Şimdi Ara

Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin== (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
246.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CRACK ÇALIŞMIYOR
  • KARDEŞ BENDE ŞUAN BİR DATA KURTARMA PROGRAMI ARIYORDUM ELİNE SAĞLIK FAKAT 3.80 ÇOK GUZEL KEŞKE ONUN İLACINI BİR YAYINLASA İYİ OLUR GÜZEL ÇALKIŞMA ELİNE SAĞLIK...
  • Çok Sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapayzet -- 6 Kasım 2005, 9:38:35 >
  • .exe bulamıyomu acaba? yoksa benmi göremiyorum .exe uzantısını
  • Saolasın güzel anlatmışsın fakat benim bir sorunum var sildiğim dosyayı bulamadı.excel dosyası fakat bulamıyor.hiç bulamadı acaba ayarlarla mı alakalı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: drony

evet kullanaşlı bir program ama tüm kurtarma yazılımlarını denemiş biri olrak ontrack easy file recovery'i öneriyorum ..100 gb diski max 5 dakikada tarayıp, hemen kurtarmaya hazır hale geliyor....

oysa diğerleri çok yavaşş..

+ benim hayatımı kurtardı nerdeyse bu program doyaları dağıtıyor isimleri felan değişiyor ama iyi bi program
  • Çok sağolasın çok işime yarayacak
  • bir keresinde 6gb cekmiştim geri. serous sam2 oyununu ve bir oyunu daha silmiştim yanlıslıkla

saglam program tavsiye ederim dalında tek. son versiyonu 3.70 galiba
  • Sağlam olmuş, ellerin dert görmesin!
  • Sağolasın istediğim dosyaları seçme imkanıda var bu tip yazılımlar ne var ne yok hepsini açığa çıkarır bu sebepten iyi bir yazılım ellerine sağlık
  • bu programa bakmalıyım
  • aRK bide link versen nerden indircez sende warsa bi rapid ver bi zahmet simdiden tskkkk
  • peki arkadasim formatin ustune fdisk yapinca da kurtarabilirmiyiz dosyalari?
  • ya şu programın ilacından olan varsa bi zahmet PM atabilirmi? Prog. çalıştırdık 25 dk. kurtarmaya çalıştık bilgileri sonunda da aktivasyon istedi boşu boşuna gecenin bi saatinde bekledik..
  • bakıyorum şimdi saolsun herkes özellikle topici hortlatanlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehman

bakıyorum şimdi saolsun herkes özellikle topici hortlatanlar

@ mehman kardeş sanırım sende ilacı var galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paraglidingpilot -- 27 Şubat 2006; 1:51:56 >
  • yeni indirdim ilaç bakcak vaktim olmadı da birazdan bakarım ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehman

yeni indirdim ilaç bakcak vaktim olmadı da birazdan bakarım ..

Anlaşıldı kardeş bulursan paylaşalım.. Şimdiden teşekkürler.. Sana kolay gelsin. Benim için sleep time (
  • yokmu şu hastalığın ilacından olan arkadaşlar???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.