Şimdi Ara

realme 7 Pro incelemesi | Yeni orta sınıf telefon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    realme yeni nesil akıllı telefon modellerini ülkemize getirmeye devam ediyor. İnceleme konuğumuz olan Realme 7 Pro, sahip olduğu özelliklerle orta sınıfın en önemli modellerinden biri olma gayretinde. 64MP kamera, Snapdragon 720G, ekrandan parmakizi okuma ve sınıfında rakipsiz süper hızlı şarj teknolojisine sahip. 

• artık tuşlu telefon inceleyin ancak onları alabiliriz

• Güzel telefon bu fiyata artık telefon bulamıcaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler . hızlı şarja kasacaklarına yana parmak izi,
    ois, oneplus-iphone gibi sessiz tuşu çok daha mantıklı olurdu.
    ben teli pcden usb2 üzerinden baya yavaş şarjediyom 40*dan 80e.

uzun bıyıklı fotoda aynı hindulara benzemişsiniz.(esprik)

• iPhone olunca Mesut Çevik inceliyor nede olsa Apple diye ama diğer markalara tenezzül etmiyor Beyefendi.

• Erdi bu cihaz 120hz değil miydi

• Erdi beyin saçı sakalı düzene soktuğunu görünce girip izledim. Sürekli kamera önünde olan teknoloji editörlerinin dış görünüşlerine de dikkat etmeleri, videoların izlenmesi açısından önem arz ediyor bence.

• realme 6 prodaki 90 hz ekran, telephoto kamera bunda yok. Amoled ekran ve ekranda parmak izi okuyucu koymuşlar yerine. poco x3 nfc n11de çıktığında 3000 liraydı ve snapdragon 732, yüksek hz li ekranla öne çıkıyordu. Bu saatten sonra ucuza telefon alınmaz zaten ama 3600 liraya yine de alınır mı bilemedim. Realme 6 1100 lira ucuz ama ikisi arasında günlük kullanımda hissedilecek fark bence yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Ekim 2020; 17:43:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikler orta sınıf fiyatlar ise üst sınıf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.