Şimdi Ara

Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin== (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
246.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi güzelde link nerede
  • teşekürler eline sağlık
  • Fotoğraf makinesindeki sildiğim resimlerin bir kısmını bulmuştum ama çok bekletiyor ve sildikten sonra çok beklemeden b programı kullanmak gerekiyomuş
  • Ben DVD ye kaydettigim kamera kayıtlarını geri getiremedim henuz
  • Linkler ölmüş silinen dosyaları geri getirmek için yardımcı olucak arkadaş varmı?
  • download linki nerede ... teşekkürler
  • teşekkürler ben denemiştim pek işmie yaramamıştı bu konuda powerdata yı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

teşekkürler ben denemiştim pek işmie yaramamıştı bu konuda powerdata yı tavsiye ederim

link var mı?
  • arkadaşlar 10 gundur bu programla veri kurtarıyodum çok önemli bi yerin kamera kayıtları lazım son zamanlarına geldiğinde pc rest attı çıldırmak uzereyim daha hızlı tarama yapan versiyonu bilen yada sadece dvr kayıtları için hangi dosyaları seçmem gerekli acele yardım lütfen
  • emegine sağlıkk dostum :)
  • bende link göremiyorum yardım?
  • tşk
  • işe yarayacak bir paylaşım, teşekkürler
    her türlü hafıza kartında çalışıyor sanırım?
  • Link vericek kimse yokmu?
  • Teşekkürler
  • ben de boyle bir program arıyorum onerisi olan var mı...
  • Bende formattan dolayı bir sıkıntı yaşadığım için mecburen C sürücüsünüde işaretledim ama 3 gündür hala bitmedi ve program kurulumunda şu dosyaları kurulan yerde değiştir demesine rağmen nedense programın c de program files da gözükmüyor.Sırf onun için hdd de film sildim oraya kaydedicem ama umarım bunca zaman beklemem işe yarar yokssa deli olurum heralde

Bende var isteyene verebilirimde ben bi kayıt oluyor mu deneyim öyle vereyim.Boşuna emek çekmeyin
  • arkadaşlar download yapıyorum ama bunun 4.6.8 versiyonu çıkıyo direk onun içinde license key istiyor.nerden bulabilirim acil yardım lütfenn
  • arkadaşlar activasyon code olan varsa şuraya yazsın herkes bu konudan muzdarip yana döne arıyorum bulamadım S:
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.