Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
9
Favori
55.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tavsiye ettiğiniz bir Realme servisi var mı? Ya da memnun kalmadığınız da olabilir bileyim de oraya göndermeyeyim telefonu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osassuna O kullanıcısına yanıt

ankara kızılay genpanın iyi oldugunu face grubunda okumustum.

• Arkadaşlar sizin de mobil veri hızınız düşük mü? Benim bayadır böyle instagramda filan postlar yüklenmiyor. YouTube keza öyle google filanda bazen yavaş. Hattım Vodafone.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fatihgökçe kullanıcısına yanıt

Şuan ufak bir ilçede aldığım hız bu. Telekom

Realme 7 ANA KONU

Yaklaşık 1-2 haftadır aynı problemi yaşıyorum. Daha önce hiç yoktu. Hattım Turkcell ama bende de durum aynı.

• Evet ben de bir kaç gündür bunu yaşıyorum.

• Aynı durumu ara sıra bende yaşıyorum.

• Ağustos güvenlik yaması yayınlandı. Android 12 işi ertelendi...

• Realme 7 ANA KONU

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Bir kaç gün önce realmetr ye bu konu hakkında mail attım ve bizim cihazlar için a12 hakkında bir çalışma bulunmadığını ilettiler fakat hindistan da ki cihazlara gelmiş.

• Reis4025 R kullanıcısına yanıt

Bir cacık bildikleri yok ne yazikki. Android 12 aylardır beta da..

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    12 gelsin cihazı kesinlikle rahatlatacaktır özellikle pil konusundaki önceki cihazımda custom olarak kurduğumda gün sonunda extradan 1 saatten daha fazla ekran süresi almıştım ve daha stabildi.

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt

Selamalr hocam bende de aynı problem vardı.Ben akıllı saat kullandığım için evdeki wifi de 2.4 ghz olduğu için bluetooth ile wifi sinyalı çakışıyor o yüzden wifi az çekiyor. Çözüm : ben 5ghz wifi destekli 2.el modem aldım 200 tl ye letgo dan wifi ye 5 ghzden bağlanıyorum bluetooth açık olsa bile gayet hızlı giriyor.Şuan tek sorunum mobil veri çok kötü 5-10 mb hız alıyorum çift sim kart kullandığım için her halde o da çakışma yapıyor .

• Bluetooth açık olarak, Turksat kablo wifi ve Turkcell bağlantı hızlarını 08.09.2022 saat 13.35 sırasında ölçtüm. Çıkan sonucun ekran görüntülerini yüklüyorum. Konumum; İzmir Karşıyaka. Telefonum; realme7

Realme 7 ANA KONU

• Beta kullanıcıları için android 12 tam sürüm yayınlandı. Önümüzdeki günlerde herkese açılır.

https://c.realme.com/in/post-details/1570412139737292800

• Benim cihaz hala android 10 da güncelleme kontrol ettiğimde cihaz güncel diyo.Yazılımı manual olarak nasıl ve nereden indirip kurabilirim? Mevcut sürümüm RMX2151_11_A.88

• Forumda bu telefonu kullanan kimse kalmamışmı ? Nerdeyse 1 hafta olacak kimse nişey yazmıyor....

• malibo kullanıcısına yanıt
    Realme nin sitesinden indirebilirsin cihaz kodunu atsana yollarlar sana mail yoluyla

Cihaz kodundan kastınız cihaz modelimi? Cihaz modelim RMX2151. Realmenin sitesine girdiğimde son yazılım Android 10 yani bendeki verdiyon görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 25 Eylül 2022; 0:8:28 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.