Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
99.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    siteye yüklerken bozuluma olmuştur bendekinde bozulma olmuyor yakınlaştırınca
  • Note 8 kamerası çöptür hocam bunun yanında:)hele o meşhur sensör sorunları şaka gibi oldu o cihaz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı görüşte degilim.5 Pro Redmi Note8 Pro ile Redmi Note arasinda konumlanmistir.
    Cok fazla donanim farki mevcut, Dolayisiyla ben Rn8'in Fiyatinin cok yüksek olduğunu dusunuyorum.
    RN8 e en yakin rakip Realme 3 Pro olabilir, gerci onda daha iyi bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi a3 almayı düşünürken bu da dikkatimi çekti. Yine kafayı allak bullak edeceğiz anlaşıldı

• A3 e miui portlandı hocam,sorunsuz çalışıyor ancak amoled olması biraz düşündürüyo yanık olayları vs...

Edit:realme 5 pro 1899 olmuş bugün

• Cihazı 1 saat önce teslim aldım,
    Öncelikle @rapidos hocamın dediği gibi arayüz yavaş, animasyonu düşürdüm bir nebze rahatladı.
    Saf Android'e yakın, özellikle Miui kullananlar hayal kırıklığına uğrayabilir, Çünkü bir çok özelleştirme bulunmuyor. Sanırım Mi9lite'da bu şekilde.

Hoşuma gidenler:
    Kasası ve malzemesi
    Görüşme kalitesi
    Dış hoparlör seviyesi
    Zil sesleri
    2Sim+ Hafıza kartı ( Video ve Fotoğrafları Hafıza kartına kaydedebiliyorum seçenek ile)
    Ufs ( çok hızlı dosya aktarımı mevcut ve dahilideki yüksek kapasitleri videoları hızlı açıyor)
    Pil ( 1 saat tüm güncelleme ve download yapmama rağmen sadece %9 azalma oldu)
    Kamera( En çok merak ettiğim konu 8mp geniş açı kamerası ve video idi, 8Mp geniş açı kamerası Mi9Lite ve RN8 Pro'dan çok daha iyi, Mi9T, ve Ni9se'de %20 daha kalitesiz.)
    Müzik Kulaklık ile Mi9T ve Mi9se den daha fazla desibel sunuyor, Preamp iyi olmalı ki V30+ a yakın bir ayrıntı var ( İşim Profesyonel Ses Sistemleri)

Beğenmediklerim:
    Arayüz ( Alışırım)
    Arayüz Hızı
    Ekran Parlaklığını biraz daha iyi bekliyordum.
    İçinden çıkan Slikon Kılıf
    Ses kaydının olmaması ( Sanırım Acr ile bir miktar ses kaydı oluyor, bölgeyi değiştirip tekrar deneyeceğim)
    Parmak izi konumu ( Biraz daha aşağıda olabilirmiş ama ekrandan parmak izinden çok çok daha hızlı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 1 Şubat 2020; 13:46:26 >
  • %60 civari parlaklikta suan %70 civarı bataryam var. Ekran suresi 3 saat

• bu telefonun fiyatının artması hiç hoş olmadı! tam da yaz aylarına doğru alırım diyordum ama demekki yine ülkemiz insanı para uğruna bu kadar aşağılık olabiliyor, keşke az param olaydı da fiyatı artmadan önce tüketici kredisi vs.. ile üstünü tamamlayıp alsaydım
  • Vodafone ve Turktelekom kullanan bazı kişiler merak ediyordu.İlk baslarda kendi sayfalarinda 4G de 3 veya 5 band gözüküyordu cihaz ozelliklerinde.Ama eoey fazla Band kullaniyormus.
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

• Aynen direk garanti dışı hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hangi program nasıl anlaşılıyor destekleyen bandlar

• Netmonitor Programın ismi .Google Play'de mevcut.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.parizene.netmonitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 2 Şubat 2020; 1:7:10 >
  • Bu arada Pil durumunu merak edenler için.
    Mi9se'den Sonra İlac gibi geldi.Pil kesinlikle Mi9T den iyi.
    Ortalama kullaniciyim.Genelde İnstagram ve Tarayici kullanirim. Wifi hic kullanmiyorum.Bu degerlerde Wifi olmadan Cift Hat Aktif sekilde.

Realme 5 Pro [ANA KONU]

• Kullanımını sormuştum aslında..bide imei izinlerini vs.veriyo muyuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 2 Şubat 2020; 10:17:34 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.