DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin==
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
125
Cevap
2
Favori
239.789
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin==
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2641 Mesaj
      14 Eylül 2005 22:41:23 Konu Sahibi
      reklamlardan dolayı biraz aşağıda

az biraz daha aşagıda

az kaldı devam et

heehh tamam

Programı çalıştırdığınızda karşınıza bazı seçenekler çıkacak.Her zaman için Complete seçeneklerini kullanmanızı tavsiye ederim.Daha detaylı bir arama imkanı sağlar.Eğer daha önce format atmış iseniz ve formatta kaybolan verilerinizi kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki resimde gösterilen Complete Format Recover seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Eğer henüz format atmamış geri dönüşüm kutusundan silmişseniz bunun için Complete File Search seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Bne resimli anlatımımda bu seçeneği gözönünde bulundurarak anlattım.Diğer seçeneğinide seçseniz yapacağınız işlemler yine aynı olacaktır.

Resimde anlatmış olduğum şekilde daha önce hangi sürücünüzden silmiş iseniz dosyasınızı o alanı seçiyoruz.Örneğin sildiğiniz dosya geri dönüşüm kutusundaydı veya masaüstündeydi,resimde göstermiş olduğum seçenekleri işaretliyoruz.Eğer başka sürücünüzden sildiyseniz ona göre siz kendiniz seçiminizi yapıp Next butonuna basınız.

Program neredeyse tüm uzantıları destekliyor.Bu alanda kurtarmak istediğimiz dosya uzantısı veya uzantılarını seçiyoruz.Seçmek istediğimiz dosya uzantıları yanındaki kutucukları işaretleyrek seçebiliriz.Örneğin ben genelde resim uzantılı Jpeg vs aratmayı denedim.Sonrasında Start butonuna basarak silinen dosyalarımızın taramasını başlatıyoruz.

Hızlı bir şekilde kurtarma işlemi başlayacaktır.Bu esnada işlem bitene kadar bekleyiniz.Bu işlem süresi Disk alanınız ve taratacağınız uzantılara göre değişkenlik gösterir.

Tarama işlemi bittikten sonra sol üst tarafta kurtarılan dosya türleri ve adeti gözükür.

Kurtarmak istediğimiz dosyaların adının gözüktüğü klasör yanındaki kutucuklardan,kurtarmak istediklerinizi işaretleyip resimde anlatıldığı şekilde Save Files / Save Files seçeneklerinine tıklayınız.

Karşımıza çıkan ekrandan kurtarmak istediğimiz dosyalar için bilgisayarımızdan klasör yerini seçiyoruz.Ancak burada dikkat edilmesi gereken ; örneğin C sürücüsündeki bir dosyayı silmiş ve o dosyayı kurtarmak istiyorsak kurtarma yeri olarak diğer bir sürücümüzü ( D ) seçmeliyiz.Aksi taktirde kaydetme işlemi başarısız olur ve program hata verir.

Tamam butonuna bastıktan sonra hızlı bir şekilde kaydetme yani silinen dosyalarını kurtarma işmei başlayacaktır.İşlem bitimine kadar bekleyiniz.

Powered By AYBERK >> TurkForum Warez TEAM

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

www.orbitalled.com
    • Binbaşı
      1851 Mesaj
      14 Eylül 2005 22:49:01
      Eline sağlık dostum güzel anlatım olmuş.

it's the hottest fires that make the hardest steel
    • Binbaşı
      1477 Mesaj
      14 Eylül 2005 22:49:02
      güzel olmus eline saglik...

|
      |

Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
      Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
      Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
      Yılmaz Güney...
    • Yarbay
      2641 Mesaj
      14 Eylül 2005 23:00:48 Konu Sahibi
      walla pek ugrasmadim hazır yapılmısı vardi turkforum'dan alinti AYBERK nickli arkadasimiz yapmis tabi oda alinti yapmadiysa yanliz resimleri siteye upload edemedim sanırım halaa calisma var bende imageshack'a upload ettim daha sonra hata olursa düzeltiriz..son gunlerde bircok kişi soruyordu iyi oldu sanırım bu kaynak..

|
      |

www.orbitalled.com
    • Yarbay
      3509 Mesaj
      14 Eylül 2005 23:27:19
      İşte bir amme hizmeti daha,,,

Başrollerde holywars

Teşekkürler dostum...

|
      |

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, Bildiğini bilmeyeni uyarınız, Bilmediğini bilene öğretiniz, Bilmediğini bilmeyenden kaçınız. (Konfüçyus)
    • Yarbay
      2455 Mesaj
      15 Eylül 2005 03:15:23
      "Download linkindeki rar dosyası içine program Crack inide ekledim" bu topik yüzünden banlanabilirsin . Crack işin içine giriyor

|
      |

• Yüzbaşı
      968 Mesaj
      15 Eylül 2005 03:22:08
      Çok sağol da giden gitti keşke daha önce yapsaydın ama çok teşekkür ederim tekrar deneyecem

|
      |

• Yarbay
      2641 Mesaj
      15 Eylül 2005 09:24:55 Konu Sahibi
      jackosman banlanmaz merak etme.. gerekli bir topic nede olsa gerekli yerler editlendi

|
      |

www.orbitalled.com
    • Yarbay
      2603 Mesaj
      15 Eylül 2005 11:20:30
      Çok güzel olmuş valla hoşuma gitti.
      Ulaştırdığın sağol holywars

|
      |

Haydi, vakit geldi. Zaman beklemez. Ve çember asla yuvarlak değildir.
    • Yarbay
      3765 Mesaj
      15 Eylül 2005 13:50:14
      evet kullanaşlı bir program ama tüm kurtarma yazılımlarını denemiş biri olrak ontrack easy file recovery'i öneriyorum ..100 gb diski max 5 dakikada tarayıp, hemen kurtarmaya hazır hale geliyor....

