Şimdi Ara

REALME 6 PRO #ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
13
Favori
52.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hatalı tercih olduğunu düşünsem ben kendime almazdım zaten telefonu Poco X3 ön sipariş fiyatıyla kaçırılmayacak bir telefonu bence de. M51'de aslında 7 bin Mah için 15W şarj hızı çok düşük. Realme 65W şarj destekli 7-8 bin Mah bataryalı telefon çıkarsa direkt alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duwar -- 24 Kasım 2020; 21:18:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: didici

Hocam yapı kredi ben de kullanıyorum son olarak bugün kullandım sorun yok, bir comodo antivirus indirip taratın belki zararlı uygulama vardır. Ben usb hata ayıklamayı bile açtım ki güvenlik açığı olarak geçer yine de sorun yok. Merak ettim şimdi nedenini, sonucu yazarsanız memnun olurum.

hocam zararlı 2 yazılım buldu kaldırdım ama sorun devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duwar

Hocam hatalı tercih olduğunu düşünsem ben kendime almazdım zaten telefonu Poco X3 ön sipariş fiyatıyla kaçırılmayacak bir telefonu bence de. M51'de aslında 7 bin Mah için 15W şarj hızı çok düşük. Realme 65W şarj destekli 7-8 bin Mah bataryalı telefon çıkarsa direkt alırım.

Benimde tam aklımdan geçen buydu. 65w şarj ile 7-8k bataryalı bir realme :)

Bence yakında gelir böyle birşey.

• bugün güncelleme geldi rmx2061_11_A.32 sürümü yüklendi, yine denedim yapı kredi uygulamasında problem yok, sizin son "sistem güncellemenizde" sorun mu çıktı acaba? sanki fabrika ayarlarına dönmeniz gerekecek gibi !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didici -- 26 Kasım 2020; 1:33:48 >
  • tam kaplamalı kılıflardan kullanan var mı? kaliteli bir kılıf ve ekran koruyucu bakıyorum

• quote:

tam kaplamalı kılıflardan kullanan var mı? kaliteli bir kılıf ve ekran koruyucu bakıyorum

Cam ekran koruyucu daha yok. Bir sürü telefonu gezdim başka modellerin olur buda diye takmaya çalıştılar ama ekran köşelerindeki radüs değerleri farklı tam uymadı. Ben bulamadım.

Arka kılıf hiç bakmadım :)

• Bende geçtim yeni sürüme. Eklemeler ;

REALME 6 PRO #ANA KONU
    REALME 6 PRO #ANA KONU

• andios kullanıcısına yanıt

alışveriş sitelerinde tam uyumlu, lazer kesim falan diye yazmışlar da onlardan alayım diyorum, mağazalara gönderilmiyor çoğu ürün,

öncelikle hem arka hem ön korumalı aşağıdaki gibi bir ürün düşündüm:

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/realme-6-pro-on-arka-lensun-esneyebilen-nano-ekran-koruyucu-P432868362

bir de aşağıdaki ürünlerden var, telefonu kabalaştırır mı ve ön jelatini kaliteli midir emin olamadım:

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/realme-6-pro-kilif-360-koruma-realme-6-pro-kirilmaz-nano-cam-P358618350

• quote:

alışveriş sitelerinde tam uyumlu, lazer kesim falan diye yazmışlar da onlardan alayım diyorum, mağazalara gönderilmiyor çoğu ürün,

öncelikle hem arka hem ön korumalı aşağıdaki gibi bir ürün düşündüm:

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/realme-6-pro-on-arka-lensun-esneyebilen-nano-ekran-koruyucu-P432868362

bir de aşağıdaki ürünlerden var, telefonu kabalaştırır mı ve ön jelatini kaliteli midir emin olamadım:

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/realme-6-pro-kilif-360-koruma-realme-6-pro-kirilmaz-nano-cam-P358618350

Paylaştığınız bu ilk link : https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/realme-6-pro-on-arka-lensun-esneyebilen-nano-ekran-koruyucu-P432868362

Realme 6 pro için değil. Ekran ortasında damla çentik kamera için boşaltma var.

İkinci linkte ise kırılmaz cam görseli yok. Arka kılıflar dayanıklımı bilinmez ama siyah olanı şık geldi gözüme.

• quote:

Orijinalden alıntı: andios

Cam ekran koruyucu daha yok. Bir sürü telefonu gezdim başka modellerin olur buda diye takmaya çalıştılar ama ekran köşelerindeki radüs değerleri farklı tam uymadı. Ben bulamadım.

Arka kılıf hiç bakmadım :)

Alıntıları Göster

Merhaba, bu model fabrikadan ekran koruyucu ile geliyor mu? Bazı realme modellerinin bu şekilde geldiğini okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aleyk83

Merhaba, bu model fabrikadan ekran koruyucu ile geliyor mu? Bazı realme modellerinin bu şekilde geldiğini okumuştum.

