Şimdi Ara

Reckless Racing 3 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ünlü araba yarışı serisi reckless racing 3 tanıtıldı. bu seri oldukça başarılı olmuş.

oyunun ipad 3 ve iphone 6 serisi telefonlar için optimize olması, oyun konsolu için arayüz geliştirilmesi tek kelime ile oyunun kalitesini enfes yapmış.

http://www.tabletmecmua.com/reckless-racing-3-serisi-tanitildi-24102014/

oynayan arkadaşların oyun ile ilgili yorumlarını ve tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyorum.

• bu aksam indiricem editlerim

ipade indirdim goruntu kalitesi cok kotu paranizi cope atmayin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi littlespyro -- 3 Kasım 2014; 16:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • littlespyro kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilgine. bekliyoruz sabırsızlıkla.

syg.
  • ipad mini de indirdim, görüntü kalitesi şaşırtıcı derecede kötüydü, trailer ile alakası yok...
    bu akşam bir de iphone 6 ile deneyeceğim.
  • baxu B kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baxu

ipad mini de indirdim, görüntü kalitesi şaşırtıcı derecede kötüydü, trailer ile alakası yok...
    bu akşam bir de iphone 6 ile deneyeceğim.

bende ipad 4. nesile indirdim grafikler gercekten berbat trailer ile alakasi yok geri iade etme sansim olsa hic dusunmeden ederim 10 tl ye daha guzel oyunlar alinabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • littlespyro kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. iPhone 6 ' da deneyenlerin de yorumlarını bekliyoruz.

tablet için optimizayon nasıl yapılmış hayret ettim. bu derece kötü olması şaşırtıcı.
  • evet, iphone 6 da görüntü fena değil. alacaklar 6 serisi için düşünebilir. ama değer mi bilemedim???
  • baxu B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler değerlendirme için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.