Şimdi Ara

Recovery CD kullanımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arakdaşlar Asus f3jp modeli laptopum var.. Bir ara hd im zarar gördü ve herşey silindi, 160 gb içinde ne varsa yani.. Bende tekrar yüklemek için Asus un yanında verdiği Recover cd sini yükledim.. Ghost benzeri birşey sanırım.. 20 dk falan yükeleme süresi gerekiyor. fakat yükledikten sonra sistemi tekrar başlatırken, hata veriyor, ve cd yuvasını açıyor.. şöyle yani - Cd yi takın diyor, tekrar dosya bulunamadı diyor.. Dosya bulunamadı hatasından 1-2 sn önce de cd yi yuvasından çıkartıyor..- Garip bir olay.. Hiçbir şekilde çözüm bulamadım..Acaba diyorum.. Cd nin içindekiler sisteme kopyalayıp oranın üzerinden ghost etmeye çalışsam.. Olabilrmi ? Birde daha önce denemiştim, ama yanlış yaptım galiba çünkü ghost öncesi 10 hanelik bir şifre falan istedi yanılmıyorsam..

O kadar para verip orjinal vindows MCE aldık, yükleyemiyorz yahu. Olmadı insan orjinal cd sini verir.. Belki ben ghost yapmak istemiyorm.. Garip birşey walla.. Yardımlarınızı bekliyorum.. Hd de 7 gb lik bir partition ayırdım, oraya mcse yükelemk istiyorum.. Nasıl olabilr ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endyru -- 21 Nisan 2007; 15:44:32 >

• AÇILIRKEN F11 e basarak açmayı denedinmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.