Şimdi Ara

realme GT 5G tanıtıldı: Snapdragon 888, 120Hz ekran, LPDDR5 RAM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Merhaba. Telefon deyim yerindeyse yağ gibi akıyor. Kamera performansı ortalama, günü kurtarıyor ama fazlasını beklememek gerek. Yüksek grafikli oyunlar çok keyifli ama büyük bir problemi var, batarya. İnanılmaz derecede fazla pil tüketiyor cihaz. Alacak arkadaşlara bunu göz önünde bulundurup almalarını tavsiye ediyorum.

• seco917 kullanıcısına yanıt
    hocam batarya ve kamera konusunda görüşlerinize ihtiyacım var.

• batuhanbuber B kullanıcısına yanıt

Hocam batarya konusunda şöyle söyleyeyim. Gece yatmadan önce şarjdan çekiyorum telefonu(gece boyu şarjda bırakma huyum yoktur). Sabah %99-98 ile başlıyorum güne ve saat 17:30'da işten geldiğimde %35 civarı kalmış oluyor pil. Gün içinde ne yapıyorum diye soruyorsanız; Bir el Pokemon Unite oynuyorum, Kelimelik oynuyorum ama hamle bildirimi geldiğinde hamlemi yapıp çıkıyorum, oyunda beklemiyorum. Maksimum 20 dakika Instagram, 30 dakika da Spotify kullanımım var. Ekran tazeleme hızı otomatik, ekran parlaklığı otomatik.

Kameraya gelirsek; Gündüz çekimlerinde renkler biraz solgun görünüyor. Selfie çekimlerinde yüz güzelleştirmeyi kapatsanız bile yüzünüze işlem uygulanıyor. Yüz hatlarında netlik, keskinlik yok. Gece çekimi ve video çekimi denemedim o konularda bir yorumda bulunamayacağım ne yazık ki. Bu telefonun pil kullanımını kıyaslayacak olursam daha önceden Samsung S20 FE(Exynos işlemci) kullanmıştım, onun gibi diyebilirim. Başka merak ettiğiniz bir durum olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. Teşekkürler.

Ekleme: Telefonda gün boyunda Always On Display açık. Söylemeyi unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seco917 -- 9 Aralık 2021; 21:25:22 >

• Selam arkadaşlar telefona güncelleme alan oldumu ? Ben hala android 11 de kaldım

• smudger kullanıcısına yanıt

Buraya yazdıktan sonra kendim yabancı forumlarda araştırdım telefona herhangi bir vpn programı kurup bölgenizi almanya seçip güncellemeyi kontrol ederseniz direk güncelleme geliyor. Bu aşamadan sonra vpn programını kaldırdım ve direk güncellemeyi yaptım android 12 yüklendi herhangi bir sorun olmadı.(vpn programı olarak thunder vpn kullandım)

• smudger kullanıcısına yanıt

Merhaba guncelleme kendiliğinden geldi, herhangi bir VPN kurmanıza gerek yoktu. Neyse ki bir sıkıntı yaşamamışsın. Ben de android 12 ye geçince wifi de problem oldu. Wifiye bağlıyken "bir wifi ağında oturum açın" diye bir bildirim geliyor. Günde 4 5 defa geliyor bu bildirim. Sende de oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rextor1 -- 2 Ağustos 2022; 16:13:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seco917 kullanıcısına yanıt

Android 12 yüklediniz mi, herhangi bir problem yaşıyor musunuz?

• Rextor1 R kullanıcısına yanıt

Güncellemeyi ülkemize yeni verdiler galiba ben yaparken yoktu. Wifi de felan hiçbir problem olmadı sorunsuz çalışıyor.

• Rextor1 R kullanıcısına yanıt

Bu arada size mesaj attıktan sonra güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel sürüm bana da geldi indirdim kuruldu wifi çalışıyor

• Evet realme Gt 5g kullanan çok yok sanırım ülkemizde :) neyse ben geçen hafta realme servise uygulama hatalarını içeren video ve görsellerle ilgili bir e posta gönderdim. Dün de sanırım bu hata ile alakalı bir güncelleme yayınladılar. Güncelleme Qualcomm olarak geçiyor. Sanırım problem burada. Android 12 güncellemesini yaptıktan sonra ara ara tekrar kontrol edin, yaklaşık 1.5 GB bir güncelleme daha aldım. Şuan için wifi kopması hatası görünmüyor. Belirttiğim sorun devam ederse tekrar yazacağım.

• upp++++++++++++++

• Telefonu sattım. Başka marka model telefon kullanmaktayım.

• Arkadaşlar merhaba. Realme gt 5g cihazım satılıktır. İlgilenenler için link ekledim.

Bunu letgo üzerinden satıyorum: Realme GT 5G (Amiral gemisi)https://www.letgo.com/item/realme-gt-5g-amiral-gemisi-iid-1622682165

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • vpn ile bölgenizi almanya yaparsanız android 13 güncellemesi alabiliyorsunuz arkadaşlar bilginize

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.