oysa diğerleri çok yavaşş..

|
      |

Dil Okulu İngilizce
      Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
    • Yarbay
      2641 Mesaj
      16 Eylül 2005 17:19:49 Konu Sahibi
      up birisinin ihtiyacı var sanırım..arama yapsalar

|
      |

www.orbitalled.com
    • Yüzbaşı
      778 Mesaj
      17 Eylül 2005 14:59:59
      Allah senden razı olsun holywars. Az önce bu program ve açıklamaların o kadar çok işime yaradı ki. Dile benden ne dilersen. (Vermem! ) Bir gün karşılaşırsak sana çok baba bi kıyak yapıcam. Donanım ürünlerinden istediğin bişii var mı? Piyasa fiyatının çok çok altına ayarlayabilirim...

|
      |

• Yarbay
      2641 Mesaj
      17 Eylül 2005 16:22:52 Konu Sahibi
      eywallah dostum işin görüldüyse problem yok! walla para olsa herseye ihtiyac var

quote:

Orjinalden alıntı: ShenLong

Allah senden razı olsun holywars. Az önce bu program ve açıklamaların o kadar çok işime yaradı ki. Dile benden ne dilersen. (Vermem! ) Bir gün karşılaşırsak sana çok baba bi kıyak yapıcam. Donanım ürünlerinden istediğin bişii var mı? Piyasa fiyatının çok çok altına ayarlayabilirim...

|
      |

www.orbitalled.com
    • Yarbay
      3509 Mesaj
      19 Eylül 2005 10:49:06
      UP

|
      |

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, Bildiğini bilmeyeni uyarınız, Bilmediğini bilene öğretiniz, Bilmediğini bilmeyenden kaçınız. (Konfüçyus)
    • Binbaşı
      1907 Mesaj
      23 Eylül 2005 15:00:35
      quote:

Orjinalden alıntı: holywars

reklamlardan dolayı biraz aşağıda

az biraz daha aşagıda

az kaldı devam et

heehh tamam

Recover My Files™ 3.60 Download Full 5.27 MB

Program Tanıtım Sayfası

Öncelikle programı download linkinden indirip kuruyoruz.Programı kurduktan sonra program kapalı iken ilacını C:\Program Files\Recover My Files klasörü içine kopyalayıp Tümüne Evet seçeğini seçiniz.Programı yeniden açtığınızda full sürüm olarak çalışacaktır.

Kurtarma işlemine geçebiliriz.Programı çalıştırdığınızda karşınıza bazı seçenekler çıkacak.Her zaman için Complete seçeneklerini kullanmanızı tavsiye ederim.Daha detaylı bir arama imkanı sağlar.Eğer daha önce format atmış iseniz ve formatta kaybolan verilerinizi kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki resimde gösterilen Complete Format Recover seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Eğer henüz format atmamış geri dönüşüm kutusundan silmişseniz bunun için Complete File Search seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Bne resimli anlatımımda bu seçeneği gözönünde bulundurarak anlattım.Diğer seçeneğinide seçseniz yapacağınız işlemler yine aynı olacaktır.

Resimde anlatmış olduğum şekilde daha önce hangi sürücünüzden silmiş iseniz dosyasınızı o alanı seçiyoruz.Örneğin sildiğiniz dosya geri dönüşüm kutusundaydı veya masaüstündeydi,resimde göstermiş olduğum seçenekleri işaretliyoruz.Eğer başka sürücünüzden sildiyseniz ona göre siz kendiniz seçiminizi yapıp Next butonuna basınız.

Program neredeyse tüm uzantıları destekliyor.Bu alanda kurtarmak istediğimiz dosya uzantısı veya uzantılarını seçiyoruz.Seçmek istediğimiz dosya uzantıları yanındaki kutucukları işaretleyrek seçebiliriz.Örneğin ben genelde resim uzantılı Jpeg vs aratmayı denedim.Sonrasında Start butonuna basarak silinen dosyalarımızın taramasını başlatıyoruz.

Hızlı bir şekilde kurtarma işlemi başlayacaktır.Bu esnada işlem bitene kadar bekleyiniz.Bu işlem süresi Disk alanınız ve taratacağınız uzantılara göre değişkenlik gösterir.

Tarama işlemi bittikten sonra sol üst tarafta kurtarılan dosya türleri ve adeti gözükür.

Kurtarmak istediğimiz dosyaların adının gözüktüğü klasör yanındaki kutucuklardan,kurtarmak istediklerinizi işaretleyip resimde anlatıldığı şekilde Save Files / Save Files seçeneklerinine tıklayınız.

Karşımıza çıkan ekrandan kurtarmak istediğimiz dosyalar için bilgisayarımızdan klasör yerini seçiyoruz.Ancak burada dikkat edilmesi gereken ; örneğin C sürücüsündeki bir dosyayı silmiş ve o dosyayı kurtarmak istiyorsak kurtarma yeri olarak diğer bir sürücümüzü ( D ) seçmeliyiz.Aksi taktirde kaydetme işlemi başarısız olur ve program hata verir.

Tamam butonuna bastıktan sonra hızlı bir şekilde kaydetme yani silinen dosyalarını kurtarma işmei başlayacaktır.İşlem bitimine kadar bekleyiniz.