Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
9
Favori
55.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Realme 7'yi an itibariyle sipariş ettim, umarım pişman olacağım bir telefon olmaz. Birçok yerde telefon gayet güzel tanıtılmış fakat telefoncular önermiyor garip bir şekilde.

• BigBangZero kullanıcısına yanıt
    Realme 7 yi tasarlayıp satan milyon belkide milyar dolarlık şirket Sana önermeyen ise üni veya lise mezunu Telefoncu ahmet :D?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesSjsjsj -- 13 Mart 2021; 13:52:42 >
  • BigBangZero kullanıcısına yanıt

Telefoncular ve teknomarket çalışanları, genellikle size ihtiyaçlarınıza en uygun veya parasının hakkını verecek telefonu değil kendilerine en çok kazandıran veya satış rakamları beklenenden düşük kaldığı için stokta yığılmaya sebep olan ürünleri satmaya çalışırlar; bu yüzden gerçekten geçerli sebepler sunmadıkça dediklerine kulak asmayın Realme 7 ANA KONU  Hatta bana sorarsanız onların dediklerine ASLA kulak asmayın, bu gözler "Ama çok kaliteli telefon abiii" diyerek SD 665 işlemcili Vivo'yu 3500 liraya satmaya çalışan teknomarket çalışanlarını bile gördü Realme 7 ANA KONU 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A84 geldi bugün Realme 7 ANA KONU
  • A84 bana daha gelmedi.Android 11 ne zaman gelecek arkadaslar.Erken betayı kullanan var mı

• Herkese iyi forumlar,genel olarak 2 cihaz belirledim Realme 7 ve Huawei p40lite siz memnunmusunuz?Kullananlar kronik olarak kayda değer neler yaşadı sorun ya da yaşayan oldu mu?Genel olarak bluetooth müzik dinlerim spor yaparken,navigasyon çok kullanırım ios ta Google harita favorim.Sosyalmedya klasik;Twitter Instagram Facebook Reddit burası vs.Twitch kullanırm Discord Youtube.Mail alışverişi de oluyor.Konferans görüşmeleri de oluyor yine ara da oyun olabilir.Kamaresı genel olarak nasıl ve video su?Çoğu testte kimi iyi diyor kimi vasat kafam karıştı.Ayrıca HelioG95T çoğu sentetik testte gayet iyi iş çıkarmış.

Ayrıca konu açtım ilgilenen olursa linki bırakıyorum alta:

https://forum.donanimhaber.com/ios-tan-android-e-p40lite-vs-realme-7-pro-vs-oppo-reno4-vs-note-9pro-biraz-arastirma-ve-goy-goy--148350367

• Redmi note 10 serisini bekledim ama pek umduğum gibi olmadı. 10 pro dışındaki modeller bu cihaza yakın. Bu cihazi almak mantıklı benim için fazlasıyla. Tek sıkıntı NFC olmaması. Elimdekini satabilirsem alacağım bu cihazi.

• cybersoft kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 aydır telefonu kullanıyorum eski telefonum iPhone 7 idi bana şarj etmek neymiş onu unutturdu telefon akıcı ve çok hızlı hiç donma takılma vs hiç bir sorunla karşılaşmadım bundan sonra realme markayla devam edicem galiba bir daha telefon alırsam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaconda31

Yaklaşık 1 aydır telefonu kullanıyorum eski telefonum iPhone 7 idi bana şarj etmek neymiş onu unutturdu telefon akıcı ve çok hızlı hiç donma takılma vs hiç bir sorunla karşılaşmadım bundan sonra realme markayla devam edicem galiba bir daha telefon alırsam

Hayırlı olsun cihazınız,bende 6s kullanıyorum.Baya öne çıkan marka model f/p olarak ve donanımıyla da güzel duruyor.Umarım sorunsuz kullanırsınız teşekkürler.P40 lite ya da bu veya reno4 se2020vs yarın almayı düşünüyorum ya da bizim canavar 6s i güncelleyip biraz daha devam ederim bilmiyorum kafam karışık.

• cybersoft kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim eğer alacak olursan bu telefon sana önerimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: anaconda31

Teşekkür ederim eğer alacak olursan bu telefon sana önerimdir.

Tamam sağolasın kardeşim Realme 7 ANA KONU 

• Arkadaşlar yeni güncelleme ile ilgili benim bir sorunum sıkıntım oldu Oyun oynayacaktım wild rift ağır bir oyun Herşeyi En yüksekte yani Performans modu falan oyun alanındaki performans alanıda öyle yarım saat oynadım Daha önce hiç böyle olmamıştı Oyundan çıkınca herşeyi en düşüğe aldım ondan sonra 2 3 instagramda dolaştım yarım saat sonra instada şunu farkettim telefon git gide dahada ısınıyordu Ama öyle böyle değil Telefonu kapatıp açtığımda Düzeldi Garip bi olaydı ama paylaşmak istedim hala çözebilmiş değilim pil kullanım yerine baktım şansa gece 12 de sıfırlandığı için orası bu sorunda tam o aralıklarda oldu En çok batarya yiyen şeyin İnstagram olduğunu gördüm telefon denemek için youtube da video izledim Soğumaya başladı telefon

• Telefona güncelleme gelmesini beklemenize gerek yok. Aşağıdaki linkten en güncel sürümü yükleyip, telefonunuzu güncelleyebilirsiniz

https://www.realme.com/tr/support/software-update

• Yeni güncellemeden sonra daha fazla gidiyor şarj Haberiniz olsun

• Arkadaşlar birşey sorucam pubg oynayan varsa son güncellemeden sonra realme 7 pubg grafik ayarları en yüksek fps kaç destekliyor. Mesela akıcıda 60 fps seçeneği açıkmı (aşırı). Gfx tool falan kullanmadan orijinal ayarlar lazım ona göre sipariş vericem. Biri ekran görüntüsü falan atarsa ayarları çok makbule geçer. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.