Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    REALME 7 PRO #ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hızlı şarj zarar verir mi uzun kullanımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar,

Telefonun yakınlık sensörü ahizenin orada mı ? Mi Note 10 Lite'daki gibi kulakta ekran açılma problemi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar selamlar,

Telefonun yakınlık sensörü ahizenin orada mı ? Mi Note 10 Lite'daki gibi kulakta ekran açılma problemi var mı ?

Ben de yok. Sirf onun icin mi note 10 lite almaktan vazgectim. Gayet kusursuz calisiyor.

• Realme 6 pro konusunda da yazıldı. 7 pro var bende Video kaydında çevredeki sesleri neredeyse hiç almıyor. 2 metre ötedeki TV sesini çok açmama rağmen ses az geliyor bazende hiç gelmiyor. Bununla ilgili ne yapılabilir bi fikri olan var mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@mza -- 29 Ekim 2020; 14:7:58 >
  • h@mza H kullanıcısına yanıt

Video ayarlarında gürültü azaltma çevre seslerini düzelt vs gibi bir ayar olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Video ayarlarında gürültü azaltma çevre seslerini düzelt vs gibi bir ayar olabilir.

Maalesef yok. Gürültü azaltma olarak telefonun arama kısmından baktım orada da görünmüyor. Destek bölümüne mail attım bakalım cevap bekliyorum. Kronik sorun olabilir o yüzden belirtme ihtiyacı hissettim.

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt

Hocam düzeldi mi

• Makvayuz46 M kullanıcısına yanıt

Yok hala aynı tarihler görünüyor. Tahmini diyor ama bilemiyorum. 14 günde telefon mu gelir..

• h@mza H kullanıcısına yanıt

Evet hocam aynı sorun 6 pro konusunda da bahsedilmiş kronik sorun gibi duruyor. Yazılım ile çözülseydi 6 pro da çözülürdü şimdiye kadar.

• Arkadaşlar, telefonun malzeme kalitesi çok kötü mü? Plastik çünkü. Yorumlarda değinilmemiş hiç. Duruma göre ya bunu alacağım ya mi note 10 lite.

Kız kardeşim için alacağım, kendim oneplus 5t kullanıyorum. 5T çok uzun ömürlü oldu ve memnunum. Realme de aynı kaliteyi sürdürüyorsa doğru tercih olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 29 Ekim 2020; 20:57:21 >
  • Bu arada Vakifbank mobil bankaciliktan 0 faizle 5 taksit yaptim 12'ye bile bolebiliyorsun ama vade farki koyuyor. 3 taksite bile koyuyor sadece 5 taksitte 0 faiz.

Bu devirde kredi kartina taksitle telefonda almis oldum

• Sudafed kullanıcısına yanıt

Bu yüzden realme 6 pro yada 7 pro olan arkadaşlar bu problem kendi telefonunuzda var mı diye blr bakın. Varsa eğer service.tr@realme.com

Adresine mail atalım. Güncelleme ile çözerler belki.

• Şu an mesaj geldi hocam hepsijet ürününüzü teslim aldık diye. Yarın yada Cumartesi gelir. Demekki tarihlere takılmamak lazımmış.

• Hocam hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bi sıkıntısı çıkmaz uzun yıllar kullanırsınız.

• Merhaba.
    Redmi Note 8 Pro'yu satıp az evvel satın aldım. Eski telefonumdan çok memnundum ancak Amoled panel hızlı şarj ve SD işlemci için geçtim. İnşallah memnun kalırım.

• Bugün alacaktım fakat fiyatı arttirdilar. Başka sitelerde ne zaman satilmaya başlar bu telefon arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazda tam ekran modu var mı? Navigasyon tuşlarını kapatabiliyor muyuz?

• Arkadaslar realme 7 pro ile reno 4 arasında kararsız kaldım. Su anda realme 7 pro tekrar 4000 tl ye çıktı reno 4 ise 3850. Sarj benim için çok önemli isim gereği gece 2 ye kadar dışarıdayım. O saatlere kadar idare edebilecek bir telefon arıyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.