Şimdi Ara

Recai Kocaman ile Sahur vakti..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ramazan sahur vaktinin vazgeçilmez duyumcusu acaba bu gece yine ne gibi duyumlar ile karşımıza çıkacak.
    Tahminlerinizi alayım.

• ilk tahmin benden olsun.
    Resmi sitede görene kadar hiç bir duyuma inanmayınız ...
  • Allah utandırmasın..
  • Bıktım artık kimse gelmesin diken üzerindeyiz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Bıktım artık kimse gelmesin diken üzerindeyiz ya

Forumdaki çoğu Beşiktaşlıyı bu duruma getirdi zaten her gece sahur vakti ortaya bişeyler atıp ertesigün ortalarda görünmüyor.
  • recai kocaman: arkadaşlar beşiktaşın önde gelen bir yöneticisinden bomba bir duyum aldım ronaldo ve messi beşiktaşta.
    pazar günü takımlarında son maçlarını oynayacaklar maçtan sonra hemen başkanın uçağıyla istanbula gelecekler pazartesi günü de statta imza töreni yapılacak
    bu iki oyuncu için m-oil in yarısı barçaya yarı madride verildi
    sakın ben bir şey söylemeden resmi siteye falan inanmayın
    doğru duyumun tek adresi recai godaman
    yarın yine bu saatler flaş duyumlarla karşınızda olacağım
    iyi geceler esenle kalın ve yarın mutlaka bir huni almayı unutmayın

• bu recai altılıya tüyo veriyor mu?
    bu duyumcularda rıdvana benzedi. rıdvan her topa gol olur gol olur dedi birini tutturdu golü bilen adam oldu,bunlarda herkese o geldi bu bitti diyorlar biri tutunca tamamdır kral recai.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rq7_burak

recai kocaman: arkadaşlar beşiktaşın önde gelen bir yöneticisinden bomba bir duyum aldım ronaldo ve messi beşiktaşta.
    pazar günü takımlarında son maçlarını oynayacaklar maçtan sonra hemen başkanın uçağıyla istanbula gelecekler pazartesi günü de statta imza töreni yapılacak

• quote:

recai kocaman: arkadaşlar beşiktaşın önde gelen bir yöneticisinden bomba bir duyum aldım ronaldo ve messi beşiktaşta.

• Büyük bir ihtimal, Barcelona'nın Mascherano'yu aldığını ve Robinho'nun Beşiktaş'a bir adım daha yaklaştığını söyleyecektir. Şayet, İspanya'dan golcü olayını doğrularsa; Altidore gelecektir ve muhteşem yararlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

Büyük bir ihtimal, Barcelona'nın Mascherano'yu aldığını ve Robinho'nun Beşiktaş'a bir adım daha yaklaştığını söyleyecektir. Şayet, İspanya'dan golcü olayını doğrularsa; Altidore gelecektir ve muhteşem yararlı olur.

ben FERNANDO LLORENTEyi istiyorum başkası gelmesin ispanyadan

sanki başkan benmişim gibi......
  • allah utandırmasın...çok fena geliyoruz...ofişıl sitede görmedikçe inanmayın...
  • beyler kötü bir haberim var.şimdi kanaltürkte murat çelik federasyonun transfer dönemini uzatma ihtimali varmış bayrama kadar.

eger 1 eylüle kadar gelmezse kimse ve uzarsa bu dönem kafayı yeriz hepten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

Büyük bir ihtimal, Barcelona'nın Mascherano'yu aldığını ve Robinho'nun Beşiktaş'a bir adım daha yaklaştığını söyleyecektir. Şayet, İspanya'dan golcü olayını doğrularsa; Altidore gelecektir ve muhteşem yararlı olur.

ben FERNANDO LLORENTEyi istiyorum başkası gelmesin ispanyadan

sanki başkan benmişim gibi......

Şimdi hocam, şöyle düşünelim; Llorente gerçekten kaliteli bir oyuncu fakat. Şu an ligde her maçta 11'de başlamakta ve bugün takımının galibiyet golünü atan isim oldu. TSL standartlarının üzerinde bir oyuncu Altidore zaten. Üzerinde dediysem muhteşem demiyorum. Takıma yetecek bir isim. Umarım Altidore'dir.

Recai Kocaman ile Sahur vakti..

• İtalya aradan çıktı pazartesi geliyor ALLAH utandurmasın
    resmi sitede görmedikçe hiçbir duyuma inanmıyoruz.
  • murat çelik söyledi yazacaktım
  • quote:

Siz de hızla kredinizi kaybediyorsunuz. Ana forumda duyurular kısmında Robinho Beşiktaşımıza Hayırlı Olsun başlığı hala orada duruyorken sizin bu şekilde konuşmanız da asılsız ithamda bulunmaktır. Gün aşırı hesap mı vereceğiz? O başlığın orada durmasından gerekli mesaj alınamıyor mu?

Son uyarıdır

Forza admin'inin son mesajı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

ilk tahmin benden olsun.
    Resmi sitede görene kadar hiç bir duyuma inanmayınız ...

Sormazlarmı "sana neden inanayım o zaman" diye...
  • Rob + Altidore gelirse tadından yenmez .
  • Bu adama artık gerçekten tahammül edemiyorum Her gün işten geldikten sonra ilk işim google'a adını yazıp tweetini incelemek. Bıktım artık bıktım beklemekten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.