Şimdi Ara

Realme 5i Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
19
Favori
67.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah devam eder ama emin olmamak lazım en azından 4-5 gün kasmaz ise ben ikna olurum iyi olduğuna 😅 bu arada hard reset atınca uygulama fotoğraf rehber falan siliniyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetow123 A kullanıcısına yanıt
    Evet silinir, sd karta yedekleme yapabilirseniz ya da google drive gibi bulut uygulamalarına yedekleme yaparsanız oradan tekrar yükleyebilirsiniz bilgilerinizi.
  • Pil süreniz nasıl hocam, sanki güncellemeden sonra batarya daha uzun süre gidiyor gibime geldi. Şuan %33 şarj var ve ekran açık kalma süresi 11 saat 36 dakika. Bi önceki sürümde %20 lere inmişti çoktan.
  • C48 den sonra gene gelistiriciden donanım katmanlarını devre dışı bırak diyor musunuz.ben demezsem tel gene kasiyo..arka plandaki uygulamalar donmaya yada çalışmamaya devam ediyo..mesela virüs tarayıcı calisirrken ben Chrome a geçeyim virüs tarayici arkaplanda calismiyo, taramiyo..android 9 da arka planda CCleaner, oyun, virüs tarayici hepsi akıcı calisiyodu en az 7-8 uygulama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 23 Eylül 2020; 13:18:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prometheus58 kullanıcısına yanıt
    Pil süresinde bariz iyileşme var güncellemeden önceye göre hocam .

• Biz baya android 11 i bekleyecez yoksa yapacak bişey yok kasıyor

• ahmetow123 A kullanıcısına yanıt
    Hard reseti deneyin son olarak şu an ben sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerumTR -- 24 Eylül 2020; 11:9:25 >
  • Cihaz için Android 9'a downgrade yapma yöntemi yok mu? Hindistan sürümlü cihazlar için böyle bir imkan vardı diye okumuştum sanki.
  • İkide bir güncelleme yükleyin diye pop-up çıkıp duruyordu dün yanlışlıkla gece yükleye dokundum sonra ayarlardan kontrol ettim gece yükleme ve otomatik sistem güncellemesi kapalıydı yüklemez diye düşündüm. Sabah kalkığımda baktım ki Android 10 yüklenmiş... :(
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Direkt olarak yok . Hindistan sürümlerine var benim de gördüğüm kadarıyla.

• ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Cihaz akıcılığı nasıl ?

• Şuan için bir sıkıntı görmedim ben daha öncesinde de Hindistan ve Avrupa sürümlerini kullanmıştım akıcılıktan ziyade ısınma, parmak izi okuyucusunun algılamaması, çift dokununca ekranın geç açılması gibi sıkıntılar yaşamıştım.
    Şuan için sorun yok ama.

• ykpumtt Y kullanıcısına yanıt

• Android 10 güncellemesinden sonra hard reset atmıştım ondan sonra bir hafta kadar sıkıntı yoktu ama son güncellemeden sonra da arayüzdeki kasmalar hala devam ediyor.
  • Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bir arkadaşta bahsetti bu işlemi esas güncellemeden sonra yapmak gerekli .

• Güncelleme geldiğini okuyunca telefonu açıp güncelleme yaptım iki üç gündür aktif kullaniyorum. Önceki sayfalarda hangi sorunlari yazdiysam aynen devam hatta ve hatta whatsapptan atma sorunu 25-30 saniyede bir olmaya başladı yani arttı. Ekran sararma sorunu iki kez oldu bu iki günde. Batarya, ekran süresi vs. android 9'dan eser yok. Yani 13 14 saat ekran suresi alırken önceden 8 9 saat aralığında değişiyor şimdi. Uzar gider kısacası aynı tas aynı hamam. Telefonu emekliye ayırma vakti geldi hızlı giriş yaptılar ama çıkışları girişlerinden daha hızlı oldu. Selametle dostlar size bol sabırlar diliyorum.

• Scawn kullanıcısına yanıt
    Hard reset attıktan sonra denemenizi öneriyorum . Ben kesinlikle memnun kaldım . Cihaz android 9 daki performansı gösteriyor.

• Hard reset attım bugun son bir sans android 9'a downgrade etmeyi deneyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.