Şimdi Ara

Reckoning, Kingdoms of Amalur için Türkçe Yama Çalışması başlamıştır :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
9.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YAMA ÇALIŞMASI BAŞLAMIŞTIR EMEGI GEÇEN VE ÇALIŞMAYA DESTEK VERECEK ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

https://forum.donanimhaber.com/kingdoms-of-amalur-reckoning-turkce-yama-04-08-19-tablo-olusturuldu--139387073

@ogulcangurleyen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim6330 -- 25 Ağustos 2019; 23:2:25 >

• Oyun bildiğim kadarıyla yan görevleriyle dahil 200 saatlik oyun süresi sunuyordu.
    Bundan dolayı tüm oyunu türkçeleştirmenin çok uzun süreceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

Oyun bildiğim kadarıyla yan görevleriyle dahil 200 saatlik oyun süresi sunuyordu.

Haklısın. Sanırım bu yüzden kimse bu işe girişememiş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

Oyun bildiğim kadarıyla yan görevleriyle dahil 200 saatlik oyun süresi sunuyordu.

Ama yine de Türkçeleştirmek için uğraşılabilir. Ben biraz araştırdım bu yama işinin teknik bölümünü ama oyunun dil dosyasına ulaşamıyorum sanırım acemilikten dolayı.
  • evet hortlatıyorum kusura bakmayın sene 2017 oldu hala TR yaması yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Unstoppable

evet hortlatıyorum kusura bakmayın sene 2017 oldu hala TR yaması yok maalesef

Oyun çok kaliteli ama piyasada hak ettiği yeri bulamadi , günumuzde artik youtuberler nerden para alip onu övuyorsalar o tutuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle hocam oyun alması gereken değeri alamadı çok güzel RPG oyunu olarak aslında online olabilirdi belkide Multiplayer olmadığı için tutmadı :/
  • Yok mu bir babayiğit çevirecek :D . Aylardır istek listesinde alayım diye bekliyorum ama türkçe yamasız oynamak mümkün değil :D
  • Bunu çevirmek içinde galiba bir grup gerekiyor.Ücretli falan farketmez keşke bir proje başlatılsa
  • oyunun atmosferi farkli bir yapisiyla ilgi çekiyor ama nedense tutulmadi oyun üstelik EA gibi bir firma olmasina rağmen çok büyük bir dünyasi var el atan olur mu zor gibi ama yine de bi ilgilenen olursa diye hortlatiyorum

• bende bu oyunla geç tanıştım ama gercekten harika ve muhtesem bi oyun keşke türkçe yapılsaydı
  • keşke çevirseler çok güzel bir oyun
  • Arkadaslar Ingilizce ogrenmeniz icin bir neden daha. Onca senedir Upper Intermediate seviyesine gelirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Arkadaslar Ingilizce ogrenmeniz icin bir neden daha. Onca senedir Upper Intermediate seviyesine gelirdiniz.

• Yıl Oldu 2019, Harizan Ayına Giricez.. Varmı Çevirmek İsteyen
  • Hakikaten çevirecek bir babayiğit yokmu ya.
  • harbiden abi bu oyun benim çocukluk oyunum birisi bi çevirebilirse çok güzel olur
    lütfen eğer boş zamanı olan birisi olursa ? çevirebilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamcaaa

Hakikaten çevirecek bir babayiğit yokmu ya.
    https://forum.donanimhaber.com/kingdoms-of-amalur-reckoning-turkce-yama-04-08-19-tablo-olusturuldu--139387073

• quote:

Orijinalden alıntı: xX4nubisSXx

harbiden abi bu oyun benim çocukluk oyunum birisi bi çevirebilirse çok güzel olur
    lütfen eğer boş zamanı olan birisi olursa ? çevirebilirmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.