Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
10
Favori
55.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapalı ekran hareketleri yazın ayarlarda çıkıyor hocam farklı fonksiyonlar da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Kapalı ekran hareketleri yazın ayarlarda çıkıyor hocam farklı fonksiyonlar da var.

Ooo bu menü baya iyiymiş.

Mesela aşağı kaydırınca Garanti Bankası açılsın dedim, elimi aşağıya çekince direk Garanti BBVA açılıyor.

Çok iyi :)

• Telefonu alalı 2 hafta oldu yaklaşık, beni korkutan şey üstündeki jelatini ve kabı. Sizce jelatini ve kabını değiştirmeli miyim? Telefonu çok düşüren biri değilim fakat gene de fabrika çıkışlı olan jelatini ne kadar iyidir sizce? Birde kabı değiştirmeli miyim? Ben normalde telefonu kabsız kullanan biriyim fakat telefon büyük olunca telefon düşer vs. diye kap kullanıyorum. Fabrika çıkışlı kabı yerine başka nasıl bir kab almalıyım sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigBangZero

Telefonu alalı 2 hafta oldu yaklaşık, beni korkutan şey üstündeki jelatini ve kabı. Sizce jelatini ve kabını değiştirmeli miyim? Telefonu çok düşüren biri değilim fakat gene de fabrika çıkışlı olan jelatini ne kadar iyidir sizce? Birde kabı değiştirmeli miyim? Ben normalde telefonu kabsız kullanan biriyim fakat telefon büyük olunca telefon düşer vs. diye kap kullanıyorum. Fabrika çıkışlı kabı yerine başka nasıl bir kab almalıyım sizce?

Bende dün trendyoldan bir kılıf aldım.

Eski telefonumdada bu tarz kılıf kullanıyordum çok mennundum.

Ne renk solması ne parmak izi ne başka bişey tutmuyor.

İçide kadife kaplı. Üstelik çok şık.

Ben renkli kılıfları sevdiğim için kırmızı tercih ettim her rengi var.

Sizin için fotoğraf ekliyorum.

Fotoğraflarda pembe gibi çıkmış ama çok hoş bir rengi var.

Ne kırmızı ne pembe ne turuncu değişik bir rengi var.

Dokunuş hissiyatı çok iyi. Üstelik kamera çıkıntısınıda kapattığı için gayet korunaklı.

İsterseniz linkini verebilirim.

Realme 7 ANA KONU
    Realme 7 ANA KONU
    Realme 7 ANA KONU

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt

Hocam linkini atabilirseniz sevinirim, peki kılıf parmak izi yerini ne kadar kapatıyor? Çok çıkıntılı olduğu zaman sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asuka Kasen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Samsung A71 dimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barislr117 kullanıcısına yanıt

Kısayol çubuğunu kapatmak için:

Ayarlar- Kolaylaştırıcı Araçlar- Akıllı Kenar Çubuğu

kısmından o çizgiyi kapatabilirsin...

• Oyun oynarken gelen SMS wp mesajıni ekranın üst tarafında gösteriyor. Bunu kapatma yöntemi var mı ? Anlık FPS stop giriyor mesaj gidene kadar.

• PUBG'de mesela üst çapraş köşelerden çekince menü açılıyor burada bildirimleri açabilirsiniz. Otomatik kapatıyor bildirimleri bence gayet iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sessize alıyor. Ama oyunun üst tarafında sessiz sedasız geçiyor ekranın başından sonuna kadar. Clash of clans oynarken fena drop giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 27 Mart 2021; 11:45:31 >
  • Tamamdır hocam sağolun. Klavye otomatik çeviri açık oyun ismi de hatalı gitmiş 😆

• Hindistan romunda farklı ne var arkadaşlar? Kurup deneyimlemek istiyorum. Nasıl kurabilirim?

• Bende kendi ayarları ve 90 Hz açık kullanıyorum pili 9saat gidiyor 1 2 saat ufak tefek oyunlar oluyor. Onun dışında pil tasarrufu açıkken bayağı iyi gidiyor pil 12saat ekran süresi alınıyor. Ama cihaz 1saatte dolduğu için cihazı kısıtlamaya gerek yok. Çok acil olursa pil tasarrufu çok can kurtarıcı. Süper güç tasarrufu da daha düşük pilde uzun bekleme süresi veriyor

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.