Şimdi Ara

Realtek Mod (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
20
Favori
72.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antivirüs kapatılmalı diyor çünkü bu sürücü gercekten virüs içeriyor. İnanmayan ve anlayan varsa Wireshark programı ile bilinmeyen yerlere bağlantı kurmaya çalıştığını görebilir.

Ben tahmin ettigim icin tüm portları kapatıp yaptım bu işlemi ve zararsız çıktım isin icinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virus algılanıyor evet. Yukarıda da bahsettim zaten.
    Ama zararsız. Yani 1 kere çalıştırıyorsunuz o kadar. Daha sonra algılanmıyor zaten.
    Aylarca kullandım bu şekilde sistemi, sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

Antivirüs kapatılmalı diyor çünkü bu sürücü gercekten virüs içeriyor. İnanmayan ve anlayan varsa Wireshark programı ile bilinmeyen yerlere bağlantı kurmaya çalıştığını görebilir.

Ben tahmin ettigim icin tüm portları kapatıp yaptım bu işlemi ve zararsız çıktım isin icinden.

Dostum nasıl güzel oldumu baya

Ben sildim tekrar. Ama Analog balanti kullanan insanlara eminim epey faydasi olmustur.
  • ALC883 te çalışırmı
  • Kesin bir şey söyleyemem ama denemende fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 18 Nisan 2012; 1:21:00 >
  • Güncel sürücüyü upload ettim ve ilk mesajıma ekledim.
  • hiçbir bilgim yok, deneyelim. Risk budur
  • ASUS M5A99X EVO anakartım var. Edifier M3300SF hoparlörler kullanıyorum.

Anakartım bu

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-m5a99x-evo-m5a99x-evo-amd-990xsb950-am3+-ddr3-2133mhz-(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=55737#allImages

Kurmamı tavsiye eder misiniz?
  • ALC880, ALC882, ALC883, ALC885, ALC887, ALC888, ALC889, ALC892, ALC861VC, ALC861VD.
    ALC660, ALC662, ALC663, ALC665, ALC680.
    ALC260, ALC262, ALC267, ALC268, ALC270, ALC272, ALC273, , ALC670, ALC275.

Kullandığınız kart bu çözücülerden birini içeriyorsa ve anlattığım şekilde yaparsanız sorun olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

ASUS M5A99X EVO anakartım var. Edifier M3300SF hoparlörler kullanıyorum.

Anakartım bu

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-m5a99x-evo-m5a99x-evo-amd-990xsb950-am3+-ddr3-2133mhz-(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=55737#allImages

Realtek® ALC892 8-Channel High Definition Audio CODEC

Asus'un resmi sitesinden baktım.
    Sürücüyü aldığım kaynağa göre çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Realtek'in standart sürücüsüne göre daha kaliteli ses alacaksınız

Ben ALC889 kullanıyorum bu çözücüyü kullananlar gözünü kırpmadan yükleyebilir.

Kurulumda işinize yarayacak programları ilk mesajımın sonuna ekledim. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 19 Nisan 2012; 2:23:19 >
  • deniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

quote:

ASUS M5A99X EVO anakartım var. Edifier M3300SF hoparlörler kullanıyorum.

Anakartım bu

Realtek® ALC892 8-Channel High Definition Audio CODEC

Asus'un resmi sitesinden baktım.
    Sürücüyü aldığım kaynağa göre çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Realtek'in standart sürücüsüne göre daha kaliteli ses alacaksınız

Ben ALC889 kullanıyorum bu çözücüyü kullananlar gözünü kırpmadan yükleyebilir.

Kurulumda işinize yarayacak programları ilk mesajımın sonuna ekledim. Kolay gelsin.

Çok saolun. Yarın ilk fırsatta deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuntius -- 19 Nisan 2012; 3:10:34 >
  • quote:

Çok saolun. Yarın ilk fırsatta deneyeceğim.

Rica ederim.
  • çalışmıyor antivirüs kapalı başlattan tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum
  • Tam olarak hangi aşamada hata alıyorsunuz?
  • maddeleri uyguladım hepsi yüklendi sound blaster panel ilk seferde açılmıyo açılmayınca yapılması gereknleri yaptım yine aynı fakat defalarca tıklayınca acılabiliyor acılıncada creative auto control panele tıklıyorum calısmayı durdurdu hatası alıyorum
  • Activator içinde "CTL42SW23M.KGA" "CTLD2JX234.KGA" "CTLD14KLI5.KGA" dosyaları var.
    Yine aynı klasörün içindeki "RUN.Bat" dosyasına sağ tıkladıktan sonra bu .KGA dosyaları kayboldu mu?

Realtek Mod

Ayrıca resimde gösterdiğim klasördeki dosyalar var mı?

"C:\ProgramData\Creative\SoftwareLock" Windows yazdığına bakmayın benim "C" sürücüsünün adı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 19 Nisan 2012; 3:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Activator içinde "CTL42SW23M.KGA" "CTLD2JX234.KGA" "CTLD14KLI5.KGA" dosyaları var.
    Yine aynı klasörün içindeki "RUN.Bat" dosyasına sağ tıkladıktan sonra bu .KGA dosyaları kayboldu mu?

Realtek Mod

Ayrıca resimde gösterdiğim klasördeki dosyalar var mı?

rub.bat a tıklayınca 3 dosya kayboldu ama altta gösterdiğin yerde softwarelock dosyayı bomboş hiçbişey yok
  • "C:\ProgramData\Creative\SoftwareLock" Windows yazdığına bakmayın benim "C" sürücüsünün adı.

Activator'ü tekrar çıkarıp Run.bat'ı yönetici olarak çalıştır yapın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Eğer yine olmazsa bu KGA dosyalarını upload ederim.
  • yine dosya boş bi ara upload edersin denerim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.