Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
99.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çok teşekkür ederim hocam. makalenizi okudum ve yaptım emeğinize bilginize sağlık.

• Arkadaslar coloros a dönmeyi düşünüyorum ama içimde biraz tedirginlik var güvenlik konusunda sizce dönmek mantıklımı olur?
  • arkadaşlar telefon son güncelleme ile daha yavaş şarj oluyor gibi geldi sizde durum nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet aynen öle colorosda 1.20 saate ful oluyodu 0-100 şimdi 1.40saat arasinda🤷‍♂️
  • Merhaba degerli kullanicilar subat ayindan beridir realme 5 pro kullanicisiyim gecen hafta gelen guncelleme sonrasi cihaz kendi kendine uygulama kapatiyor arasira takiliyor ve sarji uzun doluyor acaba benzer sorunlari yasayan varmidir ?

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Şarjı uzun doluyor evet ama takilma donma gormedim bir defa uygulamadan atti sonra hic atmasi canavar gibi calisiyor sadece şajda sıkıntı bende🤷‍♂️
  • alibgc A kullanıcısına yanıt

Uygun kilif ve ekran koruyu oneriniz varmidir ? Kilif cok kotu lesti

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Valla ben kutudan cikan kılıfla devam ediyom hic arastirmadim kılıf filan🤷‍♂️
  • C08 ile beklemede şarj tüketimi problemi iyileştirilmiş bence. Geceden sabaha uyurken %7-8 yediği oluyordu bende. Modeme uzak odada yatıyorum. C08 sonrası %4-5 civarı yakıyor.

• Arkadaşlar batarya performansınız nasıl?
  • Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde C.08'e güncelledim.

İlk resim C.07 Batarya performansı

Realme 5 Pro [ANA KONU]

İkinci resim ise C.08 bataryası.. Temiz kurulum yapmadım. Telefonda güç tasarrufu modunda kullanıldı ve C.08 haftasonuna denk geldi daha çok WIFI kullanıldı.

Realme 5 Pro [ANA KONU]

C.08 de bekleme süresi bariz daha iyi. Bundan eminim.

@alibgc

• Çook iyileştirilmiş bana kalırsa colorosdan iyi bence🤷‍♂️
  • Son guncellemeden sonramı oldu bilmiyorum ama telefonu şarj kablosunu çıkarmama rağmen şarj simgesi duruyor ve şarj oluyor diyor. Donanımsalmi yazılımsal mi acaba
  • yasin58s Y kullanıcısına yanıt
    Ben böyle birşeyle karşılaşmadım.format atarsanız düzelir belki güncellemeden sonra temiz kurulum şart🙏
  • Realme 5 Pro [ANA KONU]

Bende sondurum böyle şarj konusu baya iyi coloros u aratmiyor🤷‍♂️
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin58s

Son guncellemeden sonramı oldu bilmiyorum ama telefonu şarj kablosunu çıkarmama rağmen şarj simgesi duruyor ve şarj oluyor diyor. Donanımsalmi yazılımsal mi acaba

İnşallah şarj soketi ile alakalı bir sıkıntı yoktur.

• Arkadaşlar bu coloros 6 da instagramda hikaye izledigimizde hızlı ifadeler neden çıkıyor birde hikayede mesaj satırına girmeden kaybolmuyor bu sorunu yaşahan varmı?
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    İnşaallah. Bir kaç gün farklı bir adaptör ve şarj kablosu ile şarj etmek zorunda kalmıştım. kablo sorunlu imiş. Şuan normale döndü gibi bakalım hayırlısı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba;

temiz kurulum yapacağım. Fakat telefon yedeğini düzgün alıp tekrar nasıl yükleye bilirim. Bütün ayarlar ıvız zıvır, mail whatsup, rehber, her türlü ayarımı yedek alabiliyor muyum?

Birde 5d nano koruma tavsiye deiyor musunuz a20 tam uyumlu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkanbrs -- 24 Aralık 2020; 8:33:9 >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.