Şimdi Ara

REALME 7 PRO #ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
28
Favori
66.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tartışmalar gereksiz uzuyor lütfen tartışmalarınızi özelden yapın. Soruma gelecek olursak şu anda reno 4 kullanıyorum gerçekten çok kaliteli ve hoş bir cihaz. Aslında bataryası da gayet güzel ortalama 8,9 saat ekran süresi alıyorum kalan şarj yüzde 10 olarak. Fakat bataryası daha fazla giden bir telefona ihtiyacım var realme 7 pro bu konuda bana yardımcı olurmu. Reno 4 pil optimizasyonu gerçekten güzel. Realmede aynı sonucu verirmi yoksa 500 mahlik fazla bataryanin bir espirisi yokmu. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç gerek yok. Çok bir fark olmayacak sizin için. Zaten reno 4'te 1 saate falan doluyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • REALME 7 PRO #ANA KONU

REALME 7 PRO #ANA KONU

Sanal butonları kullanıyorum, karanlık mod açık ve koyu modu aktif ettiğim halde Instagram ve Whatsapp'te sanal buton beyaz görünüyor. Sizde de aynı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Instagram kulanmıyorum ama Whatsapp için durum beyaz çıkıyor bende de.
  • yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Realme 7 Pro için de değerleriniz benzer olacak. Batarya konusunda Samsung M51'i inceleyin.
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt

teknoloji tamamen şans işi a50 alan arkadaşım vardı devamlı sorunlar yaşadı yok ekran sararması durduk yere cihazın ısınıp anakartın yanması vs. servislerde süründü. Kendim 3 yıl mi5s kullandım taş gibi cihaz hiç bir problemi yok. Zaten 3500 tl'ye alacağın samsung cihazın 3500 liralık oppo dan kalite olarak nasıl üstün olmasını bekliyorsun ki? Ne kadar para o kadar ekmek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fanzi

teknoloji tamamen şans işi a50 alan arkadaşım vardı devamlı sorunlar yaşadı yok ekran sararması durduk yere cihazın ısınıp anakartın yanması vs. servislerde süründü. Kendim 3 yıl mi5s kullandım taş gibi cihaz hiç bir problemi yok. Zaten 3500 tl'ye alacağın samsung cihazın 3500 liralık oppo dan kalite olarak nasıl üstün olmasını bekliyorsun ki? Ne kadar para o kadar ekmek..

teknoloji $ans isi falan değil.. sayısal loto mu oynuyorsun $ans i$i olacak.. üretimde kalite kontrol yüksekse, neden sorunlu cihaz cıksın? sıfır redmi aldım cihazım 10 günlük.. panel kutudan ghostlu cıktı.. ekranda yanık var.. yukarda chrome baslıgının sürekli sabit durdugu yerde, yanık var ve gözüküyor.. $ans mı bu? allah allah.. nasıl $ansmıs o.. $ans falan değil bildigin üretim hatalı ürünü xiaomi sürmü$ piyasaya o da bana denk gelmi$.. maliyeti böyle düsürüyorlar.. sağlam markalarda sorunlu paneller çöpe gider cin markalarında piyasaya sürülüyor sen de $ans diyorsun..

a50 de cihaz hor kullanılmıstır, kullanıcıda hata vardır.. şarjda oyun oynanmıstır sürekli ekran ısınmıstır, ekrandaki yapıstırıcı erimi$tir, ekran sararmıstır.. 3500 liraya alacağın samsung, 3500 liraya alacağın oppo'dan, kalite olarak üstün olur, kutudan sorunlu cıkmaz.. 150 200 dolarlık telefon bile olsa, sen 200 dolara sorunlu telefon almak mecburiyetinde değilsin.. düşük performanslı telefon ba$ka, üretim hatalı telefon ba$ka.. bunlardan birisi samsung, öbürü oppo.. birisinde kalite düşük, sorunlu cihazlar toplam maliyeti düşürmek icin piyasaya veriliyor.. yani bu yüzden de maliyet düşük, o yüzden de, diğerine göre yüksek donanım var, öbüründe donanım düşük, i$lemci düşük, kasa plastik kamera kötü ama üretim kalitesi yani sorunsuzluk oranı daha yüksek.. sonuçta ikisinin fiyatı aynı ama diğeri daha kaliteli..

yoksa xiaomi forumlarında milletin sürekli hayalet ekranla uğraşması bir tesadüf değil.. samsung cihazlar da görüyor musun böyle sorunlar? belki 100 kiside 1 görürsün.. fakat xiaomi, redmi dedim mi, 2 adamdan 1 tanesi ekranımda ghost var diyor.. neden acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 5 Aralık 2020; 12:0:30 >

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Kalite çok çesitli bir kavram. Malzeme kalitesi, üretim kalitesi, yazılım kalitesi gibi bir çok farklı unsur var. Malzeme kalitesi ve teknik özellikleri Realme 7 Pro'dan çok daha düşük olup üretim, montaj kalitesi ve kalite kontrol süreçleri çok daha iyi olan bir cihazı daha kaliteli olarak kabul edebilir miyiz? Mükemmel bir işçilik var ancak malzeme kalitesi ve teknik özellikleri de düşük. Yani her markanın cihazlarının artı ve eksi özellikleri var. Orta veya orta alt segmentte fayda maliyet üzerinden baktığımızda Çin telefonları oldukça ideal tercih haline geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.