Şimdi Ara

Rebook sawcut gtx 6.0 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
20.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 saat önce 188 ile 199 arasındaydı fiyatlar. Hatta kargoya bile vermişler benim siparişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 11 Şubat 2019; 18:36:36 >
  • Neyse iadeden vazgeçtim, kendi sitesinde numara yok :) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 11 Şubat 2019; 20:11:17 >
  • Sawcut modeli ile ilgili çok şikayet var çok kaydığı ve su aldığına dair acaba ASTRORIDE TRAIL modeli nasıl hiç yorum bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Sawcut modeli ile ilgili çok şikayet var çok kaydığı ve su aldığına dair acaba ASTRORIDE TRAIL modeli nasıl hiç yorum bulamadım
    ıslak zeminde çok fazla kayıyor harbiden ben bir hafta kullandım altı açıldı geri verdim boynerden 280 e almıştım şimdi 198 tl ye aldım tekrar boynerden çok rahat ayakkabı bu fiyata bedava açılırsa tekrar değişim yaparım boyner çok sağlam firma hemen geri aldı ürünü kuru zeminde ve toprakta tutuşu gayet iyi hiç su geçirmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

ıslak zeminde çok fazla kayıyor harbiden ben bir hafta kullandım altı açıldı geri verdim boynerden 280 e almıştım şimdi 198 tl ye aldım tekrar boynerden çok rahat ayakkabı bu fiyata bedava açılırsa tekrar değişim yaparım boyner çok sağlam firma hemen geri aldı ürünü kuru zeminde ve toprakta tutuşu gayet iyi hiç su geçirmiyor

Alıntıları Göster
    Sizin kullandığınız sawcut modelimiydi hocam. ASTRORIDE TRAIL modeli hakkında bilginiz varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Sizin kullandığınız sawcut modelimiydi hocam. ASTRORIDE TRAIL modeli hakkında bilginiz varmı

Alıntıları Göster
    evet Rebook sawcut gtx 6.0 modeli astroride trail de buna benzerdir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

evet Rebook sawcut gtx 6.0 modeli astroride trail de buna benzerdir bence

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkürler

• arkadaşlar ürün nerede ? hala kargolanmadı

• benimki de kargolanmadı
  • 199 a almıştım sanırım indirimli fiyatttan %50 indirim yapıp belli bir süre satıldı daha sonra fiyatlar güncellendi az önce kargo bilgisi girildi aldığım ayakkabının
  • Arkadaşlar astroride trail alıp gelen var mı? Ben boyner den aldım ürün geldi ama iç astarı ayak uçlarında ayakkabıyla birleşik değil içeri sarkmış çoğu yeri. Ayrıca içine mendil koyup suda beklettim yarım saat su geçirmedi ancak içindeki mendili 3 saat daha beklettim sonra baktım nemlenmisti. Varmı bu tarz bir sorunu olan

• Boyner'den ASTRORIDE TRAIL modelini almıştım ama Boyner'e güvenemedim ve bir tane de Reebok.com üzerinden sipariş vereyim dedim.

Ama aynısından almayayım 2 modeli de denemiş olurum diyerek SAWCUT 6.0 modelini sipariş ettim. Derken siparişimin durumuna bakmak için girdiğimde yine ASTRORIDE TRAIL almış olduğumu gördüm. Nasıl böyle bir salaklık ettiğimi anlamadım ama bu sebeple Boyner'deki ASTRORIDE TRAIL'ı iptal ettim ve Reebok.com'da da SAWCUT 6.0 kalmadığı için 2 modeli inceleme şansını kaçırdım.

Bunu yazmamın sebebi; 2 modeli de alıp buraya yorum yazmak istememdi ama kısmet değilmiş. Dalgınlığıma geldi herhalde ve aynı modeli almışım.

