Şimdi Ara

RED:10 GB NET&2000 DK HY&1000SMS VE ŞEBEKE İÇİ SINIRSIZ =69 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dağa bayıra gitmiyoruz, istanbuldaki 39 ilçeye de gittim birinde de çekmediğini görmedim, ayda 1 memlekete 4 ayda 1 de köydeki tarlalara iş yapmaya çıkıyorum o zamanda telefona bakacak zamanım olmuyor zaten. Sayfayı 1 değil 1,5 saniyede açsın senede 480 tl cebimde kalsın. Zamanı o kadar değerli biri değilim ben. İettde istesen de istemesende milyonlarca 1,5 sn öldürüyorsun zaten. Vodafone bunu 1 yapmış benim için çok farketmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    hocam iyi misiniz, aveaya hadi laf atmışsınız hadi onu anlıyım de turkcell varksn vodaf gibisi yok ne demek. vodaf gibi kötüsü yoku kastettiyseniz doğru.
    bu tarife aşırı fahiş, çekmeyen internete 69 komedi

• mstfasngl kullanıcısına yanıt
    hangi paket linki var mı?

• İstanbul'un oldukça merkezi (Göztepe Köprüsü) yerlerinde interneti çekmeyen Vodafone'u allah bildiği gibi yapsın.
  • 6 gb +1000 dk +kullanmadığım 1000 sms, taahhüdüm bitti 47 tl ile tekrar başladım. vodafone red s+ spotify.

aveaya göre pahalı ama avea gerçekten insanı sinir ediyordu. özellikle anadoluya geçtiğimde. istanbulda zaten hepsi çekiyor ama biraz kuytu köşeye geçince avea cort. turkcell pahalı.
    vodafone ideal.

şişli metro istasyonunda vagonda bile çekiyor daha ne olsun...
  • Arkadaş tüm ülke İstanbul un merkezi yerlerinde yaşıyor gibi yorum yazıyorlar ya hayret ediyorum. İki ay önceye kadar Hatay da yaşıyordum avea coni sins in dalgası gibiydi. Şimdi Muğla da yaşıyorum avea hala coni sins in dalgası gibi. Vodafone gayet ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabbra -- 6 Ekim 2016; 11:06:16 >
  • Vallaha yazık ya bu ulkenin durumu ne olacak boyle, bu fahis fiyatlar nedir ya, Polonyaya yeni geldim 5zlotye (4tl) yeni hat aldim ve ilk ay 10gb internet + sinirsiz konusma ve sms hediye verdi, ilk aydan sonra da 6gb+sinirsiz sms+konusma 25zloty (20tl)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorum olacak, ben turkcellde 750 dk 1000 sms 6 gb faturasız 38 tl ye alıyorum.
    Dün gezerken şunu gördüm

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/10-numara-paket.aspx

Fırsat gibi geldi fakat burada herkes yok 29 tlye şu 19 tl ye bu diyor. Bu tarifeler nerede acaba bana en az 6-7 gb internet olması lazım yardımcı olacak var mı?
  • Vodafone kullaniyorum 8gb ustune, 2000 dk 1000 sms ama vodafone 4g den sonra bi tuaf cekmeye basladi z2 telefonum. 4. Ayda sozlesmem bitiyor turkcelle gecicem n azindan red mh gibi her biri farkli bisey soylemez.

• Ben red small kullaniyorum 59tl ye 6gb interneti var , bu nasil daha ucuza xs ve interneti fazla?? Ben de yapayim nasil oluyor?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.