Şimdi Ara

Recovery Bölümü Kayıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Orjinal windows7 üzerine yine format atarak orjinal 8 kurdum ancak beğenmedim 7 ye geri dönmek istedim ancak nedense bilgisayarın recovery bölümü ile olan bağlantısı kopmuş. Bölüm yerinde duruyor ancak açılışta f11 tuşu kısmı gelmiyor.

Daha öncede böyle bir şey olmuşta ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum bootmbr denilen şey bozuldu galiba ne denediysem olmadı. Tekrar başka cd ile 7 kurdum olmadı 8 kurdum olmadı. Garantiside bitti bilgisayarın bilgisi olan varsa yardımcı olursa iyi olur.

Teşekkürler.

• orjinal windows 7 cd si varsa onla format at windows 8 den recovery yapamasıın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekocanlar_21

orjinal windows 7 cd si varsa onla format at windows 8 den recovery yapamasıın

Maalesef recovery bolumunde orjinal 7 korsan 7 var onla format atip 8 yukleyebiliyorum ama recovery bolumu hala kayip :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman iso ile format at
  • quote:

o zaman iso ile format at

Hocam format atayimda recoveryi nasil gostercem tekrar giriste su an sorunsuz 7 ve 8 kullanabiliyorum dilersem zaten ama yine recovery i atliyo giriste

• recovery bulamassın windows 7 ye dönersen o zaman bulunur
  • quote:

recovery bulamassın windows 7 ye dönersen o zaman bulunur

Hmm ben 8 kurayim gidip garantiye vereyim baktim daha 10 gunu varmis neyse parasi recoveryi tekrar yuklesinler 7 yi kurup versinler. Gencken ne sorunlar gordum hallettim de yas ilerleyince valla unutmusum artik bu isleri:)

Hocam emegine saglik tesekkur ettim ilginiz alakaniz icin. Kolay gelsin :)

• Önemli değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.