/////////////////////////////////////////////////////////////////

ASTRORIDE TRAIL ile bugün yağmur altında biraz yürüdüm ve su geçirmeyeceği zaten belliydi ama asıl merak ettiğim yol tutuşuydu. SAWCUT müthiş kayıyor diyenler vardı (hangi seri için söyleidklerini bilmiyorum) ama ASTRORIDE TRAIL kesinlikle müthiş kaymıyor. Daha iyi tutan modeller vardır tabii ki ama ben spor ayakkabılarımdan bir farkını görmedim. Zaten SAWCUT ile aralarında büyük dizayn farkı var. ASTRORIDE TRAIL'in tabanı daha yoğun ve çeşitli desenlere sahip. SAWCUT'ınki ise tek tip ve pek yoğun değil.

Rebook sawcut gtx 6.0 Rebook sawcut gtx 6.0

Bu arada aykkabının ayakta duruşu gayet şık ve derli toplu. Tank gibi gözüken outdoor ayakkabıları pek sevmiyorum. Bu koşu ayakkabısı gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 13 Şubat 2019; 16:17:6 >

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    hocam iyi günler
    iç astarı ayak uçlarında ayakkabıyla birleşik değil içeri sarkmış çoğu yeri. Ayrıca içine mendil koyup suda beklettim yarım saat su geçirmedi ancak içindeki mendili 3 saat daha beklettim sonra baktım nemlenmisti. sizde var mı bu tarz bir durum özellikle ayakkabının iç kısmında parmak ucu civarında sarkma
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba. İç kısımda bir problem yok bendekinde. İçinde goretex malzeme olduğu için onun üstüne de bir kumaş germişler sanırım. O kumaşı da goretex'e yapıştırmışlar galiba. Yapıştırılırken 1-2mm potluk olabilir herhalde. Sonuçta düz değil oval bir kısımdan bahsediyoruz. Kastettiğiniz oysa normal bence. Malzeme kalitesi ve işçiliği gayet güzel.

Goretex su geçirmez ama ayakkabının suda beklediği durumları kapsadığını sanmıyorum. Yağmurda giyersiniz ve içeri su almaz, ayrıca su dolu bir çukura falan girince ayağınız kuru kalır. Bildiğim kadarıyla mantığı bu.

Yarım saat veya 3 saati geçtim, 1dk bile suyun içinde bekleteceğimiz nasıl bir durum oluşacak ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 13 Şubat 2019; 17:55:18 >
  • HER300 indirimi reebok astroid de geçerli değil galiba

Sepete ekledim 306 TL lik sepet oluşturdum. Ama kodu kabul etmedi. Yanlış olan nedir.

Edit: 4. Sayfayı tekrar okuyunca anladım ki reebok ürünlerine indirimden kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 13 Şubat 2019; 18:54:28 >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim hocam.sıkıntı şu o aradaki 1-2 mm dediğiniz durum bende 5mm civarında ayrıca üst tabakaya yapışmadığı için arada azda olsa su kalıyor ayakkabıyı içten yukarı doğru bastırınca su çıkışı oldu bende.sırf bu yüzden arada su kalmışmı acaba diye mendil koydum içine ve nemlendi yoksa tabiki 3 saat suyun içinde durma gibi bir şey olamaz.
    ayrıca sawcut modelini boynerde biraz test ettim astroride trail gerçekten daha rahat geldi.
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    O zaman sorunlu bir ürün gelmiş olabilir. İçeri su alıyorsa sorunludur zaten. Değişim yapabilirsiniz herhalde veya garantiye yollayabilirsiniz.
  • boynerden aldığım sawcut hala gelmedi bakalım ne zamana gelecek ? müşteri hizmetlerini aramalımıyım veyahut bulunduğum ildeki boynere gidip mağazadan teslim alma gibi bir şansım olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

boynerden aldığım sawcut hala gelmedi bakalım ne zamana gelecek ? müşteri hizmetlerini aramalımıyım veyahut bulunduğum ildeki boynere gidip mağazadan teslim alma gibi bir şansım olurmu ?
    şimdi mesaj geldi ayakkabım temin edilip diğer ürünler beklemeksizin önden kargolanacakmış
  • Astroide Trail modeli bugün elime geçti. sağlam bir duruşu var, genelde 43 giyiyorum, north face de dahil. ama bu modelde 43 büyük geldi, yanlardan sıktı, parmak ucu boşluk kaldı. bugun mağazaya gidip 42si varsa deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.