Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende almış olup aranıza katılmış durumdayım
    Şuanlık bir sorun yada canımı sıkan birşey görmedim. Bakalım şarj konusunda iyi dediler ama göreceğiz. Pek oyun oynayan biri değilim bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dordi11 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Oyun yoksa güzel görür işini

• Gayet iyi. 4500 Mah batarya, amoled panel ve SD720G birleşince bir günü çok rahat çıkarır. Ancak ondan ziyade hızlı şarj olayı mükemmel. Neredeyse yarım saatte %100 şarj oluyor.

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    0 yada 1'den şarj yapınca 40 dakika buluyor

• bukalemn B kullanıcısına yanıt
    %10 iken şarj ettim. Cihazı hiçbir zaman %0'getirmiyorum. 0'dan 100'e 40 dakika olması bile mükemmel.

• benim testimde yüzde 3 ten yüzde 100 e tam 36 dk'da geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada telefonun bataryasi muazzam. su an 2 gun 10 saat bekleme suresi, yuzde 50 parlaklikla 3 saat 25 dk ekran suresi, 2 saat 45 bluetooth ile konusmanin, yarim saat spotify ile bluetooth uzerinden muzik dinlemenin ardindan kalan pil yuzdesi yuzde 49 :))

• Hocam az değil mi ya

• Makvayuz46 M kullanıcısına yanıt

hocam ne azı, mi 9t de ayni kullanimla yuzde 15-30 arasi falan kalirdi. yani surekli kullanimda wifi ile 10 saat ekran suresi verir gibi realme 7 pro.

• Bikaç saat önce sipariş verdim. İphone 7 plustan geçiş yapıcam. İphone sarjından artık bıkkınlık gelmişti.

• Arkadaşlar merhaba

Realme 7 pro ve poco X3 arasında kaldım. Sizce hangisi ve neden? Realme 7 pro aklıma daha çok yattı işin doğrusu. Ama net karar veremiyorum. Acaba yeni cikacak modellerii beklesem diyorum. Özellikle realme x7 pro gibi. Ama onun da gelip gelmeyeceği belli değil. Şu an için yukarıdaki iki telefondan hangisi dersiniz? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

hocam ne azı, mi 9t de ayni kullanimla yuzde 15-30 arasi falan kalirdi. yani surekli kullanimda wifi ile 10 saat ekran suresi verir gibi realme 7 pro.

Hocam şuan elimde 1 senelik gm9 pro var 7 saat ekran süresi alıyorum.

• Arkadaşlar merhaba,

Telefonu 2 gündür kullanıyorum, şuana kadar tespit ettiğim tek sorun video çektiğimde seste aşırı dalgalanmalar oluyor, sesleri bir yüksek bir alçak olarak algılamış. Sizce bu ayarlarla alakalı bir sorun mu? Böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?

• Hocam ne kadar ekran süresi alıyorsunuz

• sc1ps1 S kullanıcısına yanıt

Bu sorun bir önceki sayfalarda da yazıldı. Şu an için bi çözümü yok maalesef. Kronik bir problem gibi duruyor. Realme desteğe mail atın. Ben yazdım donanımsal olabileceğini söylediler.

• Bu konuda sorun yaşandığını belirten bir mail gönderdim hocam. Telefonu iade etmeyi düşünüyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: h@mza

Bu sorun bir önceki sayfalarda da yazıldı. Şu an için bi çözümü yok maalesef. Kronik bir problem gibi duruyor. Realme desteğe mail atın. Ben yazdım donanımsal olabileceğini söylediler.

Ben de o sorunu ve diğer gördüğüm sorunları yazdım. Herkes yazarsa harekete geçeceklerdir.

• Diğer tespit ettiğiniz sorunlar nedir hocam?

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt

Hocam telefonla konuşurken bir sıkıntı oluyor mu karşının sesi ve sizin sesiniz net mi

• Makvayuz46 M kullanıcısına yanıt

evet hocam aldigimdan beri cok gorusme yaptim, gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 2 Kasım 2020; 12:17:2 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.