Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeyi yapabilirsiniz kutudan çıktığı gibi yaptım bir problem yaşamadım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemeyi ben de yaptım ama ses kayıt konusunda bir değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sc1ps1 -- 6 Kasım 2020; 18:3:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ;Arkadaşlar avrupa pazarına satılan ürünlerde ses kayıt olmayacaktır

Türkiye için getirilen ürünler avrupa pazarı ile ortak ürün ise ses kayıtı unutun veya rootlayıp room atacaksınız

• arkadaşlar şarj kablosu çok zor giriyor ve çıkıyor sizde de öyle mi

• Bu bilgiyi nerden aldınız hocam, Avrupa pazarına verilen cihazlarda neden ses kaydı sorunlu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sc1ps1

Bu bilgiyi nerden aldınız hocam, Avrupa pazarına verilen cihazlarda neden ses kaydı sorunlu?

Hocam avrupa birligi yasalari ses kaydina izin vermiyor. Oraya urun satacaksaniz ses kaydi ozelligi olmayan arama uygulaması koyacaksiniz.

Xiaomi kullananlar bilirler

• Anladım hocam teşekkürler bilgi için, ben konuyu video ses kayıt sorunuyla karıştırdım :)

• Arkadaşlar bu cihaz için 65w hızlı şarj destekli type-c kabloyu nereden bulacağız? İnternette baktığım çoğu kabloda bu desteği göremedim.

• legolaas16 L kullanıcısına yanıt

hocam cihaz daha yeni olduğu için ve o kadar yüksek w destekli şarj aleti zor bulunur. anca 5-6ay sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolaas16

Arkadaşlar bu cihaz için 65w hızlı şarj destekli type-c kabloyu nereden bulacağız? İnternette baktığım çoğu kabloda bu desteği göremedim.

İçinden çıkıyor hocam

Ayrıca 65w yazan her sarj cihazını almaya çalışmayın

boşuna alırsınız

Çünkü output değerleri önemli

Realme 7 pro 10v 6.5a ile şarj oluyor

Bu akımı veren bir tek kendi şarj aleti var

içinden çıkan kabloya gözünüz gibi bakın 6.5a veren kablo çinde bile çok fazla yok

bir de xiaominki var lakin o 10v 5a

diğer 65w yazanların çoğu

20v 3,25a

10v 3a

5v 3a

gibi outputları var

yani 30w gibi şarj edecek telefonunuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 7 Kasım 2020; 21:0:23 >
  • Cihazda QR kod okuyucu yok mu? Aradım ama bulamadım bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

İçinden çıkıyor hocam

Ayrıca 65w yazan her sarj cihazını almaya çalışmayın

boşuna alırsınız

Çünkü output değerleri önemli

Realme 7 pro 10v 6.5a ile şarj oluyor

Bu akımı veren bir tek kendi şarj aleti var

içinden çıkan kabloya gözünüz gibi bakın 6.5a veren kablo çinde bile çok fazla yok

bir de xiaominki var lakin o 10v 5a

diğer 65w yazanların çoğu

20v 3,25a

10v 3a

5v 3a

gibi outputları var

yani 30w gibi şarj edecek telefonunuzu

Alıntıları Göster

Olası bir kablo kaybı kırılması vs durumunlarında ne yapacağız bilmiyorum. Cihazın orijinal şarj aletiyle birlikte gelen kablo OPPO DL136 olarak geçiyor.

Bahsettiğiniz 6.5a kabloyu yurtiçinde temin etme şansımız var mı ya da en kolay nasıl temin edebiliriz? Yedekte bir adet kablo tutmanın faydalı olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolaas16

Olası bir kablo kaybı kırılması vs durumunlarında ne yapacağız bilmiyorum. Cihazın orijinal şarj aletiyle birlikte gelen kablo OPPO DL136 olarak geçiyor.

Bahsettiğiniz 6.5a kabloyu yurtiçinde temin etme şansımız var mı ya da en kolay nasıl temin edebiliriz? Yedekte bir adet kablo tutmanın faydalı olacağını düşünüyorum.

Alıntıları Göster

6.5 amper bulamazsanızda TR de 5 amper olanlardan alın

35 dk değil 40 dk da şarj eder en olmadı

• Bu cihazın kamera yazılımı kötü bence. Gcam ile arasında çok fark var. Apk şeklinde kurdum sorunsuz kullanıyorum öneririm.

• Telefonu 2 haftadır kullanıyorum genel anlamda çok iyi ama video ses problemi can sıkıcı. Ses inanılmaz dalgalanıyor ve bazen video sesi bile algılamıyor. Sizde nasıl bu durum ?

• Fanzi kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığınız apknin linkini atma imkanınız var mı acaba?

• Ses sorunu ile ilgili servise mail attım aşağıdaki şekilde dönüş yaptılar, telefonu kullanan herkes bildirimde bulunursa daha hızlı çözüm üretirler diye düşünüyorum.

REALME 7 PRO #ANA KONU

• Arkadaşlar merhaba, bu telefonun buz mavisi rengini alabilen var mı acaba? Sadece mavi renk satıyor hb

• jackhammer kullanıcısına yanıt

buz mavisi seçeneği daha gelmedi ve gelir mi bilmiyorum ithalatta çok sıkıntılar var. Yeni cihazların gelmesi bu yüzden çok uzun sürüyor.

• Fanzi kullanıcısına yanıt
    Bazı kişiler buz mavisi almış nasıl oldu anlamadım, acaba sana eseri mi cikiyor ilginç, birde sormak istedigim bir konu var cihaz sual sim + SD kart destekliyor değil mi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.