Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
10
Favori
55.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Realme 7 (Asya) modeli için mevcut en son yazılım güncellemesi:

https://download.c.realme.com/osupdate/RMX2151PU_11_OTA_0750_all_P8oZH4WLmegj.ozip

- Tam boyutlu ROM (başka bir şey gerektirmez)

- Yükleme esnasında/sonrasında verileriniz silinebilir, önemli dosyalarınızı MUTLAKA yedekleyin!

- Güncellemeye başlamadan önce telefonun yeterince şarj edilmiş olduğundan emin olun ve güncelleme esnasında telefon yanıt vermiyor/süreç ilerlemiyor gibi görünse dahi ASLA panik yapıp cihazı kapamaya veya yeniden başlatmaya çalışmayın. Biz de A.69 güncellemesini yaparken telefon bir ara donar gibi oldu (yaklaşık 5-10 dakikalık bir süre sanırım) ama daha sonra yükleme devam etti ve süreç problemsiz bir şekilde tamamlandı.

- Zamanınız ve enerjiniz bolsa yükleme sonrası telefonu sıfırlamanızı tavsiye ederim.

- Yükleme sonucu garanti dışı kalan veya tuğlaya dönen telefonlar, çalmayan alarmlar ve termonükleer savaş gibi konularda sorumluluk KABUL EDİLMEZ! Realme 7 ANA KONU 

Kolay gelsin Realme 7 ANA KONU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 22 Ocak 2021; 3:12:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftalık izinde evden hiç çıkmadım.

Geceleri uçak moduna alıp wifiyi açık bıraktım, oyun hiç yok.

Gün içinde mobil veri açıktı genelde.

Rekor denemesi gibi bir niyetim yok, merak edip bi bakayım dedim pil değerlerine, 5 gündür şarja takmamışsın dedi telefon bana 😀

Boşuna 1000 tl fazladan verip m51 alacaktım az kalsın.

Realme 7 ANA KONU
    Realme 7 ANA KONU
    Realme 7 ANA KONU
    Realme 7 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: osassuna

Hangi sürüm ve nereden indirdiniz öğrenebilir miyim?

Alıntıları Göster

Özür dilerim yukarıda yanlışlıkla a.75 yazmışım. Realme'nin yayınladığı a.74 güncellemesini kullanıyorum.

• Pixel cam için sormuştum ama 😀

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Telefonunuzdan memnunsanız bir süre daha idare edebilirsiniz hocam Realme 7 ANA KONU  Bir telefonu birkaç yıl kullanıp birden birkaç nesil atlayınca aradaki fark insana devasa geliyor ve boșa para vermișlik hissi azalıyor Realme 7 ANA KONU  Hoș, Realme 7 ile Mi A2 Lite arasında bile ciddi fark bulacağınızı düşünüyorum ben. Ama elinizdekinden mutluysanız telefonu sırf değiştirmiș olmak için değiştirmek de çok mantıklı değil bence şu ekonomide Realme 7 ANA KONU 

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi cihazin pili. Günlük işlerde işimi görüyor fazlasıyla. 2.5sene olucak alalı az kaldı. Yazılımı kötü bazen bezdiriyor. Onun dışında oyun performansı vs çok düşük kaldı artık. Batarya ekran sürem düştü. Cihaz şarj olma süresi çok uzun geliyor artık.

Yani biraz daha ölene kadar beklesem mi yeni cihaz mı alsam bilemedim ama biraz daha bekleyeyim diyorum. Redmi note 10 ve realme 8 serileri yaza doğru gelir hem. Teşekkürler.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Ben telefonla neredeyse hiç oyun oynamıyorum ama telefon benim kullanım amacıma göre yavaş kaldığı zaman bana da eziyet gibi geliyor, o açıdan sizi çok iyi anlıyorum hocam Realme 7 ANA KONU 

Az önce yabancı sitelere baktım da Realme 8'in muhtemelen Dimensity 720 ile çıkacağı yazılmış. Ham kas gücü olarak Helio G95 ile arasında devasa bir fark olacağını sanmıyorum; ama -her ne kadar birkaç sene daha önemi olmayacağını düşünsem de- 5G desteği ile gelecek ve büyük olasılıkla G95'ten daha verimli bir SoC olacak. Yine 3000 lira civarın bir fiyatla satışa çıkacak olursa alınabilir Realme 7 ANA KONU  O yüzden bekleme stratejiniz mantıklı göründü bana Realme 7 ANA KONU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 22 Ocak 2021; 22:34:21 >
  • quote:

Pixel cam için sormuştum ama 😀

:)) bu var bende.

PixelCam_Dise_V2.0_final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihba -- 22 Ocak 2021; 19:50:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihba

:)) bu var bende.

PixelCam_Dise_V2.0_final

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim. Var mı hataları acaba? Gerçi ben sadece gece modunu kullanırım galiba. Bir de nereden indirebilirim?

• osassuna O kullanıcısına yanıt

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-jairo_rossi//

https://pixelcambrasil.com.br/

Ben LG V30+ kullanıcısı olduğum için PixelCam değil trCamera kullanıyorum, o yüzden burada paylașılan modların güvenilirliği hakkında kesin bir bilgim yok ama sanırım problem yaşamazsınız hocam Realme 7 ANA KONU 

• quote:

Çok teşekkür ederim. Var mı hataları acaba? Gerçi ben sadece gece modunu kullanırım galiba. Bir de nereden indirebilirim?

Alıntıları Göster

Realme 7 • Narzo 20 Pro Group isimli telegram grubundan indirebilirsin ama gece modu maalesef çalışmıyor.

• Arkadaş bu always on edge programı nasıl kullanılıyor, bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim. Ben bir türlü yapamadım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihba -- 22 Ocak 2021; 23:57:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

1 haftalık izinde evden hiç çıkmadım.

Geceleri uçak moduna alıp wifiyi açık bıraktım, oyun hiç yok.

Gün içinde mobil veri açıktı genelde.

Rekor denemesi gibi bir niyetim yok, merak edip bi bakayım dedim pil değerlerine, 5 gündür şarja takmamışsın dedi telefon bana 😀

Boşuna 1000 tl fazladan verip m51 alacaktım az kalsın.

Arada 5 10 dakikalık şarja takmış olabilirsiniz. Değerler çok uçuk çünkü. Eğer bunlar gerçek değerler olsaydı kullanılabiliri 2 saatten çok daha fazla vermesi lazımdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihba

Realme 7 • Narzo 20 Pro Group isimli telegram grubundan indirebilirsin ama gece modu maalesef çalışmıyor.

Alıntıları Göster

Tam gece modu çalışmıyor demeye gelmiştim ama benden önce yazmışsın. Hatta yavaş çekim de çalışmıyor. Yine de teşekkür ederim. Araya araya bulurum umarım adam gibi çalışan bir GCam yoksa hayal kırıklığı olacak bu işin sonu.

• takmadım hocam, eminim.

izinli olduğum için evden hiç çıkmadım.

akşamları uçak moduna aldım sürekli.

e haliyle sürekli şebeke değişim arama gibi pil sömüren etkenler devre dışıydı.

o gün fulledim ve yine evdeyim kullanım senaryom aynı buyrun değerler

Realme 7 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 23 Ocak 2021; 11:43:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tam gece modu çalışmıyor demeye gelmiştim ama benden önce yazmışsın. Hatta yavaş çekim de çalışmıyor. Yine de teşekkür ederim. Araya araya bulurum umarım adam gibi çalışan bir GCam yoksa hayal kırıklığı olacak bu işin sonu.

Alıntıları Göster

Şuan en stabil bulduğum bu. Gece çekimi telefonun da kötü değil aslında, ben beğeniyorum. Gcam'ı video ve küre çekim için kullanıyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

takmadım hocam, eminim.

izinli olduğum için evden hiç çıkmadım.

akşamları uçak moduna aldım sürekli.

e haliyle sürekli şebeke değişim arama gibi pil sömüren etkenler devre dışıydı.

o gün fulledim ve yine evdeyim kullanım senaryom aynı buyrun değerler

Pardon, geceleri uçak moduna alıyorum yazmışsın onu dikkate almamışım. Çok iyi değerler gerçekten, hatta müthiş. Ben 25 saattir tasarruf moduna almadan kullanıyorum 5.5 saat ekran sürem var ve içinde oyun, film, whatsapp vs de var şuan %16. Benim için müthiş değerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihba -- 23 Ocak 2021; 11:50:45 >
  • fatihba F kullanıcısına yanıt
    oyun hiç oynamıyorum desem yeridir,

bu son evde olduğum haftada attığım değerlerde oyun hiç yok mesela.

ayrıca telefon ilk kurulurken ve sonrasında yapılan ayarlar çok fazla etkili oluyor pil ömründe.

ben titizlikle her aşamayı ayarı pil ömrünü arttıracak şekilde yapıyorum.

ekran tazeleme 60hz,tuş ekran sesleri, klavye titreşimi, konum, senkronizasyon sıklığı, kullanım istatistiklerini gönderme, animasyon ayarları, oto parlaklık, performans modu, pil ömrü vs vs tüm ayarlar pil daha iyi gitsin üzerine ayarlı.

Tel zaten hızlı, performas seçeneği ve 90hz sadece oyun yada maç izlerken aktif ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • osassuna O kullanıcısına yanıt
    Hocam g camator uygulamasında uygun bir sürüm var. Tamam kasılıyor çokça ama en azından gece modu çalışıyor.
  • Herkese yeniden merhaba. Demek istiyorum ama biraz daha zaman var 😄 Bir yerden realme ui 2.0 ve android 11 test sürümünü buldum. Onu deniyorum. Kısa zaman sonra deneyimlerimi paylaşacağım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.