Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
9
Favori
55.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • udontknownothingjonsnow U kullanıcısına yanıt
    Bende Realme 7 var.
    Geçen hafta yeğenime de poco X3 aldık.
    Dün onu bi 10 dakika inceledim.
    Kamera Tamamen aynı.
    Fakat poco'nun arayüzü daha iyi geldi bana.
    Ayrıca oyunda Ultra HD ve 90 fps seçiliyor onda.
    Bizde öyle bir ayar yok.
    Yazılım ve donanımsal sorunları var mıdır bilemem.

Ama kısa süreli kıyaslama izlenimi olarak söyleyecek olursam Poco daha iyi geldi bana
    Ama tasarım olarak Realme 7 çok daha iyi.
    Poco da kasanın ortasına koydukları yuvarlak şekilli kamera ocak gözü gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hp_anka -- 27 Şubat 2021; 21:8:10 >

Bu cihaza poco x3 ten geçtim yıllarca xiaomi modelleri kullandım geçme sebebim sadece değişiklik olsun diye kıyaslama yapacak olursam fiyat performans olarak realme 7 tavsiye ederim poco ya göre poco çok kaba ekran olarak bana realme daha güzel geldi şarj olarak ortalama realme 7 biraz daha gidiyor poco nun artı tarafları bence stero çift hoparlörler bunlar kağıt üzerinden kıyaslama değil kullanıcı deneyimi tamemen bu arada şunu fark ettim xiaomi yazılım olarak çok stabil değilmiş realme ye göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anaconda31 A kullanıcısına yanıt
    En ufak şeyde çizilir bende baya bir çizildi çünkü sıfır dayanıklılık çıkardım ben yenisibi alıcam
  • enesSjsjsj E kullanıcısına yanıt
    Telefonu kolonyalı mendil ile silmek zarar verir mi sizce ?
  • Arkadaşlar merhaba. Poco x3 ile realme 7 arasında kaldım. Tasarım olarak poco çok geride bu yüzden realme almayı düşünüyorum. Hiç oyun oynamam. Müzik dinleyeceksem telefonun hoparlöründen dinlemem.Yani realme 7 güzel duruyor.İkiside 6 gb ram ama realme 7 2333 mhz sanırım.Şimdi geriye tek sorun kalıyor. Realme 64 gb hafızaya sahip.Kullanan arkadaşlar uygulama sayısını ve ne kadar boş hafıza kaldığını atabilirlermi.Uzun zamandır 128 gb telefon kullanıyorum.Yetermi acaba 64 ?

• Avometre kullanıcısına yanıt

İkisini de kullanmış biri olarak realme 7 tavsiye ederim yazalım stabilite olarak daha iyi hafıza konusuna gelince 64 gb normal kullanıcıya fazla fazla yeter resim ve video için de hafıza kartı kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramguneri1453 -- 28 Şubat 2021; 8:52:21 >
  • anaconda31 A kullanıcısına yanıt

Ekranı alkol ve türevi kimyasallar içeren şeylerle silmek, ekrandaki oleofobik kaplamanın vaktinden önce zayıflayıp ekranın normalden daha fazla ve daha hızlı kir tutmasına, hatta kaplamanın bozulup soyulmasına dahi sebep olabilir. Bu yüzden alkolü ASLA tavsiye etmiyorum!   Ama alkol İÇERMEYEN bir ıslak mendille silmenin ekrana zarar vereceğini sanmam  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 28 Şubat 2021; 19:2:31 >
  • Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Arada bir su ile siliyorum sorun olurmu 😁😁
  • arkadaslar benim cihazın kamerası portre moduyla çekiyor.Sizde de var mı boyle hata güncellemeden sonra oldu.Mesela kağıt çekiyorum sag yada sol tarafı hep flu

• bayramguneri1453 B kullanıcısına yanıt

Hocam bende ilk başlarda xiaomi markasını seviyordum ama gönlüm geçti. Bende 9s var garantisiz almıştım 1800 veren var tanıdık ben 2000e almıştım. Satıp 7 düşünüyorum beni düşündüren işlemcisi ve kamerasi sizce hangisi daha iyiydi pocomu realmemi

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt

Poco kaba ve kamera tasarımı kötü artısı çift stero hoparlörler şahsen realme 7 daha iyi geldi bana

Nemli bir bezle silmekten zarar gelmez   Nemli diyorum ama, ıslak değil; ona dikkat edin. Sonra telefon sıvı teması sebebiyle hasar görürse benden bilmeyin  

Ben direk Kovaya su doldurup öyle atıyorum :D

Detaylı iç-dıș temizlik yapıyorsunuz yani siz 

Ben direk bataryayı söküp işlemciyi yıkıyorum ŞDJSŞJDŞDJFLDJDŞDBDLDB (tavsiye edilmez :dd)

Yok, o öyle olmaz   Bataryayı da dışındaki koruyucu etikete kadar söküp yıkamak lazım, tam temizlik ancak böyle sağlanabilir   

• Arkadaşlar telefon ile görüşürken ses kaydı yapma (call recorder) özelliği var mı bu telefonda?

Samsung'tan geçen bir kullanıcı olarak Samsung arayüzünü arıyorum.

Batarya olarak Amoled ekranlı M31S'in daha uzun süre gideceği bellidir.

Ama aralarında 500 TL civarı bir fiyat farkı var. 1 saat fazla ekran süresi için değer mi karar vermek size düşer.

Şimdilik aradığım özellikler ; Ana ekrana kişilerinizden birisinin kartvizitini ikon olarak ekleyemiyorsunuz.

Ana hafıza veya SIMCard'ta bulunan bir klasörü yine ana ekrana kısayol ikonu ile ekleyemiyorsunuz. Çok başarılı olmayan dosya yöneticisinden o dosyayı arayıp bulmanız gerekiyor.

4 yıllık telefonumun bataryası mı eskimişti bilmiyorum ama IPS ekranlı bu cihazın batarya süresi bana oldukça yeterli geldi.

Bu telefonu almadan önce bu üç telefon arasında ben de kalmıştım. POCO'nun ekran sararması ve bazı kronik görünen sorunları nedeniyle ilk olarak onu elemiştim. Daha sonra da 500 TL.nin cebimde kalmasının beni daha mutlu edeceğini düşünerek bu telefonda karar kıldım. Yukarıda bahsettiğim arayüz eksikliği haricinde oldukça memnunun. Akıcılığı oldukça güzel.

• arkadaşlar benim cihazımdaki 64 mp olan kamera çalışmıyor.Sizde bu problemin yaşayan var mı.Gcam de yükledim.Ondada çalışmıyor.

• hakman19007 H kullanıcısına yanıt

Denedim bende sorun yok çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.