Şimdi Ara

Realme 5i Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
19
Favori
67.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Maşallah hocam ben oyun oynamıyorum zaten Xbox one x var basindayim

Telefondan alışkın değilim ama cod mobile affetmem arada oynuyorum birde tekefon yağ gibi akıyor maşallah yeterde artar bizim pederde iPhone 7 var barış uygulamalarda yavaş kalıyor birde peder bey öyle alo fekan der işi olmaz telefonla dedi takas edelim kabul etmedim😆

Alıntıları Göster
    İyi yapmışsın reis güncelleme alsın veya almasın. Bizim gibi ekonomik olarak çapı çerçevesi belli insanlara, bi' zarar ziyan olmazsa kendini senelerce kullandıracak bi telefon işte. Cem Yılmaz Fundamentals'ta anlatıyordu ya bu kadar hız ne işine yarıyor senin diye, yani hızı işimi görüyor daha da hızlısı ne katkı sağlayacak bana? Reflekslerim telefon kadar hızlı değilse, napayım çok şahane aşırı süper ultra hızlı telefonu? Telefon piyasasında herkes balıklama atladığı için, hiç "benim ihtiyacım ne?" diye soran yok. Adam 64 megapiksel görünce "oooooo iyiymiş alayım ben bunu" diyor. Yav alıyorsun da 64 megapikseli ne yapıyorsun sen onu söyle. Gidiyorsun masadaki bardağı çekiyorsun. Çiçek böcek çekiyorsun. Hayatında nasıl bir fark yarattı 64 megapiksel? 120 hz ekran diyorlar. Kardeşim sayfanın yenileme hızı ne kadar önemli bir özellik olabilir senin için bi açıkla yav. Eskiden insanlar, karşılaştıkları duruma ayak uydurmaya çalışırdı, ona göre şekil alırdı yerine göre. Şimdi istiyor ki "benim zevklerim isteklerim şunlar şunlar, her şey benim zevklerim ve isteklerime harfiyen uysun!". Sonra gerçekleşmeyince de sinirleniyor. Sonra elini sallasan sinir hastasına çarpıyor. Yaaa işte Realme 5i diye girersin sonra birden bi' ışık yanar Bedava hizmet len nasiplenin hayat kurtarır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon fiyatlarinin farkinda değiliz galiba.
    Realme 5i nin fiyatları arttı da diğerleri sabit mi kaldı. Bu telefonun fiyatı hala avantajli 5i yle karsilastirilan telefonlara bakın kaç tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 31 Mayıs 2020; 12:8:38 >
  • Android 10 stabil sürüm güncellemesi başlamış. Realme 5i  Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncelleme geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

güncelleme geldi
    Geldimi hocam az detay verin bana gelmedi boyut ne kdr

• quote:

Geldimi hocam az detay verin bana gelmedi boyut ne kdr

Alıntıları Göster
    Realme 5i  Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Geldi dediğiniz mayıs ayı güvenlik güncellemesi olmasın? Bana da bugün geldi güvenlik güncellemesi.

• Rastgele göndereceğiz diyorlar. Sonra sıranızı bekleyin diyorlar. Tam anlamasamda güncelleme kesin geliyor onu anladım. Geldi diyen arkadaş ne demek istedi bi açıklama getirse

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Alıntıları Göster
    3 gün önce geldi bana bu güvenlik güncellemesi bu

• Yav hocam o bana da geldi. Dediğim gibi kararlı sürüm kesin geliyor ama sırayla ama rastgele. Bahtımıza artık

• quote:

Orijinalden alıntı: S.H

Yav hocam o bana da geldi. Dediğim gibi kararlı sürüm kesin geliyor ama sırayla ama rastgele. Bahtımıza artık
    Hocam Survivor bitsin dönücem size uzun yazmışsınız es geçtim sanmayın

• S.H S kullanıcısına yanıt
    Geldi diyen arkadaş güvenlik güncellemesini diyor. Asıl güncelleme 1-2 hafta içerisinde gelir bence. Hem o sürede Hindistan'da stabil sürümü kullananların yorumlarını almış oluruz.

• Hocam realme community okuyorum devamlı. Orada, firma resmi kanal üzerinden, tüm kullanıcılar birkaç gün içinde güncelleme alacak demiş. 2 hafta sürmez gelir bu haftaiçi bence.

• quote:

Hocam Survivor bitsin dönücem size uzun yazmışsınız es geçtim sanmayın

Alıntıları Göster
    Sorun yok hocam tüm forumculara yönelik yazdım sen de nasiplen madem

• Kararli sürüm yayınlandı , 2 haftaya kadar bizde aliriz. Güncelleme den sonra telefonu full şarj da 5 saat ellemeyin yada 3 gün performans düşük şekilde kullanabilirsiniz diyor. Arka planda bazı işlemler olacakmış.

https://c.realme.com/in/post-details/1267108791854301184

• Güncelleme geldi herhalde.

Realme 5i  Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

• Sah_Emre kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mayıs ayı güvenlik güncellemesi.

• ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bana bugün düştü

• evet android 10 guncelledikten sonra.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.