Şimdi Ara

Realme XT [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
7
Favori
22.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lomax.

Bu sorun forumdaki kullanıcıların hepsinde veya büyük çoğunluğunda var mı?

Alıntıları Göster
    Bende hiç böyle bir problem yok. klavyede en ufak bir gecikme yaşamıyorum. burayı okuduktan sonra özellikle dikkat ettim en ufak bir gecikme yok benim cihazda.
  • Bir şey dikkatimi çekti xiaomi de firmware yaklaşık 1.5 GB ama realmede 3.4 GB fark nereden geliyor acaba. Yarısı kadar olmasına rağmen miui çok daha fazla özellik veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Sıkıştırarak yayımlıyor muhtemelen Xiaomi

• ne XT ne de X2 hiçbir yerde yok, var olanlar da fiyatar uçmuş resmen :(
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Fırsatçılar kendilerini yine hatırlattılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

Fırsatçılar kendilerini yine hatırlattılar.
    maalesef aynen oyle, yahu 1 gunde fiyatı 400TL artmış cihazın, bunun kur ile alakası yok tamamen adam yolma çabaları, yazıklar olsun ya.
  • Son gelen C_04 güncellemesine dair sıkıntı yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

Son gelen C_04 güncellemesine dair sıkıntı yaşayan var mı?
    ne gibi bir sıkıntı
  • X2 kıyasla hangisi daha iyi?

• REALME X2 PRO gayet iyi de oda alibaba amazonda türkiye distribütörü ile gelen telefon değil malesef ki

ALABİLİYORSAN X2 PRO ya erişimeye çalış tek farkıda işlemci yönünde yoksa herşeyi aynı RAM,KAMERA HE birde şarjı bi tik fazla olabilirdi yanlışım yok ise
  • Realme cihazları donanım olarak çok iyi ama yazılım olarak çok eksik var color os çok iyiyidi realme ui ile çok yol alması lazım halen tema mağazası yok app market yok ayrıca realme Türkiye de muhattap yok Facebook sayfası bile çoluk çocuk elinde. Eğer Xiaomi ye rakip olmak istiyorlarsa çok ekmek yemeleri lazım ve marka imajını hintlilerin elinden alması lazım. Marka Çinli değilde hint markası olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 15 Mayıs 2020; 18:9:40 >
  • gençler 2999 a bu cihaz alınır mı? mi9t var ama bize 128 gb lazım, 9t 64 gb. max bütçe bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

gençler 2999 a bu cihaz alınır mı? mi9t var ama bize 128 gb lazım, 9t 64 gb. max bütçe bu.
    Cihaz donanım olarak çok iyi sıkıntı yok yanlız yazılım olarak realme ui çok yeni olduğu için bazı eksiklikler var cihazı alırsan ve android 9 color os sürümü ile gelirse öyle kullan android 10 a güncelleme. Color os çok iyiyidi

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

Cihaz donanım olarak çok iyi sıkıntı yok yanlız yazılım olarak realme ui çok yeni olduğu için bazı eksiklikler var cihazı alırsan ve android 9 color os sürümü ile gelirse öyle kullan android 10 a güncelleme. Color os çok iyiyidi

Alıntıları Göster
    cihaz alındığında sadece WhatsApp ve film izlemek için kullanılacak. buna rağmen mi 9 da kalsın?

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Peki whatsap ve film için bu kadar para vermeye değer mi? Bence değmez istediğin işler için daha ucuz bir telefon bakabilirsin. 3 yıl mi Max kullandım film için daha iyisi olamaz. artık pek temizi yoktur piyasada ama 2. El mi Max 3 çok daha iyi olur hep paran cebinde kalır hem büyük ekran şahane bir cihaz

• App market çalıştı sonunda. apkyı çıkarabilirsem paylaşacağım

Realme XT [ANA KONU]

• Merhaba,

Telefonda kilit ekrani yüz tanıma ile açılacak şekilde ayarlı iken telefon her hareket ettiğinde ekran açılıyor. Bense telefonu acmak istedigimde tuşa basıp açmak istiyorum, ilgili ayarı bulamadım...

• Ayarlar<kolaylaştırıcı araçalar<el hareketleri ve hareketler menüsünden uyandırmak için kaldır seçeneğini devre dışı bırak

• madmax59 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.