Alıntıları Göster
    Evet kutudan ekran koruyuculu çıkıyor artı arka koruyucu kılıfta çıkıyor.
  • Son güncelleme sonrası herhangi bir sıkıntı yok. Hızlı akıcı. Batarya ömrü yine alkışı alıyor :)

REALME 6 PRO #ANA KONU
  • Benim tel video çekerken duruyor. 2 defa oldu. 2dk sorunsuz çekti sonra ekran dondu. Donan videoyu devam ettirdim videoda donuk çıkıyor. Var mı bu sorunu olan?

Videolar çekiyorum hocam ama hiç başıma gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çoğu sesi kaydetmeme sorunu haricinde bir sorun yok gibi, ama zaten fazla video çekmedim henüz.

Ek: ses kayıt işini araştırdım xda sitesinde de bir arkadaş sormuş aynı soruyu, rusların 4pda sitesinde çözümü var diye bağlantı konmuş, o siteye de baktım telefonu pasif root yapma yöntemiyle(magisk) root yaparak sisteme eklenecek ve ses kayıt sorununu düzeltecek bir dosya paylaşmışlar. Sistemle oynamamak için yapmadım şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didici -- 30 Kasım 2020; 1:19:1 >
  • didici D kullanıcısına yanıt
    Bundan bir onceki guncellemeyle bende videodaki ses sorunu cozulmustu. Hatta sadece videoda degil direkt ses kaydedici uygulamada denedigimde de kesiliyordu ses. Uzun sure kayit aldim denemeler yaptim 5-6 dakikalik youtube da muzik videolari kaydettim bi sikinti kalmamisti.
  • Enteresan video donma sorunu bende var sadece o zaman. 64gb samsung evo plus hafıza kartım var belki bu bir etken olabilir. Gerçi videoyuda sorun olmasın diye telefon hafızasına kaydediyorum.. Şimdi realme ye yasam sıfırlama diyecek direk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 1 Aralık 2020; 6:43:9 >
  • Arkadaşlar merhaba; bende realme almak istiyorum ama öncesinde bir kaç noktada fikrinizi almak isterim. Ben sık telefon değiştirmeyi sevmeyen biri olarak önceki telefonum lenova vibe x2'yi yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. Realme 6 (4 gb) ve Realme 6 pro ağır basıyor; telefonuun kullanış amacı instegram, whatsapp ve görüşme harici kullanmıyacağım, birde çok gezen biri olarak kamera bir tık iyi olsa fena olmaz tabi :) Realme 6 nın 8 gb almam neden dersenız guncel fiyatı ile şu an zaten proya yakın, burayı incelemem sonucunda bir samsung m51 de aklıma kazınmadı değil, birde kamera ları özellikleri aynı ama realme 6 (4gb) ve pro'nun sanırım aynı performans (kAMERALARI) gösteriyor diye düşünüyorum? 2 adet alacağımdan biraz karasız kaldım arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var REALME 6 PRO #ANA KONU 

• tcmaxe T kullanıcısına yanıt

Teknosalarda ve Vatan bilgisayar mağazalarında var zaten, bence git video ve foto verimliliğini kontrol et, kendine uygun olup olmadığına en iyi sen karar verebilirsin. Vatan bilgisayar mağazalarında bu model teşhir ürün satışı bile başlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: tcmaxe

Arkadaşlar merhaba; bende realme almak istiyorum ama öncesinde bir kaç noktada fikrinizi almak isterim. Ben sık telefon değiştirmeyi sevmeyen biri olarak önceki telefonum lenova vibe x2'yi yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. Realme 6 (4 gb) ve Realme 6 pro ağır basıyor; telefonuun kullanış amacı instegram, whatsapp ve görüşme harici kullanmıyacağım, birde çok gezen biri olarak kamera bir tık iyi olsa fena olmaz tabi :) Realme 6 nın 8 gb almam neden dersenız guncel fiyatı ile şu an zaten proya yakın, burayı incelemem sonucunda bir samsung m51 de aklıma kazınmadı değil, birde kamera ları özellikleri aynı ama realme 6 (4gb) ve pro'nun sanırım aynı performans (kAMERALARI) gösteriyor diye düşünüyorum? 2 adet alacağımdan biraz karasız kaldım arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var  

Kullanım şartlarınıza göre şuan her model sizi memnun eder gibi görünüyor :) ben 8 aydır realme 6 pro kullanıyorum çok memnunum. Son telefonumu 5 yıl kullandım. Ondan ince İPhone 4 vardı 5 yıl kullandım. Hiç sevmem telefon değiştirmeyi bende sizin gibi. Realme 6 pronun da min 5yıl gideceğini düşünüyorum. Kaliteli bir model.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.