Şimdi Ara

RED ALERT 2 IŞINLAMA NASIL YAPILIR.?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben tank ışınlama nasıl yapılır red alertte onu öğrenmek istiyorum. ışın küresi kurdum zaman dolunca saat imgesini de düşman alanlarında kullanıyorum ama ışınlanmıyor tanklar?

• İlk önce tanklarını bir araya topla, ardından topladığın tanklara tıklıyorsun, daha sonra da ışınlanmak istediğin yere.

2 sn. sonra ışınlanması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

İlk önce tanklarını bir araya topla, ardından topladığın tanklara tıklıyorsun, daha sonra da ışınlanmak istediğin yere.

2 sn. sonra ışınlanması gerekiyor.

toplandığım tanklara ne ile tıklıyorum?
  • Chronosphere gibi bir şeydi sanırım ismi o makineyi kurduktan sonra aktif olunca tıklayıp tanklarının üstünü tıklıyorsun sonra ışınlanmak istediğin yeri tıklıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Chronosphere gibi bir şeydi sanırım ismi o makineyi kurduktan sonra aktif olunca tıklayıp tanklarının üstünü tıklıyorsun sonra ışınlanmak istediğin yeri tıklıyorsun.

teşekkürler
  • ya arkadaşlar olmuyor saat imgesi var tıklıyorum ona sonra tankların üstüne tıklıyorum ama ışınlanmıyorlar
  • ilk saat simgesini tankların üzerine getirip tıkla ki zaten 5 6 tank ancak ışınlanıyor tankların üzerine tıkladıktan sonra kalkan gibi bişi olcak ışınlardan daha sonrada haritada nereye ışınlanmak istiyorsan oraya tıkla ışınlarnırsın

nuclear missile launched canım çekti bende indiriyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

ilk saat simgesini tankların üzerine getirip tıkla ki zaten 5 6 tank ancak ışınlanıyor tankların üzerine tıkladıktan sonra kalkan gibi bişi olcak ışınlardan daha sonrada haritada nereye ışınlanmak istiyorsan oraya tıkla ışınlarnırsın

nuclear missile launched canım çekti bende indiriyim bari

tamam sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.