Şimdi Ara

REALME 6 PRO #ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
13
Favori
52.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andios

Note 8 pro da sıkıntı mı yaşadınız? Çünkü bir birbirlerine çok yakın modeller.

Alıntıları Göster
    Ben çok sık telefon değiştiren biriyim. Note 8 proyu daha evvelde kullanmıştım. Realme 6 pro nun daha iyi bir telefon olduğunu düşünerek 1600 lira fark vererek aldım. Daha doğrusu sipariş verdim henüz gelmedi. Ekranı kamerası ve sesi daha iyidir diye düşünüyorum.
    Bakalım İnşallah yanılmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 18 Haziran 2020; 12:4:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Ben çok sık telefon değiştiren biriyim. Note 8 proyu daha evvelde kullanmıştım. Realme 6 pro nun daha iyi bir telefon olduğunu düşünerek 1600 lira fark vererek aldım. Daha doğrusu sipariş verdim henüz gelmedi. Ekranı kamerası ve sesi daha iyidir diye düşünüyorum.
    Bakalım İnşallah yanılmam

Alıntıları Göster
    Anladım. Ekranı çok güzel. Ses konusunda kesinlikle mutlu olacaksınız. Hem çok yüksek hemde çok temiz bir ses sistemi var. P30 pro ile kıyaslarsam çok daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Anladım. Ekranı çok güzel. Ses konusunda kesinlikle mutlu olacaksınız. Hem çok yüksek hemde çok temiz bir ses sistemi var. P30 pro ile kıyaslarsam çok daha iyi.

Alıntıları Göster
    Zaten internetteki incelemeleri değil sizin telefon hakkında yazdıklarınızı okuduktan sonra almaya karar verdim. Sanırım kullanan sayısı çok az gerektiği kadar reklam yapılmadı galiba.
    Daha evvel denemek için Realme 6i kalıp kullandım bataryası müthiş ama hem sesi zayıf hem de açık havada ekranı hiç görünmüyordu üç dört gün kullanıp sattım sonra note 8 pro aldım onuda bir haftadır kullanıyorum ama daha evvel kullandığım için değişiklik istedim.

• quote:

Zaten internetteki incelemeleri değil sizin telefon hakkında yazdıklarınızı okuduktan sonra almaya karar verdim. Sanırım kullanan sayısı çok az gerektiği kadar reklam yapılmadı galiba.
    Daha evvel denemek için Realme 6i kalıp kullandım bataryası müthiş ama hem sesi zayıf hem de açık havada ekranı hiç görünmüyordu üç dört gün kullanıp sattım sonra note 8 pro aldım onuda bir haftadır kullanıyorum ama daha evvel kullandığım için değişiklik istedim.

Alıntıları Göster
    Şimdi teknik değerlere bakarsa 800nit-1200nit değerleri konuşulan O ledlere ziyade max 480nit bir ekranı var bu telin.

Yani 10bin TL'lik modeller ile kıyaslamamak lazım :))

• quote:

Şimdi teknik değerlere bakarsa 800nit-1200nit değerleri konuşulan O ledlere ziyade max 480nit bir ekranı var bu telin.

Yani 10bin TL'lik modeller ile kıyaslamamak lazım :))

Alıntıları Göster
    Tabi ki,parasına göre iyi bir telefon👍

• REALME 6 PRO #ANA KONU

• Bu realme 6 pro telefonun büyük bilgisini buradan aldım. Yakında bu akıllı telefonu satın alacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumarsaha

Bu realme 6 pro telefonun büyük bilgisini buradan aldım. Yakında bu akıllı telefonu satın alacağım...
    Şimdiden hayırlı olsun. İlk izlenim şu olur tahminimce bu paraya bu performans bu kamera helal olsun valla 😄

• quote:

Şimdiden hayırlı olsun. İlk izlenim şu olur tahminimce bu paraya bu performans bu kamera helal olsun valla 😄

Alıntıları Göster
    Bugün sabah kargodan aldım,telefonu gayet iyi buldum ama sanırım volte çalışmıyor yada ben bulamadım.
    Onun dışında kamerasını çok beğendim..
    Henüz tam fikir sahibi olamadım

• grolof kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullan. Volte yok. İhtiyaçta yok. Ses kalitesi de güzel seviyesi de.
    Bir zaman sonra insan neden 7bin 10bin verir ki bir telefona dedirtiyor 😄

• quote:

İyi günlerde kullan. Volte yok. İhtiyaçta yok. Ses kalitesi de güzel seviyesi de.
    Bir zaman sonra insan neden 7bin 10bin verir ki bir telefona dedirtiyor 😄
    Haklısın, bence o kadar para vermeye gerek yok ayrıca ekranıda kamerasıda gayet iyi fm radyo hafıza kartıda diğer artıları.👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 22 Haziran 2020; 17:7:51 >
    Aynen. Artı şu kavisli ekran saçmalığınında olmadığı bir model. :)

Tatilde sosyal medyaya ara verince süreler böyle :)
    REALME 6 PRO #ANA KONU

• Ayrıca şarj konusundan hiç bahsetmedim.
    Efsane bir hızlı şarj durumu var telefonda ya. İlk mesajdaki incelemede 0 dan 100e 55dk çıkıyor. %20 iken bağlıyorum bir kahve molası alıyorum elime %80. Yok böyle birşey. Amiral katili 😄

• quote:

Ayrıca şarj konusundan hiç bahsetmedim.
    Efsane bir hızlı şarj durumu var telefonda ya. İlk mesajdaki incelemede 0 dan 100e 55dk çıkıyor. %20 iken bağlıyorum bir kahve molası alıyorum elime %80. Yok böyle birşey. Amiral katili 😄
    Evet ben de şimdi şarja taktım çok hızlı şarj ediyor şimdiye kadar kullandığım telefonların içinde en hızlı şarj eden telefon bu.
    Vallahi çok beğendim ben telefonu. Çoğu kimse farkında değil

İşten anlayanlar realme 'nin farkındalar ama eminim çekiniyorlardır acaba nasıl diye.

Artı realmenin konu yeri diğer Android modellerden taşınarak Android telefonlar ana sayfasına acilen alınmalı.

Yöneticilere bildiririm :)

• quote:

İşten anlayanlar realme 'nin farkındalar ama eminim çekiniyorlardır acaba nasıl diye.

Artı realmenin konu yeri diğer Android modellerden taşınarak Android telefonlar ana sayfasına acilen alınmalı.

Yöneticilere bildiririm :)
    Vallahi her yönüyle çok beğendim telefonu kamerası güzel şarjı mükemmel şu anda yüzde yetmiş şarjı var 3 saat 16 dakika ekran süresi almışım yani ortalama 8 ile 10 saat arası ekran süresi veriyor daha ne olsun.
    bence şu anda 5000 liralık telefonlardan daha iyi.
    Bu telefonun nasıl farkına varmazlar hayret ediyorum

• merhaba telefonun kulaklık performansından memnun musunuz? bu telefonu düşünüyorum htcden geçeceğim ona göre teşekkürler.
  • quote:

Vallahi her yönüyle çok beğendim telefonu kamerası güzel şarjı mükemmel şu anda yüzde yetmiş şarjı var 3 saat 16 dakika ekran süresi almışım yani ortalama 8 ile 10 saat arası ekran süresi veriyor daha ne olsun.
    bence şu anda 5000 liralık telefonlardan daha iyi.
    Bu telefonun nasıl farkına varmazlar hayret ediyorum

Alıntıları Göster
    Gürol abi nasılsın? 4 aydır sesini duymuyordum S10 konusunu terk edip s20 ye geçtiğimden beri. Merak ettim seni bakalım hangi telefonlara yelken açmışsın diye. Bu konuda buldum seni. Bu telefon hakkında hiç bir bilgim yok. Hayırlı olsun güle güle kullan. Bakalım bundan ne kadar sürede sıkılacaksın. Yorumlarına göre uzun süre kalacaksın gibi çok beğenmişsin.

• Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Kutudan kulaklık çıkmıyor. Ben elimdeki iPhone 8 kablolu kulaklık ile denedim ve beğendim.

• Sıfır kısıtlama. Tam performans. Ekran 90hz ile sürelere devam 💪
    . REALME 6 PRO #ANA KONU

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.