Şimdi Ara

Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
246.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEŞEKKÜR GÜZEL OLMUŞ
  • down linki olan varmı ?
  • tşkkllerrrr
  • saol baba sen bir sevaba girdin bunu bilesin
  • yoq mu yoq mu bir jentilmen gardaşımız

arkadaşlar
  • Bu programı kullandım fakat pek de memnun kaldığımı söyleyemem. Format çeşitliliği az. Özellikle videolarda hiç başarılı değil. Resim vb. kurtarmak istiyorsanız ancak işinize yarayabilir.
  • @ dmltnman

ben final data 2.0 kullandım bütün dosyalarımı geri getirdim ancak recovery dediğimde resim dosyalarıma tıklıyorum önizleme yok diyor :( bir türlü görüntüleyemiyorum.

allah rızası için yardım edin :( :(

olmadı bide bu proyla denicem amaa bundada aynı şekilde olayla karşılaşırsam ne yapacam :(
  • Bende denedim programı *.mpeg formatında olan kına gecesi goruntuleri vardi. yanlislikla olan bir format sonucu uctu malesef. hanım beni kesmek uzere... 13gb lik bi mpeg klasoru aldim fakat. butun dosyalar bolunmus. bi klasorun icinde 1300 adet falan 10mb lik dosyalar halinde. arasinda ufak tefek calisanlar var malesef onlarda bozuk. ne yapabilecegim konusunda yardimci olabilecek bi arkadas varmi?
  • yokmu arkadaşlar :( :( :(
  • arkadslar save bastıktan sonra enter kodu ıstıyor bılen varmı
  • teşekkürler de linki göremiyom ben yaw:S
  • Bu programin son sürümünü ben de arıyorum. Yada bunun işlevini gören bir porgram var mıdır? Çok önemli
  • imam oglu be hokayı de cıkan bende de cıkıyoo neden oluyor lutfen cvp buldugum resımlerı kayıt edemıyorum bısey cıkıyooo msn 3l-_-pant0ss@windowslive.com pant0stakı o degıl sıfır burdan ulasabılırıler
  • link nerde
  • link göremiyorum bir problemmi var
  • beyler dosyaları kaydedicem ama kod istiyor allah rızası için bilen warsa söylesin?
  • Herkese selamlar,

Şİmdi bu programı iki gün önce bende indirdim3.9.8.6345 versiyonunu sanırım.ben laptop da yaptım bu işi daha önce iki ye bölünmüş hdd min c de olan işletim sistmin (xp) kaldırıp vista kurdum(kullandığım çizim programı sebebi ve driver problemi nedeni ile orijinalde vista idi ama xp ye çevirmiştim)kurduktan sonra baktım ki tüm mp3 ler ve resimlerim gitmiş.mp3 ler neyse de resimlerim gidince ne yapabilirim dedim ve bu programı kurdum d ye(c ye format attığım için hiç olmaz ise işletim sisteminin kapladığı yere ilave daha fazla alan kaplamasın ve daha çok veri kaybına sebep olmayayım diye)sonra taramaya başladı yaklaşık 1 saat içinde resimleri hatta videoların hepsini buldul.allta preview olarakta gördüm dosyaları ve tümünü save files deyince code istedi yükleme yapamadım.daha sonra programı kapattım ve registry si olan başka bir sürüm bulup onu kurdum.asıl problem burada başladı ilk tarama da bulduğum resimlerimin hatta mp3 lerin ve filmlerin bir çoğunu bulamadı hatta resimlerin hiçbirini bulamadı bulduğu resimlerde işime yaramayan ufak tefek resimleridi.formattan sonra yapılacak olan en alttaki seçeneği bile denememe rağmen istediğim dosyalara ulaşamadım.acaba prblem sürümle alakalı olabilirmi fakat siteden updat te ettim programı defalarca denememe rağmen bulmuyor.şöyle bir şey olabilirmi ilk bulduklarını mark etmiş olabilirmi.ne yapmam gerekiyor programı bilen ve kullanan bir arkadaşın yardımına acil ihtiyacım var.şimdiden teşekkürler

• Ya arkadaşlar ben bu programı başka bir yerden indirdim. Sildiğim fotoğrafları buldum ama bunları tekrar nasıl kaydedebilirim. Analtmışsınız ancask benim programımda Lisans numarası istiyor sanırım. İşlem devam edemiyorum. kayd işi yapamıyorum.
    Bir de siz burada download işleminden ve crack dosyasından bahsetmişisniz. Onları göremedim.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim çooookkk..
  • linkleri göremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.