Şimdi Ara

Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin== (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
246.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    unuttum bilgileri yedeklemeyi..işime yarar mı ?
    yada bildiğiniz başka birşey !!!!
  • ya bende böle bi hata veriyo ne bu sizce?
     Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin==
  • acil yardim lazim beyler luktfen cok acil
  • harddisk inizdeki yaptığınız (ayyy yanlışlıkla sildim) gibi hatalarıda Diskrecovery programıyla halledebilirsiniz
    Bu işlem için PC tamircileri yüzlerce dolar alıo..
  • peki bennapacam simdi
  • bende sildim shift+del le ve bütün resimlerim gitti bu programla tarattım ama bulmuyo bulduklarını da sevinirken ne güzel 1 kb olarak dışarıya aktarıyor.arkadaşlar yardım yoksa aile faciasıyla karşı karşıyayız....
  • arkadaslar bu program nerden indirebilirim acil lazım ama full sürümü lazım tesekkur ederim
  • bir deneylim
  • bunu da bir deniyelim elimiz de bayağı bir data kurtarma programı oldu.

Güzel paylaşım.
  • güzel bir rprogram tavsiye ederim...
  • program çok işime yaradı. çok ii bi paylaşım olmuş. teşekkürler...
  • gerçekten çok yararlı bir çalışma olmuş.. eline sağlık...
  • saol ama biliyodum

şaka şaka bu kadar detaylı bilmiyodum
  • Müthiş bir program
  • arkadaşlar, save edemiyorum dosyaları.. crackledim ama yinede etmiyor? kayıt etmesini istedim yeri seciyorum ama hata veriyor, yada cd burning gibi bir secenek var :/
  • Ben d ye format atmak zorunda kaldım d de oluşan bazı problemler yüzünden ve yedeklerini almam gerekio ama şöyle bi problem var c de 7 gb yer var ve kurtarmam gereken veri 20 gb kadar makinayı tam 10 saat tir tarıo ne yapabilirim bu durumda ?
  • diğer sürücüye kaydedin

quote:

Orjinalden alıntı: imamoglu

ya bende böle bi hata veriyo ne bu sizce?
     Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin==

• slm arkadaşlar. ben dosyaları bulup kurtarıyorum ancak ; ne resimler aclıyor ne mp3 ler calışıyor. bi işe yaramıyor yani. yalnız!!!!! save files a basmadan önce,aram sonucu bulunan resimlerin üzerine tıklayınca altta preview bölümünde ,şayet zarar görmemişse, resim görünüyor. ve ben o resmin üzerine sağa tıklayıp copy ye basıp painte yapıştırarark kurtarabiliyorum.ancak 1000 lerce resim olduğunu düşünürsek bu iş uzun ve zor.
    şimdi sorularım ;
    1 - sizler save files ile kaydettiğinizde mp3,word excel jpeg v.b. ... herşeyi kurtarabiliyor musunuz?
    2 - madem copy ye basınca oluyor neden save files ta olmuyor acaba ?
    3 - programı çalıştırınca recovery my files ın yanında parantez içinde registered to seven/ fff yazıyor bunun sebebi ne olabilir

umarım anlatabilmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hokayi -- 2 Ocak 2008; 17:31:02 >
  • arkadaşalr bu proğram şihft + delet ile silinen dosyalarıda bulabilirmiyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.