Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anaconda31 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
460
Cevap
8
Favori
16.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 99
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 48
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • S.H (99 mesaj) enesSjsjsj (79 mesaj) hp_anka (64 mesaj) fatihba (40 mesaj) osassuna (34 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (317 mesaj) Mobil (119 mesaj) Mini (24 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Realme >> Realme 7 ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    622 Mesaj
    Merhaba. Bir hafta içinde almayı düşünüyorum. Şu anki huawei telefonumun hakem heyeti kararı çıktı iade edip 1900 TL iade alınca üstüne para ekleyerek almayı düşünüyorum.

Günlük kullanım dışında PUBG oynarım. Kamera takıntım yok.

Tavsiye eder misiniz?

Bazıları Oppo serisinden bir kaç cihaz tavsiye etti. Özellikle Reno2z tavsiye ediyorlar. Şu anki kararım Realme 7.

Tavsiyelerinizi alabilir miyim?
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Reno 2z de kötü değil ama Realme 7 güncel bi cihaz. Şarj gücü, ekran kalitesi, performansı ve kamerası harika. Çektiğim fotoğrafları ve kullanıcı deneyimimi yazmıştım başlarda.
    |
    |
    hp_anka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben de kılıf alıp camı da değiştireyim diyorum ama çeşit bulamadım daha. Oleofobik kaplama biraz aklımı çeldi. Uzun ömürlü olmuyormuş diyorlar. Emin olamadığım için bulaşmıyorum.
    |
    |
    RASP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3123 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hertz olayı mobil oyunlarda aktif kullanılamıyor maalesef. Seçili bazı cihazlarda aktif sadece. Oneplus'ın seçili modelleri o da. Dokunma tepki hızı için alınabilir. Ama onun AdaptiveSync'tan etkilenip etkilenmediğini bilemiyorum. Bilen varsa aydınlatabilir aslında.
    |
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Display checker uygulamasıyla kontrol ettim. Oyunlara girdiğinde direkt 60hz'e düşüyor. Mobil uygulamalar optimizasyon yapmadığı sürece oyunlarda kullanılamıyor maalesef. Dokunma örnekleme hızı burada daha ön planda bence. Ama o da AdaptiveSync'tan etkileniyorsa, kullanmak için mecburen mobil oyunların keyfini beklemek zorundayız.
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj

Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar. Realme 7 ile Galaxy m31s'ten birisini almayı düşünüyorum. Realme 7'ye işlemcisinden dolayı biraz daha yakınım ama video esnasında ses sorunu ve dokunmatik takılma sorunu biraz korkutuyor açıkçası. Son gelen güncelleme ile bu sorunlar çözüldü mü? bilgi verebilir misiniz.

• Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Videoda ses sorunu yaşayan hiç yok sanırım. O tarz bi' sorun Realme 7 pro'da mevcut. Düz modelde bir sorun yok. İşim gereği ses hassasiyetim fazla. Videoda tüm sesleri alabiliyor. Aynı odanın içinde herkesin konuştuğu anlaşılıyor. Özellikle denedim yani. Dokunmatik sorunu da son gelen güncellemeyle çözüldü. Kronik bir sorun yok. Tertemiz cihaz.
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    M31s'e hiç bulaşma derim. Batarya fazla diye daha uzun gider sanılıyor ama testlerde o fazlalığın farkını göremiyorsunuz. Hele ki exynos işlemci, aman aman hiç bulaşma uzak dur 😂
    |
    |
  • Yarbay
    3123 Mesaj

aslında redmi note 9 pro düşünebilirsiniz.

|
    |
    fatihba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj

Xiaomi telefonlar özellik anlamında çok iyi ama kronik sorunları çok fazla, servisi hiç ilgili değil ve Xiaomi'lerde IMEI numarası çakışma sorunu çok fazla. Genpa'dan alınan cihaz bile patlıyor. Amoled olması yönünden Samsung cezbediyordu ama ben telefonu çok fazla düşüren birisiyim, kılıfla kullanmayı sevlediğim için ekranı kırılsa çok pahalı oluyor. Şuan bu fiyat düzeyinde güven veren ve içime sinen realme 7 oldu açıkçası.

|
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S.H

Videoda ses sorunu yaşayan hiç yok sanırım. O tarz bi' sorun Realme 7 pro'da mevcut. Düz modelde bir sorun yok. İşim gereği ses hassasiyetim fazla. Videoda tüm sesleri alabiliyor. Aynı odanın içinde herkesin konuştuğu anlaşılıyor. Özellikle denedim yani. Dokunmatik sorunu da son gelen güncellemeyle çözüldü. Kronik bir sorun yok. Tertemiz cihaz.

Teşekkürler, sanırım realme 7 alacağım. İçime en çok sinen telefon bu oldu. İlgine çok teşekkür ederim tekrar.

• Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Rica ederim ☺️ yanıltıcı bir şey yazmadım hiç. Ne deneyimlediysem o. Umarım anlattıklarımı siz de deneyimlersiniz ☺️
    |
    |
    fatihba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj

Beni de ikna ettin. Ben de alacağım 🙂
    |
    |
    S.H kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben ikna ettiysem ne mutlu bana o zaman 😄 yalan yanlış bilgi vermedim. Çünkü bugün teşekkür alırsın ama yarın küfür yiyebilirsin. Ne deneyimlediysem onu yazdım. Elimden geldiğince. İlk deneyimlerinizi bize de aktarırsınız artık 😄☺️
    |
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Mandalları modern altın efektiyle çektim 😊
    |
    |

• Er
    11 Mesaj
    Merhaba hala takılma donma ve kalibrasyon sorunu yaşıyorum güncelleme den sonrasına nazaran iyi fakat hala var android 11 bekliyorum devam ederse satmaya karar vericem

|
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Pil ayarlarında ekran pil optimizasyonunuz kapalı mı?

Performans modundaki ayarınız nedir?

Uygulamayı hızlı dondur menüsünde kullandığınız uygulamaları da dondurmuyorsunuz değil mi?

Uygulama pil yönetiminde kullandığınız uygulamalar için ön planda başlat seçeneği aktif mi yoksa hepsi kapalı mı?

Display tester uygulamasını indirip ekrandaki varolan sorunu tespit edebilirsiniz.

Bir de güvenli modda çalıştırdığınızda sorun çözülüyorsa, problem sizin yüklediğiniz uygulamalardan biriyle alakalıdır.
    |
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Touch screen calibration uygulamaları var. Onu da bi deneyin isterseniz.
    |
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj

Merhaba. Telefonda oyun oynamıyorum, sıfır yani. Önceliğim kamera ve pil. Birkaç güne telefon alacağım, çok kararsızım. Realme7, Reno2 Z ve Poco x3 arasında kalmış durumdayım. Bir de GCam önemli benim için, rootsuz kurabilmeliyim. Fikirlerinizi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osassuna -- 7 Ocak 2021; 23:2:33 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.