Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
10
Favori
55.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende çalışıyor
  • hp_anka H kullanıcısına yanıt

8.1 i kurup denedin mi? 8.1 bende de çalışmıyor. 7.4 olabilir sendeki.

Bu arada güncelleme bataryaya yönelik. Yukarıda bahsettiğim uygulamaların pil tüketme sorunu çözülmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon kilit ekranında hava durumunu göstermiyor. Sizde de aynı mı durum? Ekranı kaydırıp kilidi açınca görebiliyorum sadece.

• osassuna O kullanıcısına yanıt

Ben zaten kendi uygulamasını kullanmıyorum. Bende kilit ekranında hiç gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihba -- 9 Şubat 2021; 20:35:3 >
  • Merhabalar herkese asus zenfone 3 telefonum bozuldu kendime yeni telefon alacağım bütçem 2000 2800 arası. Facebook hasan baharda oneplus n10 2365 tl bir de realme 7 var 2650 tl ilk önceliğim kamera, oyun fazla oynamam ve 0 telefon arıyorum. Oneplusta imei çekincem var sürekli onunla uğraşırmıyım diye.. Sizce kamera açısından hangisi tercih edilmeli. Yanlış bilmiyorsam realme 7de ımx682 var nord n10 da ise omnivision lens var.

• NightyFrozen N kullanıcısına yanıt

Bence OnePlus al

• 8 saat pil performansı nasıl ?
    Oyun varsa 2 3 saat iyi ama oyun yoksa kötü biraz
  • enesSjsjsj E kullanıcısına yanıt
    O aralıkta oyun oynamamıştım.
    Pil konusunda takıntılı biri değilim ama, buraya atılan ekran sürelerini görüyorum daha fazla neden benimki daha düşük olabilir Bir sorun mu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hp_anka -- 16 Şubat 2021; 15:10:3 >
    Ben en fazla o oyunsuz 60 hz 13 saat görmüştüm
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum kilit ekranında bütün uygulamalardan gelen bildirimleri naısl engelleyebilirim
  • İyi forumlar arkadaşlar bu cihazın kronik bir sorunu sıkıntısı var mıdır? Realme 7, poco x3 ve m31 arasında kaldım. m31 in işlemcisi 1 sene sonrası için beni düşündürüyor açıkçası realme7 nin 300k antutusu varken m31 in 190k.

Ayarlar - Bildirimler ve durum çubuğu - Bildirimleri yönet - Kilit Ekranı Bildirimleri - Görüntüleme

Bildirimleri yönet kısmında en üstte kilit ekranında görüntüleme var. Oradan ayarlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Residentevil2

İyi forumlar arkadaşlar bu cihazın kronik bir sorunu sıkıntısı var mıdır? Realme 7, poco x3 ve m31 arasında kaldım. m31 in işlemcisi 1 sene sonrası için beni düşündürüyor açıkçası realme7 nin 300k antutusu varken m31 in 190k.

Ben de aynı telefonlara bakıyorum ve benim de aklımda Realme 7 var. Siz aldınız mı telefonu? Aldıysanız düşüncelerinizi söyler misiniz?

Bir de tüm arkadaşlara sorayım. Önceliğim kamera ve batarya olacak. Oyun vs oynamıyorum, sosyal medya sadece. Realme 7 tavsiye eder misiniz?

Ya da bu önceliklere göre bana tavsiyede bulunabileceğiniz 2-2.500 TL arası başka bir telefon var mıdır?

• Tuykil T kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin aralıkta en alınası telefon bu gibi duruyor. Batarya süreleri ortalama 10-12 saat arası geziyor. Kamera olarak da galeride benim yüklediğim fotoğraflar var. Hoşuna gidecek mi bi bak istersen ☺️
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuykil

Ben de aynı telefonlara bakıyorum ve benim de aklımda Realme 7 var. Siz aldınız mı telefonu? Aldıysanız düşüncelerinizi söyler misiniz?

Bir de tüm arkadaşlara sorayım. Önceliğim kamera ve batarya olacak. Oyun vs oynamıyorum, sosyal medya sadece. Realme 7 tavsiye eder misiniz?

Ya da bu önceliklere göre bana tavsiyede bulunabileceğiniz 2-2.500 TL arası başka bir telefon var mıdır?

Alıntıları Göster

Aynı önceliklere sahip biri olarak Realme 7 aldım. Kamerasından da pilinden de çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim o fiyat aralığı için.

• Arkadaşlar 6gb ram var ama her şey boşta 3ünü kendisi kullanıyor ha kasıyor mu kasmıyor ama sizde kaç acaba merak ettim, neler önerirsiniz?

-telefonu daha yeni aldım-

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgikölesiöğrenci

Arkadaşlar 6gb ram var ama her şey boşta 3ünü kendisi kullanıyor ha kasıyor mu kasmıyor ama sizde kaç acaba merak ettim, neler önerirsiniz?

-telefonu daha yeni aldım-

Realme 7 ANA KONU

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.