Şimdi Ara

Recep Tayyip Erdoğan'ın Korumalarının Amerikada'Ki PKK Lılara Meydan Dayağı Atması ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar CUMHURBAŞKANIMIZ Recep Tayyip Erdoğan'ın Korumalarının PKK Lı Lara Meydan Dayağı Atması ...
    Her Gün İzleyip Keyifleniyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titanic70 -- 8 Ağustos 2017; 18:43:57 >

• Orda dayak atip, turkiyede beslerler. Anlasmalar yaparlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman ver mehteri !

Recep Tayyip Erdoğan'ın Korumalarının Amerikada'Ki PKK Lılara Meydan Dayağı Atması ?
  • Abdye demokrasi götürmüşüz :d ama ilerde basımızı yakar , saglam diplomasın yoksa , sana o tekmelerı kendı kıcına attırırlar , rusya olayından 1 gün sonra böyle oldu 5 ay sonra özür diledik

Güçlü ülke olmanın reçetesi

1. Diplomasi
    2. Denge siyaseti
    3. Kartların hepsini açma
    4. Ne yapacağını söyleme
    5. AB,ABD,Rusya ve tüm dünya ile sakin olumlu ilişki
  • imajımız zedelendi. keşke agzını burnunu kırmak kadar kolay olsa herşey.
  • Onlar pkklı oldukları için mi dayak yedi yoksa tayyipi protesto ettikleri için mi?

Aynı pkklılar yine aynı paçavralarla orada chpyi protesto etse; Evet kardeşlerim, bunlar yıllarca size eziyet etti. Cehape zihniyeti yüzünden ülkenizden kaçmak zorunda kaldınız derdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recep Tayyip Erdoğan ve Donald Trump görüşmesinde söylenen ve Trump'ın sırıtarak kafa salladığı cümleler:

”Ve şunu biliyoruz ki, tüm dünyada terör örgütleriyle ilkeli ve kararlı mücadele hususunda, geçmişteki hatalarımızı tekrarlamayacağız ve bu yolda birlikte ilerlemeye devam edeceğiz.”

Akp lilerin gördükleri:

HELAAAALLL REYİZİMEEEE
    EHHH BEEE İNLETMİŞ AMERİKAYI
    NASIL DA EMRİ VERDİ DÖVDÜRDÜ AMA

-Tekrar yazıyorum-

Recep Tayyip Erdoğan ve Donald Trump görüşmesinde söylenen ve Trump'ın sırıtarak kafa salladığı cümleler:

”Ve şunu biliyoruz ki, tüm dünyada terör örgütleriyle ilkeli ve kararlı mücadele hususunda, geçmişteki hatalarımızı tekrarlamayacağız ve bu yolda birlikte ilerlemeye devam edeceğiz.”

İŞTE SİZ BU KADAR KÖRSÜNÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doblolu Esnaf -- 23 Mayıs 2017; 22:44:46 >
  • Danışıklı dövüş gözünüzü boyuyorlar inanmayın

• Olaya bak ya. Ver mehteri ver şeklinde olmuş ve herkes istediğini almış. Pkk istediği gibi madur oldu hukumet de ezeriz havası verdi.

Ben mi yanlış gördüm bilmiyorum ama protestocular saldırmıyor. Dolayısıyla herhangi bir ezme durumu yok gibi. Dahası pkk bir devlet değil ki neyi eziyorsun bir örgütü mü ? Bunun sevinilecek tekrar izlenecek bir durumu yok.

• iyi yaptı beyler. artık ''yurtdışı bize nasıl bakar, avrupa bizi nasıl ayıplar bize nasıl yaptırımlar uygular prestijimiz nasıl etkilenir'' diye düşünmemeliyiz. hiçbir zaman düşünmemeliydik. zaten tamamen yerlerde olan prestijimiz daha nasıl düşebilir o da ayrı mesele, amma ve lakin eleştiri bir kenara, o günler geride kaldı. özetle iyi yaptı. hatta bu yapılanın dolaylı yoldan bir mesaj olduğunu da düşünüyorum
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    o mağdur safhaları çoktan geçti be babam
  • Cosmos Bebop kullanıcısına yanıt
    Bu olayı başarı gören birinin yorumu beni alakadar etmiyor. Kusura bakma.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    benim de münakaşa havam yok kardeşim eyvallah
  • Koskoca Forumda Herkes Hükümete Karşı Vayy Bee .. Hiç Ohh Olsun İyi Yapmışlar Ellerine Sağlık Diyen Olmadı .. Demekki DH FORUM Kullanıcılarınında Hangi Tarafta Olduğu Belli Oldu.
  • Olayları Yakından İzlemek İsteyenler İçin ..

• titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Forumda sert muhaliflik adı altında pkk seviciliği yapan çok üye var. Gizli birsürü pkklı üye var. Bu gözler neler gördü yıllardır bu forumdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

O zaman ver mehteri !

verin mehteri arkadaşa zoruna gidenin yoluna gitsin....
  • Türkçü Bey kullanıcısına yanıt
    BüYÜK LİDER.Ulu önder.Sen harcanıyosun dh de
  • O dayağı niye yerinde atmıyorlar? Anadoluda atamıyorlar mı aynı dayağı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.