmanız gerekiyor. Ayrıca oyunu konsollarda oynamanız için de Plus veya Gold üyeliğinizin olması lazım.  Platformlar arasında indirimin son tarihi değişiyor bu yüzden mutlaka kontrol edin.

• Tek kişilik oyunu çok güzel. Online oyunuda güzel ama tek başınıza belli bir süreden sonra rutine bağlıyorsunuz. Avlanıp ürettiklerini satma, kaçak alkol üretip satma, ödül avcılığı, define avcılığı, bazı etkinliklerle zamanını alıyor ama takımın yoksa (Posse ) tek başına bir yerden sonra rutine bağlıyorsun.

Türklerden takımı(Posse) olan varsa paylaşsın girim onlara. Çok sık oynamasam da arada bir giriyorum. Oyun dinamiği, grafiği iyi bir oyun çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madonos -- 15 Şubat 2021; 14:48:36 >
  • Crossplay varmi acaba bilgisi olan varmı
  • Henüz cross platform yok. Herkes birbiriyle oynuyor.

• merak ettim youtubede izleyim ona göre alırım

• Online kısmı çok sıkıcıydı hep aynı gorevler aksiyonsuz rutin bayiyordu değişti mi yenilik var mi bilmem
  • madonos kullanıcısına yanıt
    Gelirse tadindan yenmez
  • steam xp desteğini geri versin önce

• XP derken, isletim sistemini kast etmiyorsunuz umarim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msatic -- 15 Şubat 2021; 16:4:33 >
  • Yok hocam ayni

• Aslı varsa kaçırmamak lazım
  • 19 Şubat değil miydi?

• oof 159tl

iyiki almışım, sıkıldıkça giriyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.