Şimdi Ara

reboot and select proper boot device sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
58
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sasa19951995 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> reboot and select proper boot device sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    207 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    reboot and select proper boot device sorunu yaşıyoru arkadaşlar bugun ssd aldı kendi hdd ise dvd roma taktırdım ssd ye windows kurulum yaptırdım sorun çok garip bu sorunu yaşıyorum o ekranda power tusundan pc kapatıp açınca boot yapıyor fakat ilk açılışlarda hep bu sorunu yaşıyorum bios ayarlarından ise boot options dan hdd yi disable yapıp save yapınca orası ikinci secenek de ssd oluyor değişen bir şey olmuyor fakat hard drive bbs priorities den hdd silersem tek ssd kalıyor ama bu seferde o sorundan başka birşey olmuyor yani windows a hiç bir şekilde giremiyorum ne yapmam gerekli ?

|
    |
    Asus X550JK-XO012D 15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 8.1 Pro
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ek olarak şimdi gene denedim hiç bir şekilde ssd yi tek boot options yapamıyorum gene hdd yada ssd den iki tane oluşuyor
    |
    |
    Asus X550JK-XO012D 15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 8.1 Pro
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.