Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
10
Favori
55.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Realme 7 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Google kişiler senkronizasyonu konusunda sıkıntı yaşayan var mı?
    Kişileri senkronize edemiyorum. Realme 7 ANA KONU

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android 12 betasi hâlâ çıkmadı. Forumda çoğu kişi tepkili. Takvimde ki realme 8i için de çıkmadı orda da aynı tepkiler var. Ha ay daha bitmedi ama çok az kaldı ümitsizlik var. Diğer c25s ve c25 için çıktı ama.

https://c.realme.com/in/board/detail/1316961428300627968

• Sabah yazdık şimdi haberi geldim realme 7 için android 12 beta yayınlandı.

https://c.realme.com/in/post-details/1509168271625027584

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

• Telefonu alalı 1 yıl oldu, ne olduysa son 1 aydır telefon kendi kendine kapanıyor, uygulamalar sürekli çöküp duruyor. Neden oluyor bilen var mı?

• BigBangZero kullanıcısına yanıt

kapanıp açılma olsa sadece donanımsal diyebilirdim ama sanırım yazılımsal. Son zamanlarda yükledğiniz bir uygulama vs var mı? Bence bir sıfırlayın derim.

• Android 12 güncellemesi alacak değil mi realme 7? Betaya yazılım güncellemesi kısmından erişildiği yazılmış ancak benim cihazda göremedim beta seçeneğini.

• BigBangZero kullanıcısına yanıt
    Bendede yaptı aynı olayı.
    Alalı 1 seneyi geçti hiç bir sıkıntı yaşamadım şimdiye dek.

Son 4-5 gündür kendi kendine reset atmaya başladı.
    Wifi ağlarına geç bağlanmaya başladı. Evimdeki wifi ağına bağlanıyordu ama hız acayip düşüktü başka telefonlarla denedim sorun yoktu.

Hard format attım, eski haline geri döndü canavar gibi.
    Bütün sorunlar ortadan kalktı.

Benim oğlan telefonu alıyor bazen video felan izlemek için bi kaç ne olduğunu bilmediğim uygulama yüklemiş, tahminim hatta eminim o uygulamalar yol açtı bu sorunlara.

Sizde harf format atın rahatlayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken erişim sürümü Hindistan'da açık sadece.

• Tema mağazasından tema kurabilen varmı ben aylar geçti hala kuramıyorum hata veriyor

• enesSjsjsj E kullanıcısına yanıt

Tema mağazası nerede ki? Hindistan'a açık diye biliyorum ben hiç görmedim.

• Arkadaşlar tema mağazası erken erişim (beta sürüm) gibi özelliklerin açılması için bölgeyi değiştirmeniz gerekiyor ama rui2 de olmuyor sadece rui1 de oluyor ver bikere yapınca artık o bölgede kalıyor format atsaniz veya guncelleme yukleseniz bile aşağıda bağlantı veriyorum ordan inceleyebilirsiniz

Alıntı

metni:
    https://forum.xda-developers.com/t/changing-a-region-of-a-device-for-example-change-a-europa-device-to-india-device-updated-instructions-now-working-again.4143415/

• Realme 7 ANA KONU

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt

Hocam Hard Reset attım, aynı sorun devam etti. Yüklediğim uygulamalarda mı sıkıntı var bilmiyorum ki. Play Store'dan indiriyorum tamamını ve güvenilir uygulamalar hepsi.

• enesSjsjsj E kullanıcısına yanıt
    Tema Mağazasındaki tüm Temaları kullanabilirsin...

- Aşağıdaki linkten (Telegram kullanarak) Tema Mağazası 8.2.0'ı bulup telefonuna kur.

(8.2.0 sürümündeki Temaların tamamı ücretsiz. Sonraki sürümlerde bu Temaların çoğu "deneme sürümü" şeklinde)

https://t.me/s/realmesystemapplication

- Beğendiğin Temayı telefonuna kur. Uygula dediğinde sadece Duvar kağıdının ve Tuş kilidi temasının değiştiğini göreceksin...Simge paketinin de değişmesi için Tema içerisindeki "Ben" sekmesine gel, yukarıdaki "Kaynaklarım" düğmesine tıkla (İndirdiğin Temayı orada göreceksin) daha sonra Tema üzerine bir kez tıkla, "Uygulanabilirlik" bölümü açılacak, orada sadece "Simge"yi işaretleyip seç dedin mi Simge de değişecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 2 Mayıs 2022; 0:31:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Android 11'de telefonuna tema kuramayanlar, ilk önce telefonunu resetlesin...Fabrika ayarlarından sonra sorun ortadan kalkıyor

• android 12 güncellemesi ne zaman gelecek belli